لوله بازكنی در غرب تهران

4.9/5 - (36 امتیاز)

لوله بازكنی در غرب تهران شبانه روزی 09122769104

لوله بازکنی غرب تهرانمشكلی كه امروزه به علت افزايش جمعيت و آپارتمان نشينی افزايش چشمگيری داشته است، گرفتگی لوله ها و پر شدن چاه ها می باشد. اين اتفاق سبب به مشام رسيدن بوی بدی می شود كه غير قابل تحمل است. اگر كار به تركيدگی لوله بكشد، ممكن است تبعاتی جبران ناپذير را به همراه داشته باشد. لوله بازكنی در غرب تهران به صورت 24 ساعته آماده سرويس دهی به شما خواهند بود.

لوله بازکنی در غرب تهران


نشانه های گرفتگی چاه يا لوله

گرفتگی لوله و ترکیدگی لوله اسنپ لولههمان طور كه در بالا اشاره كرديم گرفتگی لوله ها بايد فورا رفع شوند تا منجر به تركيدگی لوله نشود، به همين دليل با مشاهده هر يک از علائم زير فورا با لوله بازكنی در غرب تهران تماس حاصل نمائيد. نشانه های گرفتگی چاه ها ممكن است بسيار زياد باشد بنابراين ما فقط به بخشی از آن ها اشاره می كنيم:
– پيچيدن بوی بد در ساختمان و خانه
– تخليه كند آب در سينک ظرفشوئی و روشويی
– بالا زدن سرویس بهداشتی
– تجمع آب در کاسه توالت فرنگی
– تخليه بسيار كند آب
لوله بازكنی در غرب تهران

موارد مرتبط:


خدمات ارائه شده در لوله بازكنی در غرب تهران

نیروهای حرفه ای اسنپ لولهيكی از ويژگی هاي بسيار عالی اين شركت، ارائه خدمات مختلف است. شما اگر مشكلاتی به غير از گرفتگی و پر شدن چاه خانه تان داشتيد نيز می توانيد با شركت لوله باز كنی در غرب تهران تماس حاصل كرده و نوع خدمات مد نظر خود را ثبت كنيد. از جمله خدمات ارائه شده در اين شركت شامل موارد زير می باشد:
– لوله بازكنی در غرب تهران
– تخليه چاه
– در اوردن اشيا از توالت و لوله ها
– رفع بوی بد فاضلاب
– رفع گرفتگی با مصالح ساختمانی از جمله سيمان، آجر و غيره


چرا بعد از گرفتگی بايد فورا درخواست لوله بازكنی بدهيم؟

باز کردن لوله گرفته چاه توالت اسنپ لولهاگر مدت زيادی از ظاهر شدن علائم گرفتگی لوله بگذرد و اقدامی بابت رفع آن انجام نشود، ممكن است به تركيدگی لوله ختم شود. بنابراين بهتر است كه فورا اين مشكل را به دست متخصصان اين كار سپرد.
در بعضی اوقات، افراد خودشان مشغول رفع گرفتگی لوله می شوند. به اين صورت كه از مواد شيميايی براي باز كردن لوله استفاده می كنند. بايد در جواب گفت كه تمامی اين محلول های مورد استفاده خورنده بوده و در دراز مدت می تواند به لوله پوليكا و حتی لوله های فلزی اسيب بزند. شايد اين راحت ترين راه به نظر بيايد اما بهترين راه نيست. در رفع گرفتگی های اين چنينی بهتر است از فنر های مخصوص استفاده شود تا بدون هيچ مشكلی راه لوله باز شود.


انواع سر فنر هاي مورد استفاده در لوله باز كني

لوله بازکنی با دستگاه های پیشرفته اسنپ لوله لوله بازكنی در غرب تهران : هر فنري كه مورد استفاده قرار مي گيرد، مي بايست كه با توجه نوع گرفتگي از آن استفاده كرد. در ليست زير برخي از سر فنر هاي پر كاربرد و موارد مصرف آن توضيح داده شده است:
– فنر سر تیز و چاقوئی: براي پاره كردن پارچه ها و الياف
– فنر برسی: از بين بردن رسوبات اطراف لوله
– فنر سر نیزه ای: براي فرو بردن در اجسام سخت
– فنر الماسی: براي خرد كردن آجر و سنگ و غيره
– فنر کوزه ای:براي از بين بردن رسوبات اطراف لوله.


لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی خدماتی است که سرویسکاران با تجربه به وسیله دستگاه های پیشرفته گرفتگی لوله را برطرف می کند و ضمن آن تضمین می کند که تا مدتها گرفتگی لوله پیش نخواهد آمد. از دستگاه هایی که سرویس کاران استفاده می کنند می توانند فنر برقی اشاره نمود. که در اینجا با نحوه کار آن آشنا خواهیم شد.
مسلماً مشکل گرفتگی لوله برای شما نیز پیش آمده است ممکن است به این شکل بوده که آب سینک ظرفشویی تخلیه نمیشد. یا توالت با گرفتگی مواجه شده بوده است در چنین اتفاقاتی است که فنر لوله بازکنی به کمک شما آمده و توسط سرویسکاران مورد استفاده قرار می گیرد و مشکل را در مدت زمان بسیار کمی حل می کند. اما اگر گرفتگی منزل شما معمولی و قابل رفع بوده است می توانید در خانه آن را حل کنید. اما اگر گرفتگی به وسیله اجسام یا ریختن مصالح ساختمانی در هنگام مرمت خانه بوده است. این دستگاه عملکرد عالی از خود نشان خواهد داد اگر شما قصد دارید که با این دستگاه و نحوه کار آن آشنا شوید. تا پایان مارا همراهی کنید.نیروی پر توان اسنپ لوله بارفته تجهیزات و خدمات بروز و پیش


فنر برقی چیست و نحوه استفاده از آن چگونه میباشد؟

در توصیف فنر رفع گرفتگی لوله باید چنین گفت، که فنر قدرت زیادی در رفع گرفتگی لوله دارد. همچنین متراژ این فنر بر اساس نوع گرفتگی متغیر است. باریک بودن فنر این امکان را به سرویس کار می دهد تا بتواند در لوله های تو در تو نیز مانع را از بین ببرد. در آغاز باز کردن لوله باید فهمید که گرفتگی در کجای لوله به وجود آمده است و منشاء اصلی آن کجاست. در برخی مواقع که علل گرفتگی جمع شدن مو و باقیمانده غذاها می باشد شما خود می توانید با استفاده از فنر دستی مشکل گرفتگی را رفع کنید. به همین دلیل حتی اگر قصد باز کردن لوله در منزل را دارید باید بدانید که محل دقیق انسداد کجا قرار دارد. برای استفاده درست از فنر خانگی شما باید فن را ابتدا به آرامی به داخل لوله راهنمایی کرده و آن سر دیگر را با دستتان نگه دارید و شروع به حرکت دادن آن کنید. در این صورت شما می توانید، در خانه مشکل گرفتگی لوله فاضلاب به منزل خود را حل کنید.

روش دیگری که برای لوله بازکنی در غرب تهران وجود دارد

استفاده از پمپ هوا می باشد نام دیگر این دستگاه تراکم هوا است و پر بازده ترین دستگاه های لوله بازکنی نیز است و در بسیاری از موارد کارساز می باشد.
امروزه گرفتگی لوله به شدت افزایش یافته است و نیاز مبرمی به لوله بازکنی در غرب تهران است. از این رو یک یک لوله باز کنی موفق باید از دستگاه هایی برای رفع گرفتگی لوله استفاده کند. که بازدهی بیشتری نسبت به سایر دستگاه ها داشته باشد. بر طبق معمول گرفتگی لوله به دلیل تجمع فضولات موها و یا گیر کردن اشیا به وجود می آید. اما این گرفتگی بیشتر در لوله هایی که دارای خمیدگی هستند، اتفاق می افتد و پس از گذشت زمان انباشته شده و سخت می شود و مانع بوره آب می شود که در این صورت گرفتگی لوله با فنر خانگی تاثیر گذار نیست و شما ناچار به تماس با شرکت لوله بازکنی در غرب تهران میباشید.

خدمات و تجهیزات اسنپ لولهمعمولا گرفتگی یکی از مشکلات شایع در خانه ها می باشد که خیلی از افراد در مواجهه با گرفتگی عکس العمل نادرست از خود نشان می دهند. اما شما می توانید برای جلوگیری از گرفتگی لوله کارهایی انجام دهید. تا کمتر این مشکل برای شما پیش بیاید. اگر می خواهید با گرفتگی لوله مواجه نشوید، باید به نکات ریزی توجه کنید. که عمل کردن به آن ها از انسداد لوله های فاضلاب به منزل شما جلوگیری می کند.


ریختن فضولات داخل لوله

باز کردن لوله سینک دستشویی حمام با ابزار مخصوص اسنپ لولهمسلما لوله برای ورود و خروج آب و مایعات می باشد. اما اگر جامدات وارد آن شود می‌تواند آن را مسدود کرده و جلوی ورود و خروج آب را بگیرد اما گرفتگی بیشتر در لوله هایی که دارای خمیدگی میباشد به وجود می آید. در واقع نام این گرفتگی ها سیفون می باشد. بنابراین برای پیشگیری از گرفتگی لوله باید از ورود مواد اضافه به داخل لوله جلوگیری کنیم. پس یکی از نکات جزئی و مهم، عدم ریختن باقیمانده غذا داخل سینک می باشد. تنها کافی است در هنگام آبکشی برنج از توری مخصوص ظرفشویی استفاده کنید. یا در هنگام شستشوی ظروف باقی مانده غذا را جدا کنید. شما میتوانید داخل دستشویی از یک سطح زباله استفاده کنید تا از ریختن دستمال کاغذی داخل توالت جلوگیری کنید. همچنین باید از ریختن گوش پاک کن صابون داخل روشویی اجتناب کنید.
به طور کلی استفاده از توری های مخصوص برای تمام کفشور ها امری ضروری می باشد.


نشانه های گرفتگی

گرفتگی لوله را از چند راه می توان شناسایی کرد.
اگر در هنگام شستشوی ظروف با بوی بدی مواجه می شوید احتمالاً چربی راه ورود آب را مسدود کرده است و شما باید سریع اقدام کنید.
نشانه دیگر تخلیه کند آب در سینک ظرفشویی و توالت می باشد اگر بعد از ریختن آب با تخلیه آرام ان مواجه هستید، احتمالاً گرفتگی در لوله وجود دارد.
بسیاری از افراد در صورت روبرو شدن با گرفتگی بلافاصله از پودری به نام چنته که برای لوله بازکنی استفاده می شود، داخل لوله میریزند یا می خواهند با هزینه کمی که برای اسید صرف می کنند، گرفتگی لوله را برطرف کنند. اما این یکی از اشتباهاتی است که برخی از مردم انجام می دهند این راهکارها نه تنها گرفتگی را برطرف نمی‌کند، بلکه امکان صدمه به خودتان و پوسیدگی لوله وجود دارد. پس بهتر است به جای این اقدامات بیهوده، با یک شرکت لوله بازکنی در غرب تهران تماس بگیرید.


چرا گرفتگی در سینک ظرفشویی بیشتر است؟

تجهیزات اسنپ لوله برای رفع مشکلات منازل مانند سینک ظرفشوییهمانطور که اشاره شد به دلیل استفاده مبرم از ظرفشویی و شستشوی ظروف در هر بار استفاده امکان دارد مقداری باقی مانده غذا یا تفاله چای و یا حتی روغن داخل لوله بریزد و با گذشت زمان وصول بسته و مانع ورود آب شود بنابراین در هنگام استفاده باید مواد اضافی را از رو جدا کنید تا بتوانید از گرفتگی مجدد لوله پیشگیری کنید گرفتگی لوله آشپزخانه یکی از معضلاتی است که هر خانم خانه داری با آن مواجه می شود. اما نکته اینجاست که علاوه بر گرفتگی و عدم تخلیه آب، بوی بد آن نیز باعث آزار بانوان تهرانی میشود. پس با رعایت نکات ساده می توانید از گرفتگی لوله جلوگیری کرده و در هزینه های خود نهایت صرفه‌جویی را بکنید.


در اوردن اشیا در غرب تهران

در آوردن اشیا از چاه توالتگاهی بسیاری از مردم باعث میشود که با افتادن وسیله های خود داخل چاه فاضلاب، مواجه شوند. تلفن همراه امروزه یکی از وسایل شخصی است که تقریباً همه افراد آن را در جیب خود حمل می کنند. اما با بی اطلاعی با افتادن آن داخل توالت مواجه می شوند. علاوه بر تلفن همراه جواهرات و اشیا قیمتی که داخل چاه توالت افتاده می شوند، همانطور به حال خود رها می شوند. چون اکثر همشهریان نمی توانند آنها را خارج کنند. ولی نمیدانند که شرکتهای لوله بازکنی پیشرفته قادر به درآوردن تمام اشیا قیمتی می باشند


سرویسکاران اسنپ لوله در غرب تهران

سرویسکار اسنپ لوله ماهربا ابزارهای مخصوص که دارند در مدت زمان کم تلفن همراه یا اشیا قیمتی شما را که داخل چاه فاضلاب افتاده است، بدون صدمه بیرون می آورند پس لازم نیست، نگرانی در این مورد داشته باشید. برخی مواقع جسمی که داخل چاه فاضلاب می‌افتد ارزش مادی نداشته و یک یادگاری محسوب می شده است. در این مواقع که مشتریان موفق به دراوردن اشیا نمی شوند. به دنبال جایی هستند که بدون آسیب وسیله را بیرون بیاورد. باید بگوییم که استوری یکی از شرکت های موفق در این زمینه بوده است. پس اگر هر یک از این مشکلات برایتان رخ داده است بدون نگرانی فقط با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

تا در عرض ۲۰ تا ۳۰ دقیقه به منزل شما برسیم لازم به ذکر است که بعد از افتادن اشیا داخل چاه فاضلاب به هیچ وجه داخل آن آب نریزید. یا توالت استفاده نکنید. همچنین از تلاش های بیهوده برای بیرون آوردن آنها خودداری کنید چون باعث پایین رفتن آن شده و امکان بیرون آوردن آن را کاهش میدهد.

اولین نکته ای که بعد از افتادن اشیا داخل چاه فاضلاب باید به آن توجه کنید حفظ خونسردی می باشد. بهتر است بعد از این اتفاق هیچ گونه اقدامی نکنید تا باعث پایین رفتن آن نشوید. اولین کاری که باید انجام دهید تماس با یک شرکت لوله بازکنی می باشد. تا با تخصصی که دارند بتوانند آن را بیرون بیاورند. پس دستپاچه نشدن، یکی از مهارت هایی است که باید در این مواقع از آن استفاده کنید

مطالب مرتبط

12 دیدگاه‌

 1. سینا گفت:

  لوله بازکنی غرب تهران جنت اباد جز خدماتتونه

 2. مهمان گفت:

  شبانه روزی هستید الان میتونید تشریف بیارید برای باز کردن خونه ای ما مهمون داریم و خیلی ضروریه که سرویس بهداشتیمون اوکی باشه

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام بله لطفا ادرس رو محبت کنید برای شماره ای ۰۹۱۲۲۷۶۹۱۰۴ ارسال کنید تا کمتر از ۲۰ دقیقه سرویسکار اعزام شود.

 3. فرشته گفت:

  سلام در عید خدمات لوله بازکنی دارید ؟

 4. یلدایوسفی گفت:

  سلام امکانش هس یه نمونه ازکارهای باز کردن لوله بافنر برقی رو بدون کثیف کاری برام بفرستیدممنون میشم

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام بله خواهش میکنم برای ایمیلتون فرستادم . درضم میتونید از اپارات اسنپ لوله فیلم هارو نگا کنید.

 5. حامد عرب نژاد گفت:

  سلام
  کاگر موقع بازسازی سیمان ریخته تولوله شما کی میتونید تشریف بیارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید