چگونه لوله گرفته را باز کنیم

5/5 - (17 امتیاز)

چگونه لوله گرفته را باز کنیم؟

چگونه لوله گرفته را باز کنیم : شیوه های مختلفی برای باز کردن لوله های گرفته شده وجود دارد. تمامی افراد سابقه مشکل با لوله های گرفته شده را در محل کار یا خانه دارند. به همین دلیل نیاز به شرکت های لوله بازکنی روز به روز در حال افزایش است. اغلب افراد تمایل داشته تا مشکلات لوله های خود را به صورت شخصی رفع کنند. اما همیشه گرفتگی لوله ها جزئی نیست.


روش هایی خانگی برای بازکردن لوله ها

گاهی از اوقات گرفتگی لوله های جدی نیست، به همین علت می توان با بعضی از مواد خانگی مشکل بعضی از لوله های گرفته شده را حل نمود. جدا از اینکه گرفتگی در چه مکانی است، می توان سرکه و نمک را استفاده نمود. یکی از موثرترین راه ها جاروبرقی تر و خشک می باشد. درصورت داشتن این وسیله حتما این راه راه امتحان کنید.


آیا همیشه نیاز به لوله بازکنی است؟

باز کردن لوله کفشور با دستگاه و فنر اسنپ لولهخیر. بعضی از اوقات لوله های گرفته شده را می توان با روش هایی مانند باز نمودن لوله یو شکل فاضلاب و ریختن نمک و جوش شیرین باز نمود. برای باز کردن لوله یو شکل، قرار دادن سطل را در زیر آن فراموش نکنید. بعد از باز نمودن لوله با جسمی نرم مانند مسواک داخل آن را تمیز نمایید.


لوله بازکنی ارزان

نیروهای حرفه ای اسنپ لوله با پرداخت پول و دست مزد مناسباستفاده از مواد برای باز کردن لوله به صورت شخصی گاهی از اوقات هزینه ای برابر با سپردن این کار به لوله بازکنی دارد. خرید فنر و کسب مهارت، زمان بر بوده و در صورت استفاده نادرست از فنر خرابی ایجاد شده بیشتر خواهد شد و مشکل آن دو چندان می شود. اسنپ لوله با قیمتی ارزان خدمات باز کردن لوله های گرفته شده را به مشتریان ارائه می دهد. فنر زدن توسط سرویس کاران آموزش دیده انجام می شود.


مراقب این اجسام باشید!

باز کردن لوله سینک دستشویی حمام با ابزار مخصوص اسنپ لولهانداختن اجسامی مانند دستمال کاغذی، مو و پرز، اشیا بزرگ، مصالح ساختمانی، روغن و چربی و … باعث شده تا گرفتگی در لوله ها اتفاق بیافتاد. به همین علت حتما مراقب بوده تا این اجسام را داخل لوله های انداخته نشوند. گاهی از اوقات هنگام افتادن وسیله در لوله ها مشکلی پیش نخواهد آمد و جسم از داخل لوله به فاضلاب انداخته می شود. در صورت افتادن مداوم وسایل گرفتگی به صورت دائمی صورت گرفته و نیاز به شرکت های لوله باز کنی می باشد.

فنر زنی لوله


در چه صورت نیاز به فردی متخصص است؟

اگر اتفاقاتی مانند خروج فاضلاب به کندی، بوی بد از حمام، تخلیه دیر آب سینک همگی از علائمی است که نشان می دهد، باید با لوله بازکنی تماس گرفت. خرید فنر مناسب برای لوله و باز کردن گرفتگی لوله ها با آن نیاز به مهارت و تخصص دارد.


مشاوره رایگان لوله بازکنی

نیروی حرفه ای اسنپ لوله خدمات رسانی شبانه روزیتشخیص گرفتگی های جزئی و اساسی توسط افراد عادی امری سخت و دشوار است. می توان با تماس با شماره ۰۹۱۲۲۷۶۹۱۰۴ از مشاوره رایگان برای لوله های گرفته شده خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید، بلا فاصله پس از بوی بد لوله اقدام به رفع آن کنید. بسته به نوع گرفتگی، امکان تشدید آن با مرور وجود دارد.

اسنپ لوله در اینستاگرام


 

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. بشیری گفت:

    سلام خدمت شما آقا دیروز ما یکی از خدمات شما را انتخاب کردیم زنگ زدیم با شماره ۰۹۱۲ ۲۷۶ ۹۱۰۴ ولی گفتند که ۲۰ دقیقه دیگه سرویسکار میاد بعد ۲۰ دقیقه زنگ زدم گفتم که سرویس کار دیگه نمیاد گفتند که الان نمیرسه همین که رسید در خونه اما لوله ها خود به خود باز شد. سرویسکار اومده میگه ….

  2. خدیجه نور بهایی گفت:

    راه حل هایی که می توانید از طریق پیشگیری یا تجویز برای جلوگیری از انسداد اسلحه و استفاده از میانبر دنبال کنید، شناخته شده است تا نتوانید با یک شرکت فنی ارتباط برقرار کنید. همانطور که کارشناسان ما در زمینه فناوری آریا مکان یابی اعلام کرده اند، با ظهور دانش فنی، ابزار و ابزار لوله بازکنی برای مصرف مواد شیمیایی غیرمجاز و نقدها تقریباً منحصراً به مکان و ماسک وارد می شود. از آنجایی که این مواد در مواردی خطرناک و حتی مضر هستند، خدمات انجمن لوله بازکنی استفاده از ابزار لوله بازکن استعاری را توصیه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید