قیمت لوله بازکنی تهران

5/5 - (17 امتیاز)

قیمت لوله بازکنی تهران شبانه روزی 09122769104

هزینه ای لوله بازکنی قیمت اسنپ لولهقیمت لوله بازکنی تهران : امروزه گاهی شاهد قیمت‌های بسیار متفاوت در شرکت‌های لوله بازکنی می‌باشیم. قیمت و تعرفه‌ لوله بازکنی‌ها در تهران و سراسر کشور توسط اتحادیه تعیین شده است. اما با این حال لوله بازکنی‌هایی در سطح شهر مشاهده شده که قیمتی بسیار بالاتر از مشتریان می‌گیرند. شرکت اسنپ لوله طبق تعرفه لوله بازکنی قیمت‌ها را محاسبه کرده و با این کار باعث اعتماد میان مشتریان خود می‌شود.


علت استفاده از شرکت‌های لوله بازکنی

لوله بازکنی تضمینی و با اراعه فاکتور به مشتریامروزه با راه اندازی شبکه فاضلاب و استفاده دائم از آن، گرفتگی های لوله و فاضلاب افزایش یافته است. همین گرفتگی ها باعث نیاز تمام ساختمان ها به شرکت های لوله بازکنی است.


انواع شیوه‌ های لوله بازکنی

نیروی پر توان اسنپ لوله بارفته تجهیزات و خدمات بروز و پیشگاهی اوقات گرفتگی‌های لوله‌ها با جوش شیرین یا سرکه باز می‌شود.اما گاهی گرفتگی‌ها اساسی بوده، به طوری که نیاز به خدمات شرکت‌ های لوله بازکنی است. سه نوع دستگاه فنر برقی، تراکم هوا و دستگاه مکنده در لوله بازکنی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
فنر توانایی باز کردن بسیاری از لوله‌ ها و انواع گرفتگی‌ها را دارد. به همین علت، بهترین راه، استفاده از فنر بوده که این لوله بازکنی از این روش استفاده می‌کند. گاهی اوقات لوله‌ها فرسوده شده و باید به‌جای لوله بازکنی، به تعویض لوله‌ها پرداخت.


استفاده از دستگاه فنر زن برقی

نیروی اسنپ لوله درحاله باز کردن لوله کفشور با دستگاه حرفه ایدستگاه‌های فنر زن دستی مشکلات جزئی را برطرف می‌ نماید، شرکت لوله بازکنی اسنپ لوله با استفاده از دستگاه برقی به صورت تضمینی 99 درصد گرفتگی‌های غیر جزئی و اصلی را نیز برطرف می‌کند.


عوامل مختلف در قیمت ارائه شده

لوله بازکنی 09122769104 نزدیکترین لوله بازکنی به شماعوامل مختلفی در قیمت لوله بازکنی تهران تاثیر گذار می‌باشد. مهم‌ترین اصل زمانی است، که نیروی فرستاده شده صرف کار می‌کند، و بقیه عوامل شدت و مکان گرفتگی، طول فنر استفاده شده، نوع گرفتگی، استفاده از دستگاه پایه دار یا دریل، قطر فنر استفاده شده، وجود مصالح ساختمانی مانند: سیمان، دوغاب، سنگ و گچ یا اشیا در لوله و قطر فنر می‌باشد. بهترین و حرفه‌ایی‌ترین خدمات در تمامی مناطق شهر توسط اسنپ لوله ارائه می‌شود.


هر عامل به صورت جداگانه چه تاثیری در قیمت دارد؟

قیمت لوله بازکنی در تهران با اراعه فاکتور به مشتریمتراژ فنر ها در لوله بازکنی به چندین دسته 1 تا 6 متر، 6 تا 12 متر، 12 تا 25 متر و بلند از 25 متر تقسیم بندی می‌شوند. بنا به تخمین از فنر مناسب استفاده خواهد شد. بسته به نوع گرفتگی که شامل اجسام ساختمانی، اشیاه، موی بلند، رسوب و جرم، چربی و روغن و دستمال کاغذی و نوار بهداشتی می‌باشد، هزینه برای باز کردن گرفتگی متفاوت خواهد بود. قیمت لوله بازکنی تهران
زیرا بعضی از گرفتگی‌ها کاملا لوله را مسدود نموده و باعث شدت گرفتگی لوله به میزان زیاد خواهند شد. در عوض گرفتگی‌هایی مانند دستمال کاغذی آب را عبور داده و مانع خروج اجسام دیگر از لوله می‌شوند.


 

 


استفاده از شیوه های جدید

دستگاه فنر اسنپ لوله برای بازکردن سینک دستشوییامروزه کمتر شرکتی به علت کثیف نمودن محیط از دریل استفاده می‌کند. به جای این وسیله، امروزه از دستگاه فنر برقی کوچک پایه دار استفاده برای تخلیه می‌شود.


آیا امکان درآوردن اشیا از چاه وجود دارد؟
بله. گاهی امکان درآوردن اشیا در هنگام باز کردن چاه وجود دارد. برای گرفتن مشاوره می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۲۷۶۹۱۰۴ تماس حاصل فرمائید.

در آوردن اشیا از داخل لوله 09122769104

درآوردن اشیا از داخل فاضلاب

مطالب مرتبط

8 دیدگاه‌

 1. روزبه گفت:

  اقا لیست قیمت لوله بازکن رو بزارید لطفا

 2. جویای کار گفت:

  قیمت ها برای لوله بازکنی هم تغییر کرده ؟ یعنی باید پناهندگی بگیریم !

 3. شامی گفت:

  سه نظام در چه نوع فنر ها استفاده میشه ؟ قیمتش چجور محاسبه میشه اخه یکی از سرویسکاران شرکت های دیگ اومدن بودن خونه ای خواهرم یه چیزایی میگفتن که من سر در نیاوردم برای همین اومدم مطالبتونو خوندم واقعا سایتتون عالیه

 4. احمد گفت:

  قیمت فنر فولادی چنده ؟

 5. یاقی گفت:

  Hi
  من یک مهاجر هستم تو ترکیه زندگی میکنم یک هفته پیش واسه مادرم که تو ایران هست یه طوطی پنج زبانه فرستادم
  بعد چند روز زنگ زدم بهش وگفتم سوپرایزت چطور بود؟گفت پسرم این چی بود واسم فرستادی 😏
  باورکن ۴ ساعت تو زودپز بود تازه نیم پخت خوردیمش 😁😅
  گفت به جای فرستادن این طوطی گوشت تلخ
  یه لوله بازکن پیداکن بیادکارامو انجام بده بوی این فاضلاب خفم کرد تازه توالت فرنگی خرابه
  ابم از سینک پایین نمیره
  مادرم طوطی که ۱۰ میلیون بخاطرش دادمو یه لقمه چپ کرده بود
  دنبال یه لوله بازکنی مطمئن بودم توی گوگل با شما اشنا شدم خیلی خوشحللم که ایران اینقدر پیشرفت کرده شاید باور نکنید ولی اینجا لوله بازکنی نداریم که به اندازه شما پیشرفته باشه
  اگر امکان داره باهاتون تماس بگیرم وادرس رو بگم
  مادرم پیره ولی خدمتکارمون اونجا هست لطفا هزینه رو بهش میگید وپرداخت میکنه
  فقط کارتون اونجا زیاده انگار مامانم به یه لوله بازکن بیشتر نیاز داشت تایه طوطی ۱۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت تماس کلیک کنید