فنر زنی لوله

5/5 - (19 امتیاز)

فنر زنی لوله لوله بازکنی شبانه روزی 09122769104

آیا تاکنون با بالا زدگی آب از سرویس بهداشتی و یا سینک آشپزخانه و یا بوی بد فاضلاب در منزل خود مواجه شده اید؟ برای رفع مشکلتان چه کرده اید و چقدر زمان برده است تا به طور کلی این مشکل برطرف شود؟ همه ما می دانیم که در این مواقع تنها شرکت های لوله بازکنی هستند که می توانند با روش های گوناگون از جمله فنر زنی لوله به کمک ما بیایند.
یکی از مواردی که یک شرکت لوله بازکنی را در مقایسه با رقبا مطرح می سازد، اعزام سریع نیرو، قیمت مناسب، تمیزی و نظافت و داشتن نیروی متخصص و خدمات رسانی۲۴ ساعته است. اسنپ لوله این امکان را در اختیار افراد قرارداده است تا در هنگام گرفتگی لوله فاضلاب و یا مشکلاتی از این قبیل بتوانند با شماره ی ۰۹۱۲۲۷۶۹۱۰۴ تماس گرفته و در کم تر از ۲۰ دقیقه خدمات لوله بازکنی را دریافت نمایند.


روش های بازکردن گرفتگی لوله ها

عموما گرفتگی لوله ها دلایل مختلفی دارند که منجر به روش های گوناگون در باز شدن لوله ها می شود. از جمله این روش ها استفاده از دستگاه تراکم هوا و یا فنر زنی می باشد که روش رایج تر همان فنر زنی است. با این حال باید توجه داشته باشید که فنر زنی را باید کسی انجام دهد که کار بلد باشد چرا که درست انجام نشدن فنر زنی ممکن است خسارات دیگری را برای شما به همراه آورد.


فنر زنی چیست؟

دستگاه فنر اسنپ لوله برای باز کردن لوله حیاطبه طور کلی فنر زنی بسته به نوع گرفتگی لوله و مکان آن به دو صورت فنر زنی دستی و فنر زنی برقی انجام می شود که نوع رایج آن فنر زنی دستی می باشد. ولی برای مثال اگر گرفتگی در مسیر توالت فرنگی باشد، نباید از فنر زنی دستی استفاده کرد و فنر زنی برقی در این مورد استفاده می شود.
در هنگام گرفتگی ممکن است برخی افراد به فکر ریختن اسید در محل باشند ولی باید توجه داشته باشید که اسید به مرور زمان باعث پوسیدگی لوله فاضلاب شما شده و هزینه های بسیار سنگین تری را به بار می آورد، از این رو حتما در هنگام گرفتگی از شرکت های لوله بازکنی درخواست نیرو نمایید تا آن ها فنر زنی لوله را برای شما انجام دهند.

لوله بازکنی در یزد خدمات شرکت اسنپ لوله هستش


ویژگی های دستگاه فنر لوله بازکنی

باز کردن لوله با نیروی مجرب دستگاه و فنر پیشرفته اسنپ لولهفنر زنی لوله از آن جهت در بین شرکت های لوله بازکنی رایج است که ویژگی های زیر را دارا است. قابلیت حمل آسان، قابلیت رفع گرفتگی های شدید لوله، سرعت بالا در حین کار، دارا بودن سر فنرهای مختلف، مجهز بودن به فنر بلند برای گرفتگی لوله ی فاضلاب و…


تضمین و ضمانت کار فنر زنی لوله

در برخی مواقع بعد از رفع مشکلات فاضلاب و گرفتگی لوله ها ممکن است بوی بد مجددا در ساختمان پخش شود ولی شرکت های معتبر در زمینه ی لوله بازکنی کار خود را ضمانت کرده و افراد متخصص در زمینه ی فنر زنی لوله را به محل اعزام می کنند. از طرفی این شرکت ها در صورت بروز مجدد مشکل سریعا خود را به محل خواهند رساند.


باز کردن لوله حیاط با دستگاه فنر اسنپ لوله نیرو حرفه ای

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. داوود عاملی گفت:

    قیمت فنر زنی چقدره ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت تماس کلیک کنید