لوله بازکنی تبریز

5/5 - (204 امتیاز)

لوله بازکنی تبریز شبانه روزی 09146807025

لوله بازکنی تبریز

یه سلامی بکنیم به تبریزی های شیرین زبون ترک. سایتی که کلیک کردین روش برای اسنپ لوله هست که برای ارائه خدمات لوله بازکنی تبریز تاسیس شده. شما میتونید برای رفع گرفتگی لوله منزلتون با شماره اسنپ لوله تماس بگیرید. پشتیبان ما بعد درخواست شما سرویسکار رو از نزدیکترین جا براتون اعزام میکنه. شاید قیمت لوله بازکنی تبریز سوال شما عزیزان هم باشه و همه جا رو دنبالش باشین.

باید بهتون خاطر نشان بشم که قیمت مقطوع لوله بازکنی در تبریز بعد از بررسی کار مشخصی میشه. بزارین کامل براتون توضیح بدم که قضیه از چه قراره. یک سرویسکار چاه بازکن پشت تلفن نمیتونه بفهمه که لوله شما با چند متر فنر قابل رفع شدن هست. یا اینکه ایا داخلش سیمان یا مصالح ساختمانی ریخته یا نه. گاهی اوقات گرفتگی اونقدر شدید هست که حتی نیازه از چند دستگاه برای رفعش استفاده بشه. حالا اگه متوجه این موضوع شدین پشتیبان اسنپ لوله منتظر تماس های شماست.

خدمات لوله بازکنی در تمامی محل های تبریز شامل میرداماد، ائل گلی، خیام، ولیعصر، آبرسان، زعفرانیه، فرشته، منظریه، یاخچیان و … ارائه می شود. امروزه به علت استفاده از چایلاته فاضلاب برای پس آب های خانه ها، اغلب لوله ها دچار گرفتگی شده و باعث شده تا نیاز به لوله بازکنی افزایش یابد. لوله بازکنی تبریز با قیمت خوب توسط اسنپ لوله ارائه می شود. تمامی نیروها در این شرکت آموزش دیده می باشند.

برای تماس با چاه بازکنی تبریز فقط با شماره 09146807025 تماس بگیرید. سرویسکاران اسنپ لوله بدون توجه به تعطیلات فعال هستند.


انواع خدمات لوله بازکنی در استان تبریز

تجهیزات و خدمات پیشرفته اسنپ لوله خدمات بروزخدمات لوله بازکنی تبریز فقط محدود به باز کردن لوله های دستشویی نبوده و می توان برای باز کردن لوله های آشپزخانه، حیاط و حتی وان هم از خدمات این شرکت استفاده کرد. گاهی از اوقات گرفتگی ها جزئی بوده و می توان با استفاده از مواد خانگی آنها را باز نمود. اما این کار نیاز به مشاوره دارد. اگر به دنبال دریافت خدمات لوله بازکنی و یا مشاوره در این زمینه می باشید با شماره تلفن 09146807025 تماس حاصل فرمایید.


بهترین لوله بازکنی در شهر تبریز

نیرو حرفه ای اسنپ لوله برای باز کردن گرفتگی توالت فرنگیوب سایت اسنپ لوله یکی از بهترین سایت سرویس دهی در حوزه لوله بازکنی در تبریز شبانه روزی خدمات رسانی می‌کند. این تیم همگی از بهترین سرویسکاران تشکیل شده‌اند.
رفع گرفتگی لوله در این مجموعه ۱۰۰٪تضمین شده میباشد. برای برقراری تماس با لوله بازکن در تبریز به شماره مذکور زنگ بزنید.

تعهد نیروهای چاه بازکنی تبریز

نیروی حرفه ای اسنپ لوله خدمات رسانی شبانه روزینیروهای متخصص بعد از استخدام توسط شرکت آموزش دیده تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه بدهند. تعهد در انجام کار و تمیز کار کردن باعث شده تا اسنپ لوله شرکتی قابل اطمینان برای مشتریان در تبریز باشد. نیروها در کمتر از 30 دقیقه خود را به آدرس داده شده می رسانند و هر گونه خرابی را برطرف می نمایند. اصلا هم منطقی نیست که کار لوله بازکن اسنپ لوله رو بیاین با یه اسید مقایسه کنید.

لوله بازکنی لوله‌ها یک هنر است! یک هنر که نیازمند دانش، تجربه و حس مسئولیت است.


قیمت تضمین شده توسط لوله بازکنی تبریز اسنپ لوله

قیمت لوله بازکنی در تهران با اراعه فاکتور به مشتریبابت قیمت ارائه شده نگران نباشید. لوله بازکنی استان تبریز بهترین قیمت ها را به مشتریان خود ارائه می دهد. هم چنین پس از انجام کار با ارائه فاکتوری شفاف و دقیق علت هزینه های دریافتی را به مشتریان نشان می دهد. قیمت های لوله بازکنی توسط اتحادیه تعیین شده است، اما بسیاری از شرکت ها به ان توجهی ندارند.

قیمت لوله بازکنی

هزینه لوله بازکنی تبریز

سوالات زیادی در مورد این گزینه وجود دارد. که متاستفانه پشت تلفن نمی‌توانیم پاسخگو باشیم. از این رو با راه اندازی یک وبسایت سعی دارین ابهامات شما را در این زمینه برطرف کنیم.
قیمت لوله بازکنی بعد از دیدن محل گرفتگی مشخص میشه. عواملی هستن که روی بالا و پایین بودن اون تاثیر میزارن.
میزان زمان صرف شده
نوع سر فنر استفاده شده
متراژ فنر استفاده شده
مقدار تسلط سرویسکار

 وجود رسوبات زیاد

  گرفتگی بر اثر دوغاب و قیر


خدمات رسانی در تمامی ساعات روزهای هفته

چاه بازکنی در تبریز در تمامی روزهای هفته و سال آماده خدمات رسانی به مشتری است. از این پس نگران خرابی در روزهای تعطیل یا ساعات دیر وقت نباشید. به راحتی به لوله بازکنی تبریز زنگ شده و خدمات را از آن ها بخواهید. شاید شگفت زده شوید، اما دادن مشاوره برای انواع خرابی ها نیز به صورت 24 ساعته انجام می شود.

لوله بازکنی شبانه روزی


شماره تلفن لوله بازکنی در تبریز

لوله بازکنی تبریز

 • لوله بازکنی قبلا توسط افراد کمی انجام می‌شد.
 • پیشینه لوله بازکنی شبانه روزی تبریز به بیش از ۲۰ سال قبل بر می‌گردد.
 • زمانی که فقط چند سرویسکار خدمات کل شهر را انجام می‌دادند.
 • وسیله کار آنها تنها یک فرغون و دریل یا هر وسیله دیگری برای سرویس دهی بود.

جالبه بدونید اونها به هر کس وقت می‌دادند. خب امکانات کمتر بود و نشت یابی در تبریز به سختی صورت می‌گرفت.
ولی به مرور زمان، دستگاه های مدرنی وارد عرصه چاه بازکنی تبریز شدند.
که اسنپ لوله هم از اولین کسانی بود که پیشرفت کرد و سرویسکاران ماهری رو کنار هم آورد.
این تیم به مرور زمان نقص هاش را برطرف کرد.
تا بتواند کل تبریز را پوشش بدهد و خدمات با کیفیتی ارائه کند.
یکی از اون مناطقی که تحت پوشش ماست، لوله بازکنی تبریز یاغچیان است.
دستگاه های متعددی توسط سرویسکاران استفاده می‌شود که یکی از آنها فنر برقی هست.

برای تماس با چاه بازکنی تبریز فقط با شماره 09146807025 تماس بگیرید

وب سایت اسنپ لوله سعی کرده با کارشناسان حرفه ای خودش بهترین سرویس را به مشتریان ارائه کند.
قبلا یا حتی همین الان ممکنه برچسب های زیادی رو در خونه هاتون باشه. اما وقتی تمام ویژگی های سرویسکاران و بعلاوه شماره نیرو های فنی در سایت درج شده انتخاب لوله بازکن در تبریز راحت تر از قبل شده است.
مشتریان می توانند جهت باز کردن لوله فاضلاب منزلشان با شماره لوله بازکنی تبریز تماس بگیرند.
سرویسکاران ما همیشه آماده به کار هستند.
همچنین باید بدانید هیچ محدودیت مکانی برای اسنپ لوله وجود ندارد.
از دیگر مناطقی که نیرو های فنی ما در آنجا مستقر هستند. لوله بازکنی امیر رنجبر در تبریز است.

زمانی که با ما تماس میگیرید، کارشناسانمان مشکل شما را بررسی کرده و سرویسکار مناسب را به آدرس تان اعزام می‌کنند.
بعد از بازدید رایگان دستگاه مناسب توسط لوله بازکن تبریز انتخاب می‌شود و رفع گرفتگی صورت میگیرد.
در آخر نیز فاکتور ارائه شده و هزینه دریافت می‌شود.


خدمات لوله بازکنی در شهر های هم زبان (ترکی)

در همه ی شهر های ترک زبان در خدمت شما هست. اگه از نزدیکانتون داخل این شهر ها هستند خوشحال میشیم ما رو بهشون معرفی کنید.


دستگاه لوله بازکنی تبریز

باز کردن لوله کفشور با دستگاه و فنر اسنپ لولهلوله بازکنی تبریز با استفاده از به روزترین شیوه ها باز کردن و رفع خرابی لوله های شما را تضمین می کند. اگر به دنبال باز کردن لوله های خود بدون کثیفی و یا خرابی لوله ها می باشید، لوله بازکنی درتبریز را برای این کار انتخاب کنید. اگر نیاز به استفاده از دستگاه فنر برای باز کردن لوله ها باشد، این شرکت محدودیتی در دستگاه آن نخواهد داشت. فنر برقی یه دستگاه محبوب بین لوله بازکنی هاست. حالا این محبوبیتش اتفاقی نیستش! چون که قشنگ میشه حملش کرد و با برق معمولی کارمیکنه. در ضمن بهترین دستگاه برای لوله بازکنی در تبریز هست.

لوله بازکنی تضمینی

برای تماس با چاه بازکنی تبریز فقط با شماره 09146807025 تماس بگیرید.

دغدغه اصلی

لوله بازکنی تبریز همون خدماتیه که الان کل سایت ها و گوگل رو زیرو رو کردین تا از حدود قیمت هاش باخبر بشین.
لوله بازکنی در تبریز هم از اون شرکت هایی که خدمات ارائه میده اما به روش متفاوت!
حالا یه جایی خوندین که بیشتر اونها کلاهبردارن یا قیمت ها رو دولاپهنا حساب میکنن. شاید با خودتون فکر کنید که میشه با اسید یا محلول های لوله بازکن یه کاری کرد. یا اینکه با خریدن فنر های دستی مشکل با هزینه کم تر حل میشه. اما شما با این کار فقط خودتون رو گول میزنید.

شما بارها و بارها اقدام به رفع گرفتگی لوله ها با راهکار های خانگی میکنید که به طور موقت کار راه اندازه. در حالی که به راحتی میتونید با پرداخت هزینه مناسب به لوله بازکنی ورامین خودتون رو از دست گرفتگی ها راحت کنید. این طوری دیگه میدونید تا چند ماه اسوده هستین. فنر برقی با انواع سر فنر هایی که داره ت

مام رسوبات رو میتراشه و میبره پایین. هر چقدر فنر بلند تری استفاده بشه گرفتگی راحت تر حل میشه. حالا شما فکر کنین فنر با اون قدرتی که داره به زور گرفتگی رو رفع میکنه بعد اسید چیکار میتونه کنه؟ پس انتخابتونو بکنید. لوله بازکنی تبریز همه روزا فعاله و خدمات ارائه میده.

واقعیت اینه که هرکاری متخصص خودش رو داره و همینطور افراد لوله بازکن تبریز صددرصد باتجربه ای که در باز کردن انواع لوله ها دارن بهتر میدونن چیکار باید کنن. و کلا میدونن درد لوله چیه و چطوری میشه گرفتگی رو رفع کرد. اگه لوله خونت مسدود شده ولی هنوز تو فکری، دیگه فکر کردن بسه. پاشو زنگ بزن اسنپ لوله تا بهت کمک کنیم. پیشنهاداتت رو هم بفرست که براشون ارزش قائلیم. منتظر نظرات رگباریتون هستیم.


رعایت پروتکل های بهداشتی و کرونا توسط لوله بازکنی تبریز

نیروی حرفه ای اسنپ لوله و خدمات شبانه روزی

 

همین که وارد سایت ما شدین نشون میده گرفتگی لوله دارید و دنبال یه لوله بازکن تبریز خوب میگردین. شاید در درجه اول نگران کثیف کاری باشید که هنگام فنر زدن اتفاق می افتد.
ما این سوال رو اول از همه جواب میدیم چون بیشتر مشتریان ما خانم هستند و رعایت مسائل بهداشتی برای انها خیلی مهم است. کاملا هم همینطوره خب دوست ندارن خونه ای که مثل دسته گل تمیز کردن به راحتی کثیف بشه. خیالتون راحت باشه چون سرویسکارای ما چون پیشینه کاری دارن، جوری فنر میزنن که کثیف کاری به وجود نیاد. همچنین اون دریل های به درد نخور قدیم بود که گند بالا میاورد. الان فنر برقی وجود ددره که میشه میزان دور هاشو تنظیم کرد پس الکی نگران این موضوع نباشید. سوالای بعدیتون در ادامه پاسخ داده میشه. لوله بازکنی تبریز اومده هرچی باید و نباید در مورد لوله بازکنی رو بدونید تو این برگه اورده. بخون پنج دقیقه بیشتر زمان نمیگیره.

علاوه بر تمیز کار کردن نیروها و نداشتن خرابی در محل، امروزه برای رعایت پروتکل های کرونا تمامی کارکنان لوله بازکنی آموزش می بینند. برای تمیزی محیط نگران نباشید، زیرا علاوه بر کثیف نکردن، بعد از انجام کار محل را شسته و تمیزتر از روز اول به شما بر می گردانند.


لوله بازکنی با کارکنان با اخلاق و صمیمی اسنپ لوله بدون کثیف کاری

خدمات فنر زنی در تبریز

لوله بازکنی با تجهیزات و خدمات کامل و رعایت نظافت در حین انجام کار

آیا تا الان به این موضوع فکر کردید که لوله بازکنی یک کار فنیه یا مهارتی هست که همه می‌تونن اون رو انجام بدن؟ احتمال می‌دهم شما هم مثل همه افراد دیگه وقتی لوله‌های خونتون به وجود میاد تصمیم می‌گیرید خودتون رفعش بکنید.

بهتر است بدانید که سرویس چاه بازکن تبریز در ولیعصر، نصف راه و باغمشیه و یاغچیان و سایر مناطق ارائه می‌شود. ما به زمان و وقت مشتری ارزش قائلیم. برای همین در سراسر شهر سرویسکار اعزام کرده ایم. بعد از تماس با ما، لوله بازکن در تبریز از نزدیکترین نقطه به منزل شما می‌رسد. افراد متخصص عضو اسنپ لوله سال ها است که به مردم خدمات داده اند و کاملا درک می‌کنند که شما چه خواسته هایی دارید.


لوله بازکنی ولیعصر تبریز

تبریزی های خوش لحجه شهرمون که با گرفتگی لوله مواجه شدن، بدون نگرانی با شماره لوله بازکنی تبریز که چندین بار تو سایت نوشته شده تماس بگیرن. همچنین بدونید که اگه بعد رفع گرفتگی دوباره لوله تون گرفت، با همین شماره تماس بگیرین. 09146807025
قابل ذکره که همه خدمات ما با پشتیبانی چند ماهه هستش. تمام مناطق تبریز تحت پوشش شرکتمونه. پس مهم نیست تو کدوم نقطه از تبریز هستین.
لوله بازکنی تبریز یاغچیان از جمله این  سرویس هاست.

 

حق سرویس لوله بازکن تبریز

لوله بازکنی از شغل هایی است که همیشه مورد نیاز به هیچ گاه ارزش کم نمیشه. لوله بازکن های زیادی در سراسر شهر هستن که این خدمات رو با قیمت های مختلفی ارائه میدن.
اما قیمت هایی که از طرف شرکت اسنپ پول به شما پیشنهاد میشه بر اساس فاکتورهای ماینی که همیشه یکسان بوده و برای همه نوع قیمت گذاری ازش استفاده میشه برای همین سرویس کارا هزینه لوله بازکنی تبریز را بر اساس این فاکتور ها تعیین می کند.

اسنپ لوله روی پرسنل نظارت کامل رو داره و اون ها نمیتونن خودسرانه قیمت پیشنهاد کنند. اگر این موضوع دغدغه شما هست، باید بدانید نگرانیتون بیخودیه!
هزینه زمانی گرفته میشه که در مقابل خدماتی صورت گرفته باشه.

در مواقعی که لوله گرفته شده باز نشه، هیچی نمیگیریم. هیچی هیچی!
ولی وجدانا کسانی که میگن این حرفه مورد نیاز مردم نیست یا همشون کلاه بردارن، خودشون میتونن فداکاری به خرج بدن و برن تو لجن تا گرفتگی رو رفع کنن؟
واسه همین همه شغل ها تو نوبت خودشون مهمن.


علت گرفتگی و روش باز کردن لوله سینک ظرفشویی

این لوله بیشتر با موادی که توی سینک می ریزد گرفته میشه و گاهی مواقع لوله رو به طور کامل مسدود میکنه شاید باورش سخت باشه اما همین روغنی که از ظروف باقی مونده توش میریزین آخرش طول رسوب میکنه
مواد دیگه مثل تو فال چای یا قهوه هم همینطورن این هم با هم دست به یکی می کنند تا شما را به دردسر بزرگ بندازم برای همین بهتره باقی مانده غذا و سایر چیزها را داخل ظرف جداگانه بریزید و حالا نوبت میرسه به رفع گرفتگی لوله سینک چطوری انجام میشه باز کردن اینجوری لوله ها خوراک فنر برقیه
البته در شرایطی که سرویس کار صلاح بدونه از پمپ هوا هم استفاده می کند.


 

گرفتگی لوله‌های فاضلاب

می‌تواند باعث ایجاد مشکلات زیادی در خانه شود. از متداول ترین این مشکلات می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

* کندی جریان آب: یکی از اولین علائم گرفتگی لوله‌های فاضلاب، کندی جریان آب است. در این حالت، آب به کندی از لوله‌ها خارج می‌شود.

* بالا زدن فاضلاب: در موارد شدید، ممکن است فاضلاب پس بزند. این اتفاق زمانی می‌افتد که گرفتگی در نزدیکی خروجی لوله باشد.
* بوی بد: گرفتگی لوله‌های فاضلاب می‌تواند باعث ایجاد بوی بد در خانه شود. این بو ناشی از گازهای فاضلاب است که در داخل لوله‌ها جمع می‌شوند.

* صدای غرغره: در برخی موارد، ممکن است صدای غرغره از لوله‌ها شنیده شود. این صدا ناشی از جریان آب در اطراف گرفتگی است.

در اینجا چند علائم دیگر گرفتگی لوله‌های فاضلاب آورده شده است:

* آب به طور کامل تخلیه نمی‌شود.
* فاضلاب در لوله‌ها باقی می‌ماند.
* حشرات موذی در اطراف لوله‌ها ظاهر می‌شوند.
* آب در سینک ظرفشویی یا وان جمع می‌شود.
* آب در توالت بالا می‌آید.

اگر هر یک از این علائم را مشاهده کردید، باید برای باز کردن گرفتگی اقدام کنید. برای این کار می‌توانید از روش‌های خانگی مانند استفاده از جوش شیرین و سرکه یا پودر لوله بازکن استفاده کنید. اگر این روش‌ها موثر نبود، باید از یک شرکت لوله بازکنی کمک بگیرید.

برای جلوگیری از گرفتگی لوله‌های فاضلاب، باید نکات زیر را رعایت کنید:

* از ریختن مواد جامد مانند مو، چربی و غذا در داخل لوله‌ها خودداری کنید.


نیروی پر توان اسنپ لوله بارفته تجهیزات و خدمات بروز و پیشحالا اگه گرفتگی به حدی نباشه که نیاز به حضور چاه بازکنی تبریز باشه میتونید خودتون دست به کار بشین‌.
ولی اگه از همون اول پیشگیری کنین دیگه از این بلاها سرتون نمیاد!
گرفتگی نه تنها ناخوشایند و همراه با کثیفی هست بلکه زمان و بر و دردسر ساز هم هست. خوشبختانه، نکات ساده ای وجود دارد که می تواند در وهله اول از بروز گرفتگی های معمولی جلوگیری کند.

توری مخصوص برای سینک
 نریختن روغن اضافی غذا
باقیمانده غذا را از ظروف جدا کنید.

یه کلام ختم کلام!!

به هر حال اگه در هر شرایطی لوله تون مسدود شد، ما هستیم. گرفتگی هم بالاخره شتریه که در خونه همه می‌خوابه چه بخوان و چه نخوان!  اولا یه خسته نباشید بگم خدمت اونهایی که تا اینجا خوندن، دمتون گرم! بعد بریم سراغ لب مطلب. قیمت، چیزی که طی ۲۰ سالی که تو این حرفه بودیم حتی یک نفر هم نشده از ما نپرسه. شما به هزار تا لوله بازکنی زنگ بزن، اگه هزار تا قیمت مختلف نشنیدی! اینطوری معلومه که پیدا کردن لوله بازکنی ارزون مکافاته. هر کی برای خودش یه نرخی اختراع کرده. اما اگه بخوان اصولی قیمت گذاری کنن معلومه منصفانه میشه.

بر اساس چی قیمت مشخص میشه؟ اها اینجا معلوم میشه از اول با دقت نخوندی! برگرد قشنگ بخون که متوجه بشی. لوله بازکنی تبریز قیمت هایی داره که متناسب با خدماتی که ارائه میده. ادم  باید برای هر حرفش مثال بیاره مثل کلاس ریاضی مثلا هزینه لوله بازکنی توالت با اشپزخونه کاملا متفاوته. پس رفع گرفتگی هر لوله ای هزینه مربوط به خودش رو داره. این مورد تو همه لوله بازکنی ها ثابته. ممنونم که تا انتها با ما بودی و به پایان رسید این مقاله و حکایت همچنان باقیست…


لوله بازکنی فوری یعنی این!

رفع مشکل فوری: در صورت بسته شدن یا انسداد لوله‌ها، سریعاً باید اقدام به بازکنی لوله‌ها شود تا اجازه داده شود آب و فاضلاب به درستی جریان داشته باشند. این کار باعث جلوگیری از آسیب به لوله‌ها و سازه‌های مرتبط می‌شود.

با توجه به این نکات، مشخص است که بازکنی لوله یک کار فنی حرفه‌ای است که نیازمند دانش، تجربه و مهارت خاص است. بهترین راه برای رفع مشکلات لوله‌کشی، استفاده از خدمات یک تکنسین حرفه‌ای و مجرب است که با دانش و تجربه خود مشکلات شما را به صورت حرفه‌ای و با کمترین ریسک رفع خواهد کرد.


سوالات متداول

 • آیا خدمات دهی درشب هم بر قیمت تاثیر میذاره؟
  خیر همانطور که میلیونها بار گفتیم خدمات ما به صورت شبانه روزی میباشد. بنابراین فرقی نمی‌کند که شب باشد یا روز، ما عین جغد همیشه بیدار هستیم.
 • چه دستگاه هایی برای لوله بازکنی تبریز دارین؟
  بر اساس اینکه لوله با چه موادی گرفته شده، دستگاه مناسب رو انتخاب میکنن. سرویسکارای باتجربه ما انواع ابزار آلات برای درآوردن اشیا را دارا هستند. از برخی از دستگاه های لوله بازکنی می‌توان به واترجت، کمپرس هوا، فنر برقی اشاره کرد.
 • ممکنه برای رفع گرفتگی لوله لازم باشه از چند ورودی فنر بزنین؟
  بله. گاهی سرویسکار برای رفع گرفتگی به طور کامل این کارو میکنه. که البته این موضوع روی قیمت چاه بازکنی هم موثر هست. اما کادر اسنپ لوله موظف هستند قبل انجام کار همه چیز را برای مشتری توضیح داده و قیمت را مشخص کنند.
 • اگه لوله خوب باز نشد چی هزینه ایاب و ذهاب میگیرین؟
  خیر برای چی وقتی خدماتی صورت نگرفته، پول بگیریم ها؟ هزینه زمانی گرفته میشه که خدمات فنر زنی به صورت کامل انجام شده باشه. اما وقتی سرویس چاه بازکنی توسط مشتری کنسل میشه و سرویسکار تا منزل مشتری میره هزینه ایاب و ذهاب دریافت میشه. که این حق اون سرویسکار هست و همه ی همکاران در صورن کنسلی کار ایاب و ذهاب رو دریافت میکنن.

لوله بازکنی در سراسر استان تبریز

نقشهٔ موقعیت بخش‌های ۳ گانه و شهرهای ۴ گانهٔ شهرستان تبریز.
نقشه تبریز رو مشاهده کنید.

هر جای تبریز که باشید میتوانید با شماره 09146807025 تماس بگیرید و درخواست سرویسکار کنید تا در عرض 15 الی 30 دقیقه درب منزل حاضر باشند

 • نکته: قبل حرکت با شما تماس گرفته میشود تا از حضور و غیاب مشتری اصلاع داشته باشیم.
 1. بخش مرکزی شهرستان تبریز
  1. شهر تبریز
  2. شهر سردرود
  3. دهستان آجی‌چای
  4. دهستان اسپران
  5. دهستان سردصحرا
  6. دهستان مهران‌رود
 2. بخش خسروشاه
  1. شهر خسروشاه
  2. دهستان تازه‌کند
  3. دهستان لاهیجان
 3. بخش باسمنج
  1. شهر باسمنج
  2. دهستان میدان‌چای

منطقهٔ ۱ تبریز

منطقهٔ ۱ (شرق) تبریز

محله‌های اصلی برای چاه بازکنی شرق تبریز (منطقهٔ ۱) عبارتند از:

 1. ایده‌لو
 2. بیلانکوه
 3. پل سنگی
 4. راهنمایی
 5. سیلاب
 6. صالح‌آباد (سیابان، سیاوان)
 7. عباسی
 8. قوشخانه (سیلاب قوشخانه)
 9. کوی حصارک
 10. کوی گلکار
 11. کوی وحدت
 12. گلپارک
 13. ولیعصر
 14. یوسف‌آباد

منطقهٔ ۲ تبریز

منطقهٔ ۲ (جنوب شرق) تبریز

محله‌های اصلی جنوب شرق تبریز (منطقهٔ ۲) عبارتند از:

 1. آبرسان
 2. ائل‌گلی (ایل‌گلی، شاه‌گلی)
 3. بزرگمهر
 4. بهارستان
 5. پرواز
 6. حافظ
 7. دادگستری
 8. رجایی‌شهر و ویلاشهر
 9. زعفرانیه
 10. شمس‌آباد
 11. شهید رجایی
 12. کوی فردوس
 13. گلشهر
 14. مخابرات
 15. میرداماد
 16. ولیعصر جنوبی
 17. یاغچیان
لوله بازکنی تبریز

سراسرنمایی از شرق تبریز (منطقهٔ ۲ و بخش‌هایی از مناطق ۱ و ۵) از فراز تپهٔ ایل‌گلی ⇐ اسنپ لوله

منطقهٔ ۳ تبریز

منطقهٔ ۳ (جنوب) تبریز

محله‌های اصلی برای چاه بازکن جنوب تبریز (منطقهٔ ۳) عبارتند از:

 1. اسلام‌آباد
 2. امامیه
 3. تجلایی
 4. چرنداب
 5. حکیمی (حکیم نظامی، آخر شهناز)
 6. خیابان
 7. دانش
 8. زنگوله‌باغ
 9. ساری زمین
 10. طالقانی (شهرک سفیر امید)
 11. کوی دانشگاه
 12. لکلر
 13. مارالان
 14. منظریه

منطقهٔ ۴ تبریز

منطقهٔ ۴ (غرب) تبریز

محله‌های اصلی برای لوله بازکن غرب تبریز (منطقهٔ ۴) عبارتند از:

 1. آخونی
 2. احراب (اهراب)
 3. اسکویی
 4. امیرباغی (باغ امیر)
 5. امیرخیز
 6. جمشیدآباد
 7. چشمه‌لی داغ
 8. چوخورلار
 9. چوسدوزان (چوستدوزان)
 10. حکم‌آباد
 11. حیدرآباد
 12. رضوانشهر
 13. شتیل باغی
 14. شهرک شهید بهشتی
 15. قره‌آغاج
 16. قمتپه (قوم‌تپه)
 17. قوروخ باغی
 18. کوچه‌باغ
 19. کوره‌باشی
 20. کوی فیروز
 21. لاک دیزک (لاک دیزج)
 22. ملاعلی‌اکبر
 23. وزیرآباد

منطقهٔ ۵ تبریز

منطقهٔ ۵ (شمال شرق) تبریز

محله‌های اصلی شمال شرق تبریز (منطقهٔ ۵) عبارتند از:

 1. الهیه
 2. فرشته
 3. نصر
 4. بارنج
 5. باغمیشه
 6. خلعت‌پوشان
 7. رشدیه
 8. شهید بهشتی
 9. کرکج
 10. مرزداران
 11. ولی‌امر

منطقهٔ ۶ تبریز

منطقهٔ ۶ (شمال غرب) تبریز

محله‌های اصلی برای چاه بازکنی شمال غرب تبریز (منطقهٔ ۶) عبارتند از:

 1. آناخاتون
 2. الوار علیا
 3. خانه‌های سازمانی نیروی هوایی
 4. خطیب
 5. شنب غازان (شام غازان)
 6. شهرک امام خمینی (خانه‌سازی)
 7. شهرک راه‌آهن
 8. قراملک
 9. قره‌لر باغی
 10. شهرک شهید صیاد شیرازی

منطقهٔ ۷ تبریز

منطقهٔ ۷ (جنوب غرب) تبریز

محله‌های اصلی برای فنر زنی جنوب غرب تبریز (منطقهٔ ۷) عبارتند از:

 1. آخماقیه (شهرک شهید چمران)
 2. اشرفی لاله (لاله)
 3. برادران
 4. بهاران
 5. خلجان
 6. دیزل‌آباد
 7. رسالت
 8. رواسان
 9. شهرک اندیشه
 10. شهید باکری
 11. قوروخ کوشنی
 12. کوجووار
 13. کوی لاله
 14. کوی مکرر
 15. نور

منطقهٔ ۸ تبریز

منطقهٔ ۸ (مرکز) تبریز

محله‌های اصلی برای چاه بازکنی مرکز تبریز (منطقهٔ ۸) عبارتند از:

 1. بازار
 2. بالاحمام
 3. تربیت
 4. خاقانی
 5. راست‌کوچه (راسته‌کوچه)
 6. مقصودیه

منطقهٔ ۹ (خاوران) تبریز

محله‌های اصلی خاوران (منطقهٔ ۹) عبارتند از:

 1. خاوران
 2. فتح‌آباد

منطقهٔ ۱۰ تبریز

محله‌های اصلی برای لوله بازکنی شمال تبریز (منطقهٔ ۱۰) عبارتند از:

 1. ارم
 2. جهودیلر
 3. حسن‌آباد
 4. خلیل‌آباد
 5. سرخاب
 6. شتربانی (دوه‌چی)
 7. شربت‌زاده
 8. ششگلان
 9. علی‌نژاد
 10. محمدیه
 11. منبع

فهرست ساپورت اسنپ لوله در شهر های تبریز

نام شهر شهرستان  
آبش‌احمد کلیبر
آبش‌احمد
آبش‌احمد
آچاچی میانه
آچاچی
آچاچی
آذرشهر آذرشهر
آذرشهر
آذرشهر
آقکند میانه
آقکند
آقکند
اربطان هریس
اربطان
اربطان
اسکو اسکو
اسکو
اسکو
اهر اهر
اهر
اهر
ایلخچی اسکو
ایلخچی
ایلخچی
باسمنج تبریز
باسمنج
باسمنج
بخشایش هریس
بخشایش
بخشایش
بستان‌آباد بستان‌آباد
بستان‌آباد
بستان‌آباد
بناب مرند مرند
بناب مرند
بناب مرند
تبریز تبریز
تبریز
تبریز
ترک میانه
ترک
ترک
ترکمانچای میانه
ترکمانچای
ترکمانچای
تسوج شبستر
تسوج
تسوج
تیکمه‌داش بستان‌آباد
تیکمه‌داش
تیکمه‌داش
تیمورلو آذرشهر
تیمورلو
تیمورلو
جلفا جلفا
جلفا
جلفا
جوان‌قلعه عجب‌شیر
جوان‌قلعه
جوان‌قلعه
خاروانا ورزقان
خاروانا
خاروانا
خامنه شبستر
خامنه
خامنه
خداجو مراغه
خداجو
خداجو
خسروشاه تبریز
خسروشاه
خسروشاه
خمارلو خداآفرین
خمارلو
خمارلو
خواجه هریس
خواجه
خواجه
خوشه‌مهر بناب
خوشه‌مهر
خوشه‌مهر
داریان شبستر
داریان
داریان
دوزدوزان سراب
دوزدوزان
دوزدوزان
دیزج حسین‌بیگ مرند
دیزج حسین‌بیگ
دیزج حسین‌بیگ
زرنق هریس
زرنق
زرنق
زنوز مرند
زنوز
زنوز
سراب سراب
سراب
سراب
سردرود تبریز
سردرود
سردرود
سهند اسکو
سهند
سهند
سیس شبستر
سیس
سیس
سیه‌رود جلفا
سیه‌رود
سیه‌رود
شبستر شبستر
شبستر
شبستر
شربیان سراب
شربیان
شربیان
شرفخانه شبستر
شرفخانه
شرفخانه
شندآباد شبستر
شندآباد
شندآباد
صوفیان شبستر
صوفیان
صوفیان
عاشقلو خداآفرین
عاشقلو
عاشقلو
عجب‌شیر عجب‌شیر
عجب‌شیر
عجب‌شیر
علیشاه شبستر
علیشاه
علیشاه
قره‌آغاج چاراویماق
قره‌آغاج
قره‌آغاج
کردکندی بستان‌آباد
کردکندی
کردکندی
کشکسرای مرند
کشکسرای
کشکسرای
کلوانق هریس
کلوانق
کلوانق
کلیبر کلیبر
کلیبر
کلیبر
کوزه‌کنان شبستر
کوزه‌کنان
کوزه‌کنان
گوگان آذرشهر
گوگان
گوگان
لاریجان خداآفرین
لاریجان
لاریجان
لیلان ملکان
لیلان
لیلان
مبارک‌شهر ملکان
مبارک‌شهر
مبارک‌شهر
مراغه مراغه
مراغه
مراغه
مرند مرند
مرند
مرند
ملکان ملکان
ملکان
ملکان
ممقان آذرشهر
ممقان
ممقان
مهربان سراب
مهربان
مهربان
میانه میانه
Red pog.svg
میانه
نظرکهریزی هشترود
نظرکهریزی
نظرکهریزی
وایقان شبستر
وایقان
وایقان
ورزقان ورزقان
ورزقان
ورزقان
هادیشهر جلفا
هادیشهر
هادیشهر
هریس هریس
هریس
هریس
هشترود هشترود
هشترود
هشترود
هوراند هوراند
هوراند
هوراند
یامچی مرند
یامچی
یامچی

شهرهایی که شعبات اسنپ لوله در انها شبانه روزی است

موقعیت جغرافیایی شعبات اسنپ لوله

نقشهٔ شهرهای ۷۰ گانهٔ استان آذربایجان شرقی.

مطالب مرتبط

38 دیدگاه‌

 1. رزاق گفت:

  سلام روستا هم تشریف میارین؟

 2. ایمان اجاقلو گفت:

  سرویسکارتون ۴۰ دقیقه ای رسید
  میگفت سر کار بودم که تاخیر داشتم
  نیرو هاتونو زیاد کنید عالی میشه به هر حال ممنون

 3. کارن جعفری گفت:

  سلام خدماتتون عالی بود
  فقط لطفاً دستگاه پمپ هوا و واتر جت رو هم برای سرویسکارا تهیه کنید
  فنر برقی خیلی خوبه و ابزار های بیشتری داشته باشین خیلی بهتر میشه

 4. انلاین گفت:

  سرویسکارتون خیلی کارشو بلد بود ولی یه خورده دیر رسید

 5. فاطمه قاسمی گفت:

  مطالبتون خیلی خوبه
  یه توضیح هم در مورد سه نظام لوله بازکنی بدید بفهمیم چیه

  • اسنپ لوله گفت:

   چشم حتما یه مقاله در موردش مینویسیم براتون. البته چیز عجیب غریبی نیست شبیه یه پیچ هست که تو دستگاه فنر استفاده میشه

 6. محسن شراهی گفت:

  یه بار واسه همیشه یه لوله بازکنی پیدا کردم که دیگه رد خور نره
  دمتون گم دیروز باهاتون تماس گرفتم یه آقای خوش برخورد گوشی رو برداش و سرویسکاری که فرستادن واقعا کار بلد بود.

 7. ابراهیم گفت:

  هانسی شمارینن زه ویراق؟؟؟

 8. صفایی زاده گفت:

  انگشترم در رفت تو چته توالت الان که سرچ کردم سایت شما بالا اومدش میتونید کمکم کنید ؟ 🥲🥺🥺

 9. حدیثه گفت:

  سرویسکار شما اومده بود دیروز خونه ما خیلی خوش برخورد بود با اون زبونش که لحجه زیبای زنجان رو داشت خیلی ازش راضی بودیم . خواستم تشکر کنم

 10. محمد گفت:

  چرا قیمت هارو ننوشتید ؟

 11. کبرا گفت:

  گرفتگی جوریه که از طبقه ای بالا هر چی اب میریزن میاد از خونه ما میزنه بیرون !!!کلا به گند کشیده شده خونه تورو خدا شما میتونید کمکون کنید ؟

 12. نیایش گفت:

  سلام بابت رسوب گیری لوله اشپزخانه دستگاه دارید ؟

 13. نیما گفت:

  یکی از سرویسکارای شرکت دیگه ای اومدن از من دیروز ۶۵۰ت گرفتن میخواستم بدونم هزینه بالا بوده یعنی ؟

  • اسنپ لوله گفت:

   درود،
   1_ کار لوله بازکنی بستگی به نوع گرفتگی داره که قیمت تعیین میشود.
   2_ سختی و اسانی کار دلیل بر بالا یا پایین بودن قیمت میشود.
   ۳_ متراژ فنر استفاده شده
   ۴_ نوع دستگاه (پمپ هوا)، (دستگاه فنر برقی)، (واتر جت)، (فنر و دریل)، (دستگاه ژنراتوری مخصوص لوله باز کردن)

   ۵_ برای اطلاع دقیق قیمت ها میتوانید ۲دقیقه صفحه قیمت لوله بازکنی را مشاهده کنید.

 14. مکائیل گفت:

  چاه لوله کفشور مغازه گرفتگی داره وقت دارید بیاید زحمتشو بکشید ممنون میشم

 15. ساجده گفت:

  گردنبدم افتاده چاه توالت میشه در اورد؟
  اگه میشه تورو خدا یکاریش بکنید یادگار مادرم بود یهو از گردنم سر خورد افتاده اون تو هر چه کردم نتونستم درش بیارم تو اینترنت زدم شما بالا اومدین

  • اسنپ لوله گفت:

   بله خدمات در اوردن اشیا رو داریم با ابزار های مخصوص که برای در توردن گوشی، طلا، جواهرات، اشیا قیمتی، و…

   نکته: 1_بعد از افتادن اشیا در داخل چاه اصلا اب نریزید.
   2_اگه وارد نیستید به این کار اصلا سعی نکنید که در بیارید اون وسایل رو چون ممکنه کاری انجام بدید که پایین تر بره و در اوردنش سخت تر بشه
   3_ در صفحه در اوردن اشیا از چاه توالت میتونید راهکار هارو مطالعه کنید.
   4_با ما تماس بگیرید 09146807025

    در اوردن اشیا قیمتی از چاه توالت
 16. طاهرنیا گفت:

  سرویسکارای با اخلاقی دارید و لهجشونک به زنجانی ها میخوره !!

  • اسنپ لوله گفت:

   نظر لطف شماست، بله سرویسکار از زنجان هم داریم که خدمت رسانی میکنن برای مشتریان

 17. سارا گفت:

  سلام لوله اشپزخونه زیر سینک گرفتگی داره کی میتونید تشریف بیارید بازش کنید؟
  مرزداران هستیم

 18. الهام گفت:

  راهی هست که بتونیم خودمون لوله رو باز کنیم ؟
  چون نمیخوام فنر و دستگاه اشپزخونه رو کثیف کاری کنه

 19. کریمی گفت:

  بابت سرویس دهی فوری ازتون نهایت تشکر رو میکنم 🙏🙏

 20. ایلما گفت:

  قیمت لوله بازکنی چقدره
  میخوام بدونم با جاهای دیگه چه فرقی داره

  • اسنپ لوله گفت:

   قیمت ها برای باز کردن لوله ها متفاوت هست.
   تفاوت شرکت اسنپ لوله با بقیه شرکت های لوله بازکنی اینکه با اراعه فاکتور به مشتری ۳ ماه ضمانت تعلق میگیرد.
   چنانچه در این مدت دچار گرفتگی شد میتوانید در گوگل سرچ کنید (لوله بازکنی اسنپ لوله) تا مارو پیدا کنید و مجدد درخواست خدمات رو بدید.
   تا کارشناس های اسنپ لوله برسی کنن و بصورت رایگان سرویس باز کردن لوله گرفته شده خدمت شما انجام دهند.

   اسنپ لوله

   • عطایی گفت:

    ممنون از خدمات خوبتون
    سایت جذابی دارین و خوب میدونم خیلی رقیب دارین
    چون قیمت هاتون مناسبه و خیلی دارین پیشرفت میکنین

 21. ریحان گفت:

  لوله بازکنی امیر رنجبر در تبریز بیزه انجام وره ریز؟
  آدرسی یولادیم

 22. نارگیله گفت:

  لوله بازکنی تبریز یاغچیان سیز انجام وِریریز؟

 23. ژیلا گفت:

  لوله بازکنی شبانه روزی تبریز هستین شما؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
جهت تماس کلیک کنید