لوله بازکنی در شمال تهران

5/5 - (32 امتیاز)

چاه بازکنی در شمال تهران 09122769104

لوله بازکنی در شمال تهراناگه به دنبال شماره لوله بازکنی در شمال تهران میگردید بهتان تبریک میگویم بهترین سایت را انتخاب کردید. با شماره ای که در سایت ثبت شده تماس بگیرید و مشکلتان را بگویید تا در کمترین زمان خدمات رسانی انجام شود.لوله بازکنی شمال تهران

شرکت اسنپ لوله با داشتن پرسنل با تجربه در مناطق شمال تهران میتواند گزینه ای خوبی برای خدمات رسانی باشد. اراعه خدمات این شرکت اعم از / رفع گرفتگی لوله ها / تخلیه چاه / دراوردن اشیا / از داخل چاه / حفر چاه و… که در ادامه به ان می پردازیم.


لوله بازکنی در شمال تهران و اعزام فوری سرویسکار

نیروی اسنپ لوله با تجهیزات چاه بازکنی ارسال فوری خدمات لوله باز کنی در شمال تهران

ممکن است شما هم گاهی بوی بدی را حس کرده اید و یا متوجه گرفتگی لوله ها شده باشید. برای از بین بردن این موارد هم روش های مختلفی را امتحان کرده باشید و نتیجه ای نگرفته اید. اگر دوباره با این موارد رو برو شدید با اسنپ لوله تماس حاصل فرمائید.
این لوله باز کنی در شمال تهران با برخورداری از بهترین تجهیزات و پرسنل با تجربه اقدام به رفع گرفتگی لوله های منازل و ساختمان می کند. برای تماس با این لوله باز کنی در شمال تهران می توانید با شماره ی 09122769104 حاصل فرمائید.


چرا لوله ی فاضلاب می گیرد؟

تجهیزان اسنپ لوله و چاه بازکنی و ابزار انرعایت نکردن برخی از موارد سبب می شود که این مشکل در منازل و ساختمان ها به وجود آید. از جمله ی این موارد می توان به ریختن زباله، انداختن دستمال، وجود جسم سخت در لوله ها و ریختن چربی اشاره کرد. البته گاهی اوقات نیز شکستگی لوله می تواند منجر به این مشکل می شود.

لوله بازکنی نیاوران


در این زمینه شاید دوست داشته باشید بخوانید.

تماشای فیلم در آپارت

نیروی پر توان اسنپ لوله بارفته تجهیزات و خدمات بروز و پیشاگر می خواهید با کار شرکت های لوله بازکنی آشنا شوید می توانید در آپارت، فیلم هایی که در زمینه ی کارهای لوله باز کنی و تخلیه ی چاه است را تماشا کنید. دیدن فیلم ها و کلیپ های مختلف باعث می شود مراحل کار شرکت های لوله باز کنی را بیشتر بشناسید.

لوله بازکنی زعفرانیه


باز کردن تمام گرفتگی های سخت

نیرو حرفه ای اسنپ لوله میتواند سخت ترین گرفتگی هارو برطرف کندشاید فکر کنید بعضی گرفتگی ها مخصوصا گرفتگی هایی که به سبب مواد سیمانی به وجود آمده اند برطرف نشود اما اسنپ لوله قادر است به وسیله تجهیزات و ابزار آلات مدرنی که در دست دارد تمام این مشکلات را بر طرف کند. این لوله باز کنی در شمال تهران بهترین اقدامات را برای حل این مشکل انجام می دهد.

لوله بازکنی ولنجک


آیا فنر زنی لوله ی فاضلاب کثیف کاری دارد؟

لوله بازکنی اسنپ بدون کثیف کاری و با نیروی حرفه ای و با اخلاقامروزه به خاطر بروز شدن دستگاه های مورد استفاده در زمینه ی باز کردن لوله ی فاضلاب کثیف کاری محیط اطراف به حداقل رسیده است. سرویس کاران مجموعه ی اسنپ لوله تمام تلاش خود را در جهت بهداشت محیط، به کار گرفته تا کثیف کاری صورت نگیرد. پس لازم نیست برای کثیف شدن محیط نگران باشید و رفع گرفتگی لوله را عقب بیندازید.


ساعات کاری شرکت

لوله بازکنی شبانه روزی اسنپ لوله۲۴hاین شرکت در راستای آرامش عزیزان تهرانی فعالیت خود را به صورت 24 ساعته انجام می دهد. در هر ساعت از شبانه روز اگر با مشکلی در زمینه گرفتگی لوله ها و خدماتی از این قبیل مواجه شدید کافی است با اسنپ لوله تماس حاصل فرمائید. این شرکت در تمام روزهای هفته و حتی ایام تعطیل آماده ی پاسخگوئی به همشهریان تهرانی است.


رفع نم و بوی فاضلاب

لوله بازکنی تهران شبانه روزییکی از عوامل به وجود آمدن نم زدگی و بوی مانده ی آب و فاضلاب گرفتگی در لوله های فاضلاب است. این گرفتگی ها ممکن است در حمام، آشپزخانه و دستشوئی اتفاق افتاده باشد. اگر شما هم در شمال تهران ساکن هستید و با این بوی نم مواجه شدید در اولین فرصت با شرکت اسنپ لوله تماس بگیرید و در خواست اعزام سرویس کاران به محل را ثبت کنید.

نیروی حرفه ای اسنپ لوله و خدمات شبانه روزی


لوله بازکنی شمال تهران

نیاز به رفع گرفتگی لوله در شمال تهران، از شایع ترین مشکلات در شمال تهران میباشد.

شناسایی علت گرفتگی لوله

شاید تاکنون با گرفتگی لوله فاضلابتان مواجه شده باشید‌. در برخی مواقع گرفتگی در زمانی اتفاق می افتد که شما مشغول شستشوی ظروف هستید. یا ساعاتی از شب این مشکل برایتان اتفاق افتاده است.
از نشانه هایی که موقع گرفتگی نمایان میشود، استشمام بوی بد در فضای خانه، تخلیه کند اب می باشد.


اقدام سریع برای رفع گرفتگی لوله

اموزش باز کردن لوله فاضلابدر صورت بروز گرفتگی، بهتر میباشد که به جای اقدام نا اگاهانه برای رفع گرفتگی لوله، بهتر است با یک متخصص تماس بگیرید.
متخصصان اسنپ لوله، ۲۴ ساعت شبانه روز اماده خدمات رسانی میباشد.
در هر خانه بعد از مدتی گرفتگی لوله به وجود می اید.
بر اثر گرفتگی مشکلاتی مانند بوی بد، انسداد لوله ها، پر شدن چاه، وجود می‌آید که بهتر است برای برطرف کردن آن با شرکت لوله بازکنی اسنپ لوله در شمال تهران تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.
دلیل گرفتگی هر چه که باشد در صورتی که میزان آن کم باشد، میتوان با راهکارهایی آن را برطرف نمود. انسداد لوله سینک و حمام یکی از معضلاتی است که ممکن است با آنها مواجه شویم. در اینجا به برخی از راه حل های باز کردن لوله اشاره خواهیم کرد.

در برخی مواقع تخلیه نشدن آب و وجود بوهای ناخوشایند همه زنگ خطری هستند که گرفتگی لوله را اطلاع می دهند پس در صورت دیدن علائم گرفتگی بهتر است که سریعاً دست به کار شوید.
برای رفع گرفتگی لوله سیفون ظرفشویی را تمیز کردید اما جواب نداد و می خواهید در مرحله بعد راه حل های دیگری را امتحان کنید یا اینکه موها و یا تکه های صابونی که در لوله حمام جمع شده اند را بیرون آوردید اما اتفاقی نیفتاد؟ پس بنابراین با ما همراه باشید تا شما را با ۱۰ راه حل رفع گرفتگی لوله آشنا کنیم


فیلم چاه بازکنی شمال تهران


فنر یا چوب لباسی

سیم های فلزی یا همان فنر میتوانند در بیرون آوردن فضولات موثر باشد. این راهکار ساده اما پربازده میباشد. میتوانید به جای خریداری فنرهای لوله بازکنی، از چوب لباسی که برای نظم دادن به لباس های خود از آن استفاده می کنید بهره بگیرید. برای این کار لازم است ابتدا آن را صاف کنید. سپس انتهای آن را به صورت قلابی در آورید سپس آن را داخل لوله ببرید و تمام موادی که باعث مسدود شدن لوله شده است را بیرون آورید. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که نباید به هیچ وجه مواد را به پایین هدایت کنید. بلکه باید آن را بیرون بکشید. بعد از این مرحله کافیست مقداری آب داغ داخل لوله ریخته و با استفاده از این روش ساده لوله شما به راحتی باز خواهد شد.


مخلوط سرکه و نمک

ترکیب دو ماده سرکه و نمک می‌تواند باعث رفع گرفتگی لوله شود بهتر است بعد از مخلوط بدون اتلاف وقت آن را داخل لوله بریزید چون در این موقع جوشش دو ماده گرفتگی را رفع میکند.
جارو برقی دوگانه
جارو برقی هایی که هم مایعات و جامدات را پاکسازی میکنند، روش مناسبی برای رفع گرفتگی لوله میباشد. در اغاز مکش ان را روی اب جمع کن قرار دهید‌. وبعد با باز کردن جارو برقی با فشار بالا میتوانید مواد زائد را از درون لوله بیرون بکشید.


اب جوش

یکی از راهکار های ساده اب داغ میباشد. ابتدا مقدار معینی اب را بجوشانید. سپس طی چند مرحله ان را داخل لوله بریزید. این یکی از ساده ترین روش ها برای رفع گرفتگی میباشد.
بعد از رفع ان به خود افتخار کرده و با بقیه اب داغ یک چای دبش برای خود دم کنید! چون از پرداخت هزینه به لوله بازکن ها معاف شده اید.


بهره گیری از جوهر نمک

برای این کار ابتدا باید نکات ایمنی را رعایت کنید.
دستکش پلاستیکی به دست کنید.
واز محافظ چشم استفاده کنید.
چون جوهر نمک خطرات زیادی دارد.
توصیه میشود برای حمل ان تمام نکات ایمنی را رعایت کنید.
۳/۴ یک گالن را اب پرکنید وداخل سطلی بریزید و بعد ۳ استکان جوهر نمک به ان بیفزایید. سپس ان را به ارامی مخلوط کرده و داخل فاضلاب بریزید. حدود نیم ساعت به ان فرصت دهید. و بعد از ان داخل لوله اب جوش بریزید.


تمیز کردن سیفون

یکی از راه های ساده برای رفع گرفتگی لوله ظرفشویی تمیز کردن اجزای ان میباشد. برای این کار باید از قبل از ان عکسی تهیه کنید. یا طرز بستن دوباره ان را بلد باشید.
ابتدا سطلی زیر ان قرار دهید.
و اجزای ان را باز کرده و مواد اضافی که تجمع کرده اند را تمیز کنید. این کار علاوه بر بازکردن لوله شمارا از شر بوی بد فاضلاب نیز خلاص میکند.
میتوانید تمیز کردن لوله را با یک مسواک انجام دهید.
بعد از پاکسازی قطعات را سر جای خود بسته و از باز شدن لوله اطمینان حاصل کنید.

نمک و جوش شیرین

اموزش باز کردن لوله اسنپ لولهیک لیوان جوش شیرین را با یک لیوان نمک مخلوط کنید. سپس ان را داخل لوله گرفته شده بریزید.
این کار به از بین بردن چربی و جرم ها به شما کمک خواهد کرد.


استفاده از مایع ظرفشویی

اگر لوله توالت شما گرفته است، یک و یک چهارم فنجان مایع را درون ظرفی ریخته و کمی به ان حرارت دهید. در این صورت این مایع نقش روان کننده را دارد. ان را داخل لوله بریزید تا راه اب را باز کند.
مخلوط سرکه و جوش شیرین
اگر گرفتگی لوله فاضلابتان مربوط به حمام است، سرکه و جوش شیرین را مخلوط کرده و داخل لوله بریزید.
سپس وان حمام را با اب گرم پر کرده و درپوش را بردارید تا اب با فشار وارد لوله شود.

خطرات استفاده از اسید

در برخی مواقع ‌که روش های لوله بازکنی جواب نمیدهد. مردم به استفاده از اسید سوق داده میشوند.
ایا میدانستید که اسید لوله بازکنی خطرات جبران ناپذیری دارد. که از جمله انها سوختگی چشم ها و اسیب به پوست را در پی دارد.
در این ادامه قرار است شمارا با خطرات استفاده از اسید اگاه کنیم.
اسید نه تنها ممکن است صدمات مالی داشته باشد. بلکه ممکن است اسیب جانی نیز در پی داشته باشد

دلیل خطرناک بودن اسید چیست؟

اسید محلولی شیمیایی است که و توانایی باز کردن لوله را دارد.
زمانی که با گرفتگی لوله مواجه میشوید، شاید تحریک شوید که به جای استفاده از خدمات لوله بازکنی، از اسید استفاده کنند.
چون معتقدند که میتوان با هزینه کم لوله مسدود شده را باز کنند.
انها اطلاع ندارند که در جایی از این دنیا لوله بازکنی منصفی وجود دارد. که با هزینه مناسب میتوان گرفتگی لوله را تا مدتها از خانه خود دور کرد.
شاید در برخی موارد اسید لوله را باز کند. اما این بازگشایی موقت میباشد.
اگر با بی توجهی اسید قابل دسترس کودکان باشد، و توسط ان ها بلعیده شود، خطراتی چون اسیب به معده و در مواردی خطر مرگ وجود دارد.

اما افراد بی اطلاع با خرید اسید های با قیمت های ارزان در واقع هزینه های گزاف را به سمت خود می کشند. چون پوسیدگی لوله را سبب میشود.
هیچ ضمانتی برای رفع گرفتگی لوله دائمی وجود ندارد. پس بهتر است برای اطمینان خود از خدمات لوله بازکنی شمال تهران استفاده نمایید.
البته میتوانید، به جای استفاده از اسید های لوله بازکن از روش های دیگری استفاده کنید. برای مثال
ما چند مورد از انها را نام میبریم:
◇ تلمبه
◇ مخلوط نوشابه، سرکه و جوش شیرین
◇خرید فنر
اگر این روش هایی که ذکر شد، کارساز نبودند. میتوانید با لوله بازکنی در شمال تهران با پشتیبانی تماس گرفته تا با دستگاه های پیشرفته رفع گرفتگی لوله شمارا به صورت تضمینی انجام دهند.

لوله بازکنی فوری در شمال تهران

سرویس دهی در شمال تهران کامل از سریع و با قیمت های ارزان انجام می شود. علاوه بر این اگر مشکل گرفتگی در هر ساعت از شبانه روز برای شما پیش آمد می توانید با شماره ذکر شده در سایت تماس بگیرید. تا در عرض ۲۰ الی ۳۰ دقیقه برای شما سرویسکار اعزام شود.
به علت رفت و آمد پرسنل با استفاده از موتورسیکلت اعزام فوری سرویس کار در شمال تهران کاملا آسان شده است شما بدون نگرانی از محدودیت زمانی، می‌توانید با لوله بازکنی در شمال تهران تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

9 دیدگاه‌

 1. فرید گفت:

  این روزا مثل اینکه چهارشنبه سوری هستش چون کلی از دختر و پسرا ریختن تو خیابون برای بی حجابی تا دولت رو تغییر بدن از این ورم یسریا جلوی خونه هاشون پر شده از اشغال هایی که این تظاعر کنندگان ریختن الان من از مسافرت برگشتم دیدم دم در سیاه شده نگو اتیش زدن فرار کردن
  این به کنار لوله اشپزخونه گرفتگی داشته همسایه بالایی هر چی اب باز میکرده از خونه ما میزدن بیرون الان نمیدونم بخدا چیکار کنم تا خدارو خوش بیاد
  ازتون خواهش میکنم یکی رو بفرستید بیاد این رو بازش کنه تا سقفش پایین نرفته 🙏🙏🙏

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام صحبن های سیاسی رو ما نمیتونیم حل کنیم ولی گرفتگی لوله را حرفه ای هستیم. ادرس رو برای ما ارسال کنید (اس ام اس)

 2. بهنام گفت:

  سلام ما تو عروسی یکی از اقوام هستیم الانم که خیلی دیر وقته برای زنگ زدن گفتم پیام بدم ببینم جواب میدین ! برای باز کردن لوله اشپزخونه
  خیلی نیازه الان ممنون میشم اگه سرویسکار داربد بفرستید ما همین تجریش هستیم شماره من ۰۹۱۲۱۵۶…۷۶

 3. خیری پور گفت:

  سلام ببخشید گوشیم تولوله ی توالت افتاده هرچه سریعتر یه سرویس میخواستم ادرس رو ارسال کردم

 4. زهره گفت:

  ببخشیدکادر اسنپ لوله چقد سابقه کار دارن؟

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام بانو زهره مجموعه اسنپ لوله قبلا برندینگ تهران لوله بود که در بروز رسانی های دوساله به اسنپ لوله تغییر کرد و سابقه بیش از ۲۵ ساله دارد. و اینک در تمامی شهر های پر جمعت ایران شعبه داردیم که میتوانیم سراسر ایران را پوشش بدیم

 5. مطهره گفت:

  باز کردن لوله چقدر کثیف کاری داره؟ میتونید بدون کثیف کاری انجامش بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید