لوله بازکنی اردبیل

4.9/5 - (74 امتیاز)

لوله بازکنی اردبیل شبانه روزی 09146807025

لوله بازکنی اردبیللوله بازکنی اردبیل شبانه روزی: امروزه با افزایش جمعیت شهرها و به دنبال آن افزایش تعداد لوله های فاضلاب نیاز مردم به لوله بازکنی بیشتر شده است. به همین علت تمامی افراد در زندگی خود حداقل یک بار از خدمات شرکت های لوله بازکنی استفاده کرده است. اگر به دنبال لوله بازکنی قابل اطمینان می باشید، ما به شما اسنپ لوله را پیشنهاد می کنیم.

برای تماس با چاه بازکنی اردبیل فقط با شماره 09146807025 تماس بگیرید.


بهترین لوله بازکنی اردبیل

اسنپ لوله خدمات خود را به صورت فوری و بدون محدودیت زمانی و مکانی انجام میدهد.
مرحله انجام لوله بازکنی
۱. درخواست لوله بازکن
۲. بررسی اولیه گرفتگی
۳.انتخاب دستگاه مناسب
۴. تعیین قیمت
۵. انجام خدمات در صورت رضایت مشتری
۶. باز کردن لوله و تست دوباره
۷.گرفتن هزینه و ارائه فاکتور

 • اینها گوشه ای از مراحل انجام خدمات بود.

نیروی اسنپ لوله با تجهیزات چاه بازکنی ارسال فوری خدماتلوله بازکنی اسنپ لوله تمام مناطق اردبیل را تحت پوشش خود قرار داده است.
اسنپ لوله ۲۰سال سابقه در زمینه لوله بازکنی دارد. و با کیفیت بالای خدمات توانسته درمیان مشتریان اعتبار داشته باشد. از همراهی تان ممنونیم.


لوله بازکنی اردبیل با پشتیبانی چندماهه

لوله بازکنی تهران تضمینی اسنپ لوله با اراعه فاکتورلوله بازکنی پارس اباد همه ی خدماتش را با ضمانت چند ماهه انجام می‌دهد. تنها هدفی که ما دنبال میکنیم، کمک به مشتریان است. اگر فقط یک بار از خدمات اسنپ لوله استفاده کرده اید، دیگر نگران گرفتگی لوله منزل خود نباشید. ما مشکل شما را با استفاده از دستگاه های بروز رفع می‌کنیم. لوله بازکنی خلخال اردبیل پیشینه ای بیش از ۲۰ سال دارد. همین موضوع دلیل مشخصی برای تضمین کار است.
سرویس کاران با تجربه تیم ما می‌توانند سخت ترین گرفتگی ها را به صورت تضمینی رفع کنند.

لوله بازکنی فوری اردبیل

مشکل گرفتگی لوله و رفع انتصور کنید، صبح روز شنبه است و می خواهید هر چه سریعتر سر کار بروید. اما به طور ناگهانی متوجه با گرفتگی فاضلاب  توالت می‌شوید. در چنین شرايطي شما نمیتوانید از سرویس بهداشتی استفاده کنید. قطعاً فکر می کنید که رفع این گرفتگی زمان زیادی خواهد برد. ولی شما با تماس با شماره تلفن چاه بازکنی اردبیل، می‌توانید خدمات را در کمتر از ۳۰ دقیقه دریافت کنید. خیالتان راحت! تکنسین های با تجربه اسنپ لوله در زمان کمی خود را به محل می رساند

خدمات لوله بازکنی در شهرهای هم زبان :


تضمین قیمت لوله بازکنی اردبیل

علی رغم اینکه قیمت های لوله بازکنی توسط اتحادیه تعیین شده است، بسیاری از لوله بازکنی ها قیمتی بالاتر از حد مجاز می گیرند. حتی در صورت اعتراض نیز توضیخی مشخص و معین ارائه نمی دهند. لوله بازکنی اردبیل با ارائه کترین قیمت ها و فاکتورهای مشخص و معین در اتمام کار، نگرانی مشتریان را از بین می برد.

لوله بازکنی تضمینی


چند راه خانگی برای رفع گرفتگی های جزئی

اموزش باز کردن لوله اسنپ لولهبعضی اوقات گرفتگی ها موقتی و جزئی است. برای گرفتن مشاوره در این زمینه می توانید با شماره تلفن 09146807025 تماس حاصل فرمائید. در عین حال می توان قبل از تماس گرفتن، چندین راه مانند استافده سرکه و نمک یا جوش شیرین را امتحان کنید.


حیفم میاد فارسی بنویسم، ترکی شیرین تره. اما لطفا به بزرگی خودتون ببخشید. لوله ها گاهی هوس میکنن مسدود بشن و شما رو اذیت کنن.
اما میخوان به شما تلنگری بزنن و با یه شغل اشناتون کنن. این شغل لوله بازکنی اردبیل هست. چاه بازکن اردبیل یه فردی که با ابزار آلات بروز و تجربه بالا خدمات رفع گرفتگی رو انجام میده.
و اصلا قابل مقایسه با کاری نیست که همشهریان با اسید انجام میدن.
شغلی که معمولا زیاد به چشم نمیاد.
یکی از سرویسکارای ما که برای رفع گرفتگی منزل یه خانم مسن رفته بود، میگفت: خانم زنگ زد و گفت لوله  گرفته و الان آشپزخونه پره چیکار کنم؟ جای پسرم هستی هرکجایی فقط زود برس.
سرویسکار با موتور و دستگاه سریع خودشو به محل رسوند. تا رسید تو خونه خانم گفت ببین به سر خونم چی اومده؟ خونه دست گلم پر لجن شده. سرویسکار ما کارش رو شروع میکنه. بعد از اون تو تمیز کردن به حاج خانم کمک کرد. خانم بعد اون گفته: پسرم اگه شما و امثال شما نبودن مردم چطوری زندگی می‌کردن. این مشکلات هم همیشه هستن. دستت درد نکنه ایشالا خدا به کارت برکت بده. اگه مشکل شما گرفتگی لوله هست، اسنپ لوله رو انتخاب کنین. لوله بازکنی اردبیل ارزش خودش رو میدونه و میخواد با جلب رضایت مشتریانش بهترین بشه.
یاشا اردبیل


نگران عملکرد دیر لوله بازکنی نباشید

گرفتگی لوله چاه توالت اسنپ لولهلوله بازکنی اردبیل با تضمین رساندن خود در کمتر از 30 دقیقه، خدمات خود را ارائه می دهد. برای مواقعی که خرابی لوله ها جدی است، با تماس با شماره فوق، سرویس کاران در کمترین زمان ممکنه به مقصد خواهند رسید. در عین رسیدن در کمترین زمان، تمامی امکانات نیز برای رفع مشکلات ارائه می شود.


خدمات رسانی در تمامی زمان ها

لوله بارکنی اردبیل با فرستادن سرویس کاران به صورت 24 ساعته در تمامی روزهای هفته و سال، این اطمینان را به مشتری می دهد، تا از بابت خرابی های خود خیالی آسوده داشته باشند. هم چنین مشاوره در زمینه خرابی ها به صورت 24 ساعته می باشد. تعرفه قیمت ها در شب و روز اندکی تفاوت دارد.

برای تماس با لوله بازکنی اردبیل فقط با شماره 09146807025 تماس بگیرید.


شیوه مورد استفاده لوله بازکنی اردبیل

سرویسکار حرفه ای اسنپ لوله3 راه برای باز کردن انواع لوله های گرفته شده وجود دارد. در میان این راه ها فنر زدن به لوله ها قطعی ترین راه ممکنه برای از میان برداشتن مشکلات لوله ها است. موی، چربی، روغن، مصالح و… انواعی از گرفتگی های رایج بوده که توسط فنر زدن رفع می شود. هم چنین برای رفع 100 درصدی مشکلات، از دستگاه برقی به جای فنر دستی استفاده می گردد.


چگونه از گرفتگی لوله ها پیشگیری کنیم؟

ترکیدگی لوله و بالا زدن اب از لوله اسنپ لوله بهتون کمک میکنهیکی از راه های موثر برای چلوگیزی از گرفتگی ها می توان در سینک روشویی ها صافی قرار داد، تا مانع از عبور مواد جامد و آشغال ها به لوله شود. گرفتگی جزئی اغلب لوله ها توسط ریختن آب جوش در ان رفع می گردد. در صورت ایجاد بوی بد و برگشت آب حتما با لوله بازکنی گرگان تماس حاصل فرمائید.


نکته ای مهم در لوله زنی

لولهبازکنی باز دستگاه فنر زنی پیشرفته و بروز اسنپ لولهاگر سرویس کار مربوطه در هنگام لوله زنی مهارت کافی نداشته باشد، فنر در لوله گیر خواهد کرد و مشکل لوله 2 چندان می شود. به همین علت تمامی نیروها در اسنپ لوله توسط سرویس کاران حرفه ای فنر زنی را به مرور آموزش می بینند.

برای تماس با لوله بازکن اردبیل فقط با شماره 09146807025 تماس بگیرید.


لوله بازکنی اردبیل با فنر برقی

فنر چطور قادر به باز کردن لوله میباشد؟
استفاده از فنر برای لوله بازکنی، یکی از روش های مورد استفاده در زمینه لوله بازکنی اردبیل می باشد. روش های مختلفی برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب وجود دارد. که یکی از انها استفاده از فنر برقی می باشد. دستگاه فنر لوله بازکنی یا به اختصار فنر برقی، دستگاه متشکل از فنر موتور است. که می‌تواند گرفتگی ایجاد شده در لوله فاضلاب را باز کند. بسیاری از شرکت های خدمات فنی از این دستگاه برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده می کنند.

در این مقاله می خواهیم به معرفی این دستگاه و نحوه عملکرد آن بپردازیم.
پس از نوساز شدن ساختمان ها و ورود لوله فاضلاب خانه ها مشکل گرفتگی لوله ها نیز وارد زندگی مردم شد و امروزه بسیاری با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند. اما این امر در عین حال منجر به ایجاد چندین شرکت لوله بازکنی برای رفع مشکلات ایجاد شده در لوله ها و گرفتگی آنها شد. همچنین روش فنر برقی نیز رواج یافت.
شرکتهای لوله بازکنی از روش های مختلفی برای رفع گرفتگی استفاده می‌کنند. حتی برخی از این شرکت ها از روش های مدرن و مکانیزه همانند ژنراتور برای باز کردن گرفتگی لوله استفاده می کنند. که یکی از آنها استفاده از فنر برقی است. فنر لوله بازکن یکی از این وسایل است که برای رفع گرفتگی لوله ها موثر بوده و میتوان از آن استفاده کرد.

برای تماس چاه بازکنی فوری در اردبیل فقط با شماره 09146807025 تماس بگیرید.


فنر لوله بازکنی چیست؟

صدها لوله بازکنی در اردبیل مشغول به کار هستند. که دستگاه اصلی مورد استفاده این شرکت ها فنر لوله بازکنی یا فنر برقی می باشد. فنر لوله بازکنی بهترین و مطمئن ترین وسیله برای رفع گرفتگی لوله ها است. در ادامه توضیحاتی در مورد دستگاه و روش کاران ارائه شده است قبل از شرح عملکرد دستگاه بهتر است ابتدا بدانیم

دستگاه لوله بازکن فنر برقی چیست؟

دستگاه فنر برقی وسیله مخصوص لوله بازکنی از قابلیت رفع گرفتگی انواع لوله را دارد. این دستگاه از یک موتور الکتریکی و یک فنر بلند تشکیل شده است که لوله ها را باز می کند. این دستگاه در مدل های مختلفی عرضه می شود. که هر کدام از آنها دارای قابلیت های مختلفی می باشند. ساده ترین نوع فنر بدین صورت است که یک فنر بلند به مته وصل می کنید و با آن گرفتگی هر نوع لوله ای را برطرف میکند. این ساده ترین نوع فنر برقی است. اما در عین حال دستگاه های خاصی هستند. که دارای موتور مخصوصی میباشند. و قابلیت های زیادی برای رفع گرفتگی لوله دارند.

اتحادیه لوله بازکنی اردبیل


فنر لوله بازکن چگونه کار میکند؟

همانطور که گفته شد از دستگاه فنر لوله بازکن از یک فنر و یک موتور تشکیل شده است همچنین بسیار طولانی و انعطاف پذیر است روش کار با فنر برقی به این صورت است که تکنسین موتور را روشن میکند و سر فنر را به آرامی وارد لوله می کند. در این صورت با چرخش موتور فنر در لوله فرورفته و با مانع برخورد کند و آن را از بین میبرد. تکنسین این کار را تا زمانی که سر فنر به مانع بخورد، انجام میدهد. در این هنگام دور موتور را افزایش می‌دهد و و فن را به داخل لوله فشار می دهد. پس از باز کردن لوله تکنسین فنر را از لوله خارج کرده و کار لوله بازکنی به پایان میرسد. در پایان فقط کافی است، مقداری آب داخل لوله بریزید.

تا گرفتگی های باقی مانده به کمک آب از لوله جدا شده و به چاه منتقل شود. همچنین کار برای تست باز بودن لوله نیز انجام می گیرد. ما در لوله بازکنی اردبیل از دستگاه هایی استفاده میکنیم که هنوز برای انها معایبی گزارشی نشده باشد.
لوله بازکنی شبانه روزی اردبیل در همه روز های سال فعال است.
اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی فوری اردبیل دارید، فقط کافیست با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

شماره تماس لوله بازکنی در اردبیل: 09146807025


شماره تماس تلفنی چاه بازکنی اردبیل

شما فقط بایک تماس میتوانید از محدوده قیمت ها باخبر شوید.
همچنین مشاور و بازدید رایگان از مزیت های منحصر به فرد اسنپ لوله است.
اگر سوالی داشتید میتوانید با شماره 09146807025 تماس بگیرید

لوله بازکنی اردبیلشیرین دیلی دانیشان اردبیلیرر، هر موقع که لوله تون گرفت اسنپ لوله رو فراموش نکنین. هزینه مناسب میگیریم. کارامون هم پشتیبانی چند ماهه دارن. مهمتر از همه هم زبون هستیم.
و اخلاق همو بهتر میدونیم. امکان داره لوله شما هر موقع از شبانه روز بگیره. ما هم ۲۴ ساعته فعالیت میکنیم. از شما خواهشمندیم بعد از گرفتن خدمات نظرات خود را با ما در میان بگذارید. مطمئنا پیشنهادت شما به دیگران کمک فراوانی می‌کند. در آخر سپاسگذاریم که تا پایان همراه ما بودید.


لوله بازکنی اردبیل با قیمت مناسب

لوله بازکنی در اردبیل از جمله سرویس های است که امکان دارد همه روزی به آن احتیاج پیدا کنند. مسلما این مشکل برای همه یک معضل به شمار می‌رود و میتواند ساکنان خانه را بیازارد. بوی نامطبوعی که هنگام گرفتگی استشمام میشود، آزار دهنده بوده و همین موضوع افراد را منظم میکند که هر چه زودتر چاره ای بیندیشند. اگر این مشکل برای شما هم  به وجود آمده است، هم اکنون با لوله بازکنی مشکین شهر تماس بگیرید. ما در زمان کمتر از 30 دقیقه نیروی فنی اعزام  می‌کنیم.

برای تماس چاه بازکنی در اردبیل فقط با شماره 09146807025 تماس بگیرید.

دلیل گرفتگی لوله های فاضلاب چیست؟

لوله کشی خانه شما بسیار پ پیچیده است. بنابراین باید به نوعی باشند که جای کمتری بگیرند. به همین دلیل است که لوله ها باریک هستند و برای جریان آب مناسب هستند. پس هیچ گونه جسم خارجی نمی‌تواند به راحتی از لوله ها عبور کند. این دلیلی است باعث حساسیت استفاده از لوله ها می‌شود. ما در اینجا به متداول ترین علل های گرفتگی اشاره میکنیم:

 • جمع شدن مو های بلند و انباشته شدن آنها 
 • اجسام خارجی همانند گوشی موبایل، گردنبند، انگشتر، درب شامپو و …
 • فضولات
 • رسوب و جرم ته نشین شده 
 • تجمع ذرات غذا، تفاله چای داخل سیفون ظرفشویی
 • نشتی لوله
 • مصالح ساختمانی
 • دستمال و پوشک 

گرفتگی لوله هر دلیلی که داشته باشد، لوله بازکنی در اردبیل آن را باز خواهد کرد. پس نیاز نیست نگران دلیل انسداد باشید.

دلیل انتشار بوی بد فاضلاب

علائم گرفتگی لوله و فاضلاببعضی وقت ها بوی بدی فضای خانه را پر می‌کند. که دلایل مختلفی اتفاق می افتد. البته باید خاطر نشان شویم که خود شما تقصیر کار هستید. وقتی مواد اضافی را داخل سینک می‌ریزید، به مرور زمان بوی بدی تولید می‌کنند. البته عامل اصلی این بو ها سیفون است. همه‌ی فضولات داخل سیفون جمع شده و با انباشته شدن آنها بوی بد را ایجاد می‌کند. برای رفع آن می‌توانید از خدمات لوله بازکن در اردبیل تماس بگیرید.

برطرف بوی بد توسط چاه بازکن اردبیل

از دلایل اصلی بوی ناخوشایند سینک ظرفشویی، دستشویی اشکال در سیفون است. شتر گلو به لوله خمیده ای که معمولا زیر سینک و توالت وجود دارد، گفته می‌شود. این لوله برای پیشگیری از پخش بوی نامطبوع است. جمع شدن آب کثیف و مواد زائد باعث ایجاد این بو ها می‌شود.

قیمت لوله بازکنی اردبیل با فنر

پیش تر اشاره کردیم که قیمت خدمات چاه بازکنی به عوامل مشخصی بستگی دارد. در اینجا به این عوامل خواهیم پرداخت:

تعداد گرفتگی های لوله فاضلاب: بعضی اوقات چند لوله با هم مسدود می‌شود. پس سرویسکار با توجه به تعداد قیمت را تعیین می‌کند. یا  شاید نیاز باشد از چند ورودی فنر بزند.

دستگاه مورد استفاده: نیروی فنی بر اساس نوع گرفتگی ادستگاه مناسب را انتخاب می‌کند. یا گاهی برای بیرون آوردن اشیاء قیمتی از ابزار آلات مخصوص استفاده کند.


مناطق تحت پوشش برای خدمات رفع گرفتگی لوله

محلات حیدری

 • طوی (طاوار)
  • نواب صفوی (قره دینک)
  • داشچیلار
  • توپچیلار
  • کوچه اسلامی (شاه باغی)
  • تازه آباد (ججین)
  • سبلان ۲
  • والی
  • امام خمینی
  • آزادی
  • قدس
  • شام اسبی
 • اوچ دکان
  • یعقوبیه
  • پیرمادر
  • آبروان
  • ابراهیم‌آباد
  • علی‌آباد
  • سلطان آباد
  • جعفریه
  • رقیه (علی‌آباد)
  • عباس‌آباد
  • سادات
  • ولیعصر
  • ابوطالب
  • صفا
  • نیار
  • بعثت
  • کاشانی
  • یوسف آباد
  • جمشید آباد
  • سبلان
  • راه نیار
  • بهارآباد
  • ایثار
  • مقدّس
  • هاشم‌آباد
 • پیر عبدالملک
  • پیرزرگر
  • کوچه علی
  • جمعه مسجد
  • حسین علی
  • نمه‌لر
  • فانتازیا
  • فرهنگیان
  • پیر شمس‌الدین
  • سیدآباد
  • عبدالله شاه
  • ژاندارمری
  • شاهد
  • پردیس
  • زرناس
  • کمد سازی
  • صادقیه
  • رسالت
  • دانش آباد
  • احمدیه
  • انزاب
  • حسن‌آباد

محلات نعمتی

 • گازران یا اونچی میدان
  • عباسیه
  • اکبریه
  • محله صاحب‌الزمان
  • محله امام حسن عسکری
  • خاتم‌النبیین
  • محله امام صادق
  • ائمّه
  • محله امام سجاد
  • زینبیه
  • قاسمیه
  • آقاکاظم
  • قاجاریه
  • چراغعلی
  • تازه میدان (قنبلان)
 • سرچشمه (چشمه باشی)
  • معمار
  • حسین‌آباد
  • ولیعصر
  • اصغریه
  • اجیرلو
  • رقیه
  • راه انزاب
  • فاطمیه (دروازه مشکین)
  • دروازه آستارا
  • حافظیه
  • حاجی قهرمان
  • محمدیه
  • ایمان قلی
  • خیرال
  • میرزاده خانم (جوادیه)
  • یَساول
  • تازه شهر
 • عالی قاپو (دروازه یا زنجیر)
  • زینال
  • معجز
  • میرزا بخشعلی
  • کرداحمد
  • طالقانی
  • ملا باشی
  • کشاورز
  • حافظ
  • رجایی
  • آرازعلی (ارس)
  • کارشناسان
  • سعدی
  • باغمیشه
  • ملّا هادی
  • سلیمان شاه
  • علیّه
  • غریبان
  • منصوریه

مطالب مرتبط

29 دیدگاه‌

 1. علی یاوری گفت:

  شماره تلفن تخلیه چاه اردبیل همونی که پایین صفحه هست؟
  یا اینکه برای لوله بازکنی هست

 2. کاربر گفت:

  چرا توی سایتتون قیمت هارو ننوشتید ؟

 3. احترامی گفت:

  یه توپ گیر کرده داخل لوله میتونید درش بیارید ؟
  بچه ها وقتی بازی میکردن انداختن داخل چاه لوله الان همه معطل این یه توپ گیر کرده هستیم واقعا
  ممنون میشم با من تماس بگیرید ۰۹۱۴۵۸۹…۴۳

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام بله نگران نباشید ما در این زمینه کمکتون میکنیم توپ باشه یا چیز دیگری مهم نیست با ابزار های مخصوص درش میاریم و از گرفتی لوله جلو گیری میکنیم . پیش گیری بهتر از درمان لوله ها هست

 4. ارغوان گفت:

  وقتی اب سینک ظرف شویی رو بازش میکنم بعد پنج دقیقه اب دیگ نمیره و باید ۱۰دقیقه صبر کنم تا اب نم نم پایین بره این نیاز به دستگا و فنر داره ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید بتونم بازش کنم چون مهمونم دارم شب خیلی حیاتیه واسمون

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام اگه گرفتگی سطحی باشه میتونید سرکه با جوش شیرین بریزید به لوله و ۱۰ دقیقه صبر کنید تا بازش کند اگه نتونست باز کند در این صورت گرفتگی خیلی شدید هستش و بایستی فنر و دستگاه بخوره تا باز بشع در این مرحله ما میتوانیم بهتون کمک کنیم 09198810904 خدمات چاه بازکنی شبانه روزی

 5. الهام گفت:

  سلام برادر من یه زن خانه دار هستم تنها زندگی میکنم با یه دونه پسرم الان متوجه شدیم لوله حمام گرفتگی داره میتونید بیاید رحمت باز کردن اینو بکشید فقط در قیمتش هوای من پیر زن رو داشته باشید مچکرم شمارم 0914768…97

  • اسنپ لوله گفت:

   بله حتما برای شما استثنا قاعل میشیم ننه از این بابت نگران نباشید چون کاملا مشتری هارو درک میکنیم

 6. خانوم ساجده گفت:

  اشپزخونه ما بند شده بود لولش از خدمات اسنپ لوله زنگ زدیم اومدن و خیلی ادم محترم و با ادب رو فرستاده بودن واقعا تشکر میکنم از این فرهنگتون و عکس العملتون

 7. واردی گفت:

  اقا یکی از این لوله بازکن ها برای ما ارسال کردن هرچی میریزم به لوله هیچ اثری نداره شما میتونید با دستگاه و فنر بازش کنید صاحب خونه میگه قبل سیمان ریخته شده

  • اسنپ لوله گفت:

   اگه لوله ها به شکلی سخت و سیمانی گرفته باشند ما ب استفاده از دستگاه های بروز و پیشرفته میتوان به راحتی باز کرد.

 8. کریمی گفت:

  شمارتونو از دوستم گرفتم برای باز کردن چاه توالت میتونید اللن زحمت بکشید ؟ فوری نیاز داریم ممنون میشم ازتون سریع بیایید

 9. زن خانه دار گفت:

  ببخشید شما از چه دستگاه هایی استفاده میکنید این دستگاه ها کثیف کاری دارن در حین رفع گرفتگی !؟

 10. رسولی گفت:

  فنر بزرگ برای گرفتگی لوله پارکینگ میخواستم سری قبل یکی اومد نتونست بازش کنه شما میتونید ؟

 11. فرید گفت:

  شب خدمات دارید ؟

  • اسنپ لوله گفت:

   خدمات اسنپ لوله بصورت شبانه روزی هستش هر وقت از 24 ساعات تماس بگیرید پاسخگوی شما عزیزان هستیم

 12. نیما گفت:

  کار رو تر و تمیز انجام دادن واقعا ممنونم ازشون

 13. ماه عسل گفت:

  گوشیم زنگ خورد وقتی میخواستم درش بیارم افتاد چاه دستشویی میتونید درش بیارید کل زندگیم در گوشیه خواهش میکنم کمکم کنید

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام بله لطفا با شماره 09198810904 تماس بگیرید تا سریعا سرویسکار اعزام شود و با وسایل های مخصوص تلفن همراهتون رو در بیاره

 14. اعبدال.. گفت:

  سلام برای درخواست سرویسکار باید با کدوم شماره زنگ بزنم

 15. ماندانا گفت:

  سلام
  دیروز خونه دوستم بودم.
  موقع شستن دستام انگشترم افتاد تو روشویی، میتونید کمکم کنید؟

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام بله نگران نباشید در این زمینه بهتون کمک میکنیم. ادرس رو برای شماره 09198810904 بفرستید تا در 15 الی 30 دقیقه سرویسکار با ابزارلات مخصوص اعزام شود خدمتتون.

 16. کارن گفت:

  سلام وعرض ادب خدمت تمامی کادر اسنپ لوله ازتون ممنونم که در این اوضاع کرونایی به فکر مردمین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت تماس کلیک کنید