لوله بازکنی ولنجک

4.8/5 - (67 امتیاز)

لوله بازکنی ولنجک شبانه روزی : 09122769104

لوله بازکنی ولنجکلوله بازکنی ولنجک با تجهیزات پیشرفته و بروز در خدمات رسانی رتبه ای بالایی دارد، اگر در شمال تهران منطقه ی ولنجک گرفتگی لوله دارید. میتوانید با شرکت لوله بازکنی اسنپ لوله تماس بگیرید، و درخواست سرویسکار نمایید.
ما بصورت شبانه روزی هستیم. تا هیچ لوله ای گرفته نماند. با افتخار این که خدمات بروزی در اختیار داریم تمامی مشتریا از این سو رضایت کامل را دارند.

لوله بازکنی ولنجکگفتنی است که بگوییم لوله بازکنی ولنجک با داشتن پرسنل خوش برخورد و مشتری پسند، نشان برندینگ خود را مانند پرچم ایران بالا میبرد.

لوله بازکنی شمال تهران


سرویس دهی شبانه روزی لوله بازکنی ولنجک

لوله بازکنی ولنجکبا تجربه ای که در این شغل با ارزش داریم میدانیم گرفتگی لوله یکی از مشکلات اورژانسی محسوب میشود، و باید برای رفع ان سریعا اقدام کرد. به این دلیل قانع کننده این شرکت با داشتن پرسنل جوان و ماهر سریع ترین سرویس دهی را به نام خود ثبت کردیم، به عبارت ساده لوله بازکنی اسنپ یعنی خدمات رسوندن فوری و اورژانسی به مشتری.

در خانه ای که لوله میگید به فکر لوله بازکنی هستند که فورا و سریعا بیایید و گرفتگی را حل کند، اگر برای خود شما این مسله پیش امده است. میتوانید با شماره ای 09122769104 .تماس گرفته و درخواست خدمات رسانی رفع گرفتگی لوله بکنید. تماس گرفتن با شماره ای که در سایت درج شده بصورت شبانه روزی میباشد.


مراحل درخواست سرویسکار و اعزام سریع خدمات

 • باز کردن لوله کفشور با دستگاه فنر پیشرفته اسنپ لولهابتدا با شماره ای 09122769104 تماس گرفته. و درخواست خود را بگویید.
 • دوم مشکل گرفتگی را بصورت مبتدی بیان کنید تا متخصصان ما بدانند با کدام دستگاه سرویس دهی نمایند.
 • سوم ادرس دقیق را به پاسخگویان ما بگویید تا سرویسکا سریعا شروع به حرکت کند.
 • چهارم بعد از انتظار 15 دقیقه الی 30 دقیقه درب منزل را به روی سرویسکار باز کنید تا شروع به کار کند.

بعد از امدن سرویسکار باید چکاری انجام دهید.

لوله بازکنی ولنجکبعد از انتظار کامل و امدن سرویسکار به منزل محیط گرفتگی لوله را به ان نشان دهید و با ارامش کامل عقب به ایستید، تا سرویسکار کار خود را با دستگاه فنر شروع کند. اگه از لوله کشی ساختمانتان خبر دارید برای سرویسکار توضیح دهید که به چه شکلی هست، وگرنه ممکن است فنر از خانه همسایه در بیایدو باعث ناراحتی همسایگان شود.لوله بازکنی کفشور با دستگاه و فنر اسنپ لوله دستگاه تشخیص

وقتی دستگاه روشن میشود فنر را از داخل دستگاه رد میکند، و هدایت به لوله گرفته می نماید تا لوله گرفته را کامل تراش بدهد و رسوبات لوله را پایین ببرد. مگر به این دلیل که چیز هایی مانند مو واشغال های جزعی باشد فنر با خود بالا بیارد. در این صورت یک لاینون میارید هر چیزی که از داخل لوله بیرون امده رو داخل لاینون میریزید.


ساعت کاری که لوله بازکنی ولنجک در ان فعالیت میکند

لوله بازکنی شبانه روزی اسنپ لوله۲۴hدر شغل لوله بازکنی ساعات کاری بصورت شبانه روزی است. چون اگه نصف شب چاه توالت گرفته شود و مانع رفتن اب شود. باید فورا ان را رفع و تر و تمیز ساخت. بعد بتوان از سرویس wc استفاده نمود.
برای همین ساعات کاری که لوله بازکنی ولنجک دارد 24 ساعته هست، اگر شما گرفتگی لوله داشتید میتوانید با شماره ای 09122769104 تماس بگیرید. فرقی نمیکند شب باشد یا روز چون پرسنل ما بصورت شبانه روزی فعالیت میکنند.


لوله بازکنی ولنجک با پشتیبانی چند ماهه

لوله باز کن ولنجک که توی اسنپ لوله مشغول به کاره، حداقل چند سال سابقه دارد. اون با بررسی ساده متوجه میشه که نوع گرفتگی و مقدار چقدره. آیا میتونه اون رو با یه دستگاه ساده مثل پمپ هوا رفع بکنه. یا اینکه نیاز از فنر برقی که قدرت خیلی زیادی داره استفاده کنه. همه اینها در حیطه تخصص سرویسکاره و با همه جزئیات آن آشنا هست. تجربه سرویسکار خیلی مهمه چون ناآگاهی و ناشی بودنش باعث خسارت به مشتری میشه. یا این که نمیتونه مشکل رو به طور کامل حل کنه.

برای همین در این شرایط شما باید حواستون رو جمع کنین و بعد از خدمات دهی فاکتور از سرویس کار بگیرید. تا مطمئن بشین که لوله رو کاملاً باز کرده. اینطوری شما تا چند ماه اگه با گرفتگی مواجه بشین سرویس کار مربوطه باید بیاد رایگان انجامش بده. اما بعضی موقع هم اینطوری نیست و لوله باز کنی که میاد خونه شما تجربه آنچنانی تو این زمینه نداره.نمیدونه که با چه دستگاهی باید شروع به کار بکنه.

اینجوری مواقع مشکلاتی مثله شکستن کاسه توالت هزینه های اضافی براتون به بار میاره . برای همین نیاز که قبل از تماس با یک لوله بازکنی ولنجک تهران، یه تحقیق کلی در موردش انجام بدید. داشتن یک وب سایت برای لوله بازکنی واقعاً یک فاکتوری که به شما اطمینان خاطر میده که مشکلتون بدون دردسر حل میشه.


ضمانت و تضمین کار

لوله بازکنی تهران تضمینی اسنپ لوله با اراعه فاکتور

 

اگه سوال شما هم اینه که تضمین لوله بازکنی ولنجک چطوریه اینو بخونین.
وقتی لوله بازکنی کار خودشو انجام میده، ممکنه بعد از چند روز همون لوله دوباره بگیره. این نشانه این است که سرویسکار کار خودش رو درست و حسابی انجام نداده برای همین موظف هست که دوباره رفع گرفتگی لوله رو به صورت رایگان انجام بده. چون بخاطر سهل انگاری اون دوباره لوله مسدود سده. البته بگم که این تضمین فقط تا یک هفته هست.

سرویسکارن اسنپ لوله موظف هستند بعد از باز پایان کار، فاکتور به مشتری اراعه دهند. اگه بعد از مدتی لوله دوباره بگیرد، ضمانت و تضمین برای ان تعلق میگیرد.


نیروی اسنپ لوله درحاله باز کردن لوله کفشور با دستگاه حرفه ای


شماره لوله بازکنی ولنجک

تماس با اسنپ لوله شبانه روزی 09122769104ولنجک محدوده ای در شمال تهرانه. خانه های زیادی در این منطقه وجود دارن که ممکن است همگی روزی به گرفتگی لوله مواجه بشن. لوله بازکنی در ولنجک آماده است تا با اعزام نیروی فنی سریع مشکل شما را حل کنیم.
برای این کافیه که بعد از خوندن مطلب با کادر سبزی که در زیر صفحه مشاهده میکنین تماس بگیرید.

شماره تماس چاه بازکنی در ولنجک

اگه تا الان پاسخ سوالات خودتون رو نگرفتید با شماره زیر صفحه تماس بگیرین. کارشناسان ما ۲۴ ساعته در خدمتتون هستن.


قیمت لوله بازکنی ولنجک

هزینه ای لوله بازکنی قیمت اسنپ لولهوقتی مشتری و با ما تماس میگیرند، اول سوالشون هزینه است. که چقدر می‌خواهیم بگیریم. قیمت مقطوع بهمون بگین تا بتونیم تصمیم بگیریم. واقعاً اینا قابل پاسخگویی نیستن. چون ما نه علم غیب داریم که بفهمیم چی توش ریخته که گرفته. نه اینکه نمی توانیم بفهمیم فضولات جمع شده توی چه عمقی از لوله قرار دارند. برای همین بعد از اینکه سرویس کار مشکل رو یه بررسی کلی میکنه و بعد قیمت رو براتون تعیین میکنه.

یکی از وظیفه های مهمی که اسنپ لوله برای پرسنل خودش تعیین کرده اینه که قبل از انجام کار هزینه را مشخص کنن. چون وجود کلاهبرداران باعث شده که اعتماد مردم کمرنگ تر بشه. اما خیالتون راحت، شرکتی که روش کلیک کردید با رضایت مشتریانش اوج گرفته و هیچ وقت اعتماد اونها رو از دست نمیده.


لوله بازکنی تهران ولنجک

لوله بازکنی ولنجک از خدماتی که توی شمال تهران به همشهریان عزیز ارائه می‌کنیم. تقریباً تمام خدماتی که به مردم تا حالا ارائه کردیم همش به وسیله سرویس کار های خوش برخورد بوده. چون علاوه بر خدمات یک سرویس کار باید مودب باشه و اسنپ لوله توجه ویژه به این موضوع داره.

لوله بازکنی در منطقه ولنجک جزو خدمات خیلی پر درخواست در شهر تهرانه. همونطور که خودتون می بینیم امروزه ساختمان های نوساز خیلی بیشتر شدن و همراه با گرفتگی هم افزایش پیدا کرده. موضوعی که قصد داریم اینجا در مورد اینکه وقتی که با چنین مشکلاتی مواجه میشیم باید چه رفتاری از خودمون نشون بدیم. اکثر مردم تصمیم میگیرند که خودشون دست به کار بشن و به قول خودشون فنی هستند. اما ای دل غافل نمی دونن که با این کار دارن هزینه های خودشون را بالا می برن.

بهترین لوله بازکن در ولنجک و اطراف

گرفتگی لوله علت های زیادی داره که ممکنه به سه دسته جزئی متوسط و شدید تقسیم بشه. حالا میخوایم بررسی کنیم که چه چیزی باعث میشه که لوله فاضلاب رو بگیره و مجبور بشیم با لوله بازکنی منطقه ولنجک تماس بگیریم اگه علت ها رو بدونیم میتونیم یه راه حل عاقلانه براش پیدا کنیم یا اینکه از گرفتگی مجدد پیشگیری کنیم.


گرفتگی سینک ظرفشویی

گاهی اوقات وقتی داریم ظرفا رو می شورید و اصلاً حواس تون نیست که قاتلان لوله به راحتی از سینک عبور می کنن. معمولا خانم ها موقع ظرف شستن با تمرکز کامل به پیشامدهای روزانه فکر می‌کنن و هیچ توجهی به این موارد ندارند.

آیا ارزش این رو داره که با فکر کردن به اینکه جاری شما دوتا ست مبل خریده ضایعات غذایی را جدا نکنید و با گرفتگی روبرو بشید. اینطوری کم کم و به مرور زمان این مواد رو هم انباشته میشن و هیچ کاری از دست شما بر نمیاد. تنها کاری که میتونید انجام بدید زنگ زدن به لوله بازکنیه.
به خاطر همینه که اغلب گرفتگی ها مربوط به سینکه و خب تعجبی هم نداره!

رفع گرفتگی لوله اشپزخانهحالا گاهی اوقات وقتی که مواد غذایی اضافی را که از ظروف باقی مانده را جدا میکنید، به مظنون شماره دو هیچ توجهی ندارید.بله! درسته روغن چیزی که داخل لوله رسوب می بنده و از سنگ هم سفت تر میشه پس باید حواستون کاملا بهش باشه.
و اما متاسفانه هنوز بعضی ها دستاشون رو توی سینک میشورن ولی ظرفشویی جای دست شستن نیست. تکه های صابون هم مقداری چربی دارند که اگه پایین تر بره توی شتر گلو گیر کرده و آروم آروم اونو مسدود میکنه.

همچنین جدا از این موارد دستمال های آشپزخانه پرزدار زیادی هستند که برای شستشوی گاز و یخچال به کار میرن. به دلیل اینکه زیاد سابیده می‌شن پرز ها از اونا جدا میشه و وقتی که شما اونا رو داخل سینک میشورید جدا شده و داخل لوله می ریزن.

اگه میخواین لوله سینک ظرفشویی تون کمتر بگیره

بهترین این موار رو که گفتیم به صورت جدا دور بریزید. تا دست به دست هم ندن و لوله بیچاره رو مسدود نکنن.
وقتی که برنج رو آبکشی میکنید، هم از توری های مخصوص استفاده کنید.
اگه به هر دلیلی لوله آشپزخانه تون گرفت، میتونید به راحتی با چاه بازکنی ولنجک تماس بگیرید. چون با دستگاه اقدام به باز کردن لوله می کنند و کارشون کاملا تضمینیه.


با لوله ها با لطافت برخورد کنید.

 • لوله ها هیچ گناهی ندارن.
 • چیز هایی که باعث مسدود شدگی شدن، عاملان اصلی هستند.
 • پس اول علت را شناسایی کنید
 • بعد با راهکار های خونگی رفعش کنین.
  اما بعضی ها کاملا برعکس هستند؛ بلافاصله بعد از گرفتگی اسید را در هلگوم لوله خالی میکنند. در این هنگام فریاد لوله به هوا رفته ومرغ های آسمان ابراز همدردی میکنند!
  اسید لوله را میپوساند و لوله که آخرین نفس های خود را میکشد، دچار نشتی میشود.
  و بدین ترتیب برای شما خرج های اضافی میتراشند. می توانید وصیت نامه لوله را بخوانید.

،¶ صاحب خانه عزیز

بسیار خرسندم که از دستتان راحت شدم. اما شما میتوانستید با لوله بازکنی در ولنجک تماس بگیرید. تا با هزینه کم مرا از آن همه مو و فضولات رها کنند.،·
خب دیدید که محلول ها باعث آسیب به لوله میشوند.
پس با خاطری آسوده با لوله بازکنی ولنجک با قیمت ارزان تماس بگیرید.

گرفتگی لوله توالت

لوله بازکنی تهران شبانه روزیلوله بعدی که یکسری مواد دسیسه می‌کنن تا اونو مسدود کنن لوله توالت هستش. ممکنه بچه ها یا حتی بعضی مواقع بزرگتر ها فکر می کنند که دستمال کاغذی یا سایر چیزها به راحتی از لوله توالت عبور میکنه و هیچ مشکلی پیش نمیاد. اما باید بگیم که همه این مواد در هم پیچیده شده و گرفتگی لوله رو به وجود میارن به همین سادگی!
دستمال کاغذی از جمله مواردی که با اطلاعیه داخل توالت ریخته میشه حالا فرقی هم نمیکنه که توالت ایرانی باشه یا فرنگی.

تا حالا متوجه شدین که بیشتر گرفتگی ها بعد از مهمونی اتفاق می افتند بعضی از مهمونا متاسفانه پوشک بچه هاشون رو داخل توالت می ریزن و همین باعث گرفتگی میشه.

یا بچه ها اسباب بازی خودشونو داخلش میریزن. و قشنگ خالق یک مسدود شدگی میشن.
شما با گذاشتن یه سطل زباله میتونید تا حد زیادی از گرفتگی پیشگیری کنید.
اما اگه به هر دلیلی گرفت، با شماره گیری 09198810904 از خدمات اسنپ لوله بهره ببرید.
تماس با شماره لوله بازکنی ولنجک هیچ بازه زمانی خاصی ندارد.
و شبانه روزی آماده اعزام سرویسکار است

باز کردن لوله حمام

اگه مو های بلندی دارین، موقع شانه در حمام بهتر است زیر کفشور یه توری قرار بدید. چون مو ها گرفتگی سختی ایجاد میکنند.
بعضی مواقع علت گرفتگی لوله حمام
در های شامپو یا نرم کننده هاست.
که عین سپر از ورود آب جلوگیری میکنن.
به ندرت شاهد افتادن گوشواره یا گردنبند مشتریان نیز هستیم.
پس بهترین راه اینکه یه توری زیر کفشور حمام قرار بدیم.
شاید شما هم که خواننده این متن هستین نیاز به لوله بازکنی ولنجک با پشتیبانی چند ماهه داشته باشید.


لوله حیاط

وقتی مشغول شستن حیاط هستید ممکنه سنگ ریزه ها وارد لوله بشن.
یا گرد و خاک علت دیگه ای برای گرفتگیه. بچه ها هم کم نقشی ندارن!
اونا با شکستن یه گلدون و ورودش به لوله باعث و بانی گرفتگی شدید میشن.

لوله ناودان

وقتی بعد یه باد کلی گرد و خاک رو مشت بوم میشینه، بارون میاد و همه شن و خاک ها به سمت ناودان راهنمایی میشن و مسدودش میکنن.
بعد یه مدت دیگه هیچ آبی ازش عبور نمیکنه که نشانه گرفتگی کامله.
فرقی نمیکنه که لوله کدام قسمت خونتون گرفته. لوله بازکن در ولنجک براحتی بازش میکنه.


خیلی ها میگن فنر لوله رو میشکنه؟

مطالب مرتبط

23 دیدگاه‌

 1. تینوش گفت:

  تضمین کارتون چیه ؟

 2. مریم ‌دهقانپور گفت:

  سلام درصورتیکه گرفتگی لوله فاضلاب حیاط زیاد نباشه با محلول جوهرنمک یا چیزی میشه بازکرد؟

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام در بسیاری از مواقع جواب نگرفتیم ولی میتوانید امتحان کنید اگه باز نشد با شماره ای 09122769104 تماس بگیرید و مشاوره رایگان برای باز کردن لوله دریافت کنید و یا به صفحه ای آموزش باز کردن لوله معراجعه کنید.

 3. فروزان محمدیان گفت:

  سلام پوشاک بچه تو توالت گیر کرده چه راهکاری دارید؟

 4. کسری گفت:

  باسلام
  سرویسکاراتون رعایت میکنن بهداشتو از کجا بفهمیم کرونا ندارن

  • اسنپ لوله گفت:

   سرویسکاران برای جان خود ارزش قاعل هستن بنابر این نکات بهداشتی رو رعایت میکنن. درضم تمام پرسنل اسنپ لوله کاملا بدون بیماری و تست شده توسط دکتر هستن

 5. محمودی گفت:

  با اسید نمیشه لوله روبازکرد؟

 6. عرفان گفت:

  زنم به تمیز بودن کار خیلی حساسه دیشبم بیرونم کرد خواهشن اگه سرویسکار میفرستید با رعایت بهداشت کارشو انجام بده

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام اقا عرفان یاشه چشم برای تمامی سرویسکاران تاکید کردیم که بهداشتو در منازل مشتران رعایت کنن و بعد از اتمام کار قشنگ تر و تمیز تحویل دهند.

 7. هاشم فتحی گفت:

  خدماتتون شبامه روزی هستش ؟ الان میتونید بیاید برای ما خیلی ضروریه لوله توالت فرنگی گرفته

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام بله ما بصورت شبانه روزی فعالیت میکنیم میتوانید با شماره ای 09122769104 تماس بگیرید.

 8. کامران گفت:

  نسبت به بقیه همکارتون قیمت خوبی دارید ممنون

 9. Zahra گفت:

  سلام نیاوران سرویس دهی انجام میدید یکی از لوله های کفشور پارکینگ گرفتگی داره

 10. Yeganeh tehrani گفت:

  فنری که برای سرویس بهداشتی استفاده میکنید با فنری که برای اشپزخانه استفاده میشه جداست ؟

 11. ناشناس گفت:

  چند سال هست این شرکت رو تاسیس کردید تجربه کاری دارن پرسنل ؟

 12. قاسم پور گفت:

  سلام چون نوشتین شبانه روزی الان میتونید سرویس دهی کنید سرویس بهداشتی گرفتگی داره

 13. احمد قاسمی گفت:

  چن روز پیش سرویسکار سر کوچه مون اومد گرفتگی لوله رو بازکرد دوباره فرداش گرفت چی کار کنیم باید بیان دوباره فنر بزنن

 14. یوسف گفت:

  فنر معمولی قیمتش چنده؟

 15. ناهید گفت:

  خیابان پاسداران هستیم میتونید سرویسکار بفرستید ؟ برای باز کردن توالت فرنگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت تماس کلیک کنید