لوله بازکنی ارومیه

5/5 - (105 امتیاز)

لوله بازکنی ارومیه شبانه روزی 09146807025 اسنپ

لوله بازکنی ارومیه

 

 

یکی از مشکلاتی که گاهی اوقات پیش آمده و زندگی افراد را مختل می‌سازد، گرفتگی لوله‌هاست. در صورت مواجهه با این مشکل، نیاز است از متخصصان این زمینه کمک بگیرید. سرویس‌کاران مجموعه لوله بازکنی ارومیه در هر ساعت از شبانه ‌روز آماده خدمت‌رسانی به شما هستند.

برای تماس با لوله بازکنی ارومیه فقط با شماره 09146807025 تماس بگیرید.


فهرست مطالب

سرویس دهی فوری در ارومیه

نیروی اسنپ لوله با تجهیزات چاه بازکنی ارسال فوری خدماتیکی از عالی ترین خدمات، لوله بازکنی فوری میباشد. اگر نیاز به خدمات رسانی فوری دارید، شماره اسنپ لوله را شماره گیری کنید.
تا کارشناسان بر اساس نیازتان، نیرو اعزام کنند.
اسنپ لوله سعی کرده به کیفیت کار اهمیت دهد تا خرسندی شما حاصل شود.
زمانی که با گرفتگی ناگهانی، مواجه میشوید به لوله بازکنی فوری نزدیک به محل خود، نیاز خواهید داشت.
واسنپ لوله، بهترین گزینه برای شماست.

اسنپ لوله با توجه به نظرات و بازخوردهای مثبت مشتریان خود، به عنوان گزینه‌ای مناسب برای اعزام تخصص‌های لوله بازکن حرفه‌ای شناخته شده است. همچنین، این شرکت به دلیل رعایت استانداردهای بالا در ارائه خدمات و توجه به جزئیات فنی، به عنوان گزینه‌ای قابل اعتماد در زمینه لوله بازکنی فوری شناخته می‌شود.


لوله بازکنی 24ساعته (شبانه روزی) ارومیه

لوله بازکنی مطمعن سرویس دهی شبانه روزی 09122769104خدمات رسانی در شهر ارومیه واقعا خوبه، چون همیشه می‌تونید به خدماتشون دسترسی داشته باشید. اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی دارید، این تیم همیشه آماده است که به شما کمک کنه. یه چیز دیگه هم که خیلی خوبه اینه که می‌تونید زمان اعزام پرسنل رو خودتون تعیین کنید، بدون اینکه به دلیل مشغله کاریتون نتونید از خدماتشون استفاده کنید. با تضمین این تیم می‌تونید به راحتی و در زمان مناسب، خدمات لوله بازکنی را دریافت کنید و به بهبود وضعیت لوله‌های خود بپردازید.


شماره لوله بازکنی شهر ارومیه

لوله بازکنی ارومیههمشهریان گرامی،
اگر میخواهید مشکل گرفتگی منزلتان را به فردی متخصص بسپارید، اسنپ لوله میتواند خدمات را با کیفیتی بی نقص ارائه کند.
جهت برقراری ارتباط با کارشناسان ما باشماره 09146807025 تماس بگیرید.


خدمات چاه بازکنی در ارومیه

مشکل گرفتگی یکی از ازار دهنده ترین مشکلات لوله کشی است.
شرکت لوله بازکنی در ارومیه یک شرکت ایده آل در زمینه لوله بازکنی است.
در اینجا به برخی از مزایای ان اشاره میکنیم:
• تکنسین های حرفه ای
• قیمت های رقابتی
• رضایت مشتری تضمین شده است.
• خدمات با کیفیت بالا
• با رعایت مسائل بهداشتی

با تماس با شماره لوله بازکنی ارومیه
در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.


لوله بازکنی فوری ارومیه

مشکل گرفتگی لوله و رفع ان

انجام لوله بازکنی فوری توسط افراد متخصص و با تجربه موجب صرفه‌جویی در هزینه و زمان شما خواهد شد. اگر این کار را به دست یک شخص غیرمتخصص بسپارید، ممکن است مشکلات بیشتری برای شما ایجاد شود و نتیجه نهایی هزینه و زمان بسیار بالاتر از پیش بینی شما خواهد بود.

زمان شما مهم است. احتمالا با ارزش ترین چیزی است که خداوند به شما داده است. به همین دلیل است که ما به سرویس دهی فوری روی آوردیم.

 • تکنسین های مجرب: سرویسکاران ما همگی اموزش دیده و با تجربه هستند. در اسنپ لوله فقط با تجربه ترین ها استخدام میشوند. همین دلیل موجهی است که تضمین میکند
  خدمات به عالی ترین صورت ممکن انجام میشود.
 • باز کردن هر نوع گرفتگی: مهم نیست که لوله با چه چیزی گرفته شده است. گاهی اوقات جسمی داخل لوله گیر کرده است. یا شاید سیمان و دوغاب داخل آن ریخته، اما لوله بازکنی ارومیه با دستگاه های بروز ان را برطرف میکند.

عوامل گرفتگی لوله فاضلاب

خدمات و تجهیزات اسنپ لولهاز عوامل متعددی که سبب گرفتگی لوله‌ها می ‌شوند، می‌ توان به تجمع چربی بر اثر شستن ظروف چرب، تجمع موها در لوله حمام، مصالح ساختمانی به جامانده از زمان ساخت یا تعمیرات بنا در لوله ها نظیر سیمان و گچ و همچنین سقوط اشیاء در لوله ها اشاره کرد.


روش های لوله بازکنی

نیروی پر توان اسنپ لوله بارفته تجهیزات و خدمات بروز و پیشبرای باز کردن گرفتگی لوله‌ها روش‌های متعددی وجود دارد. در صورتی که گرفتگی ساده و جزیی باشد، روش‌های خانگی برای برطرف کردن آن وجود دارد که با سرچ در اینترنت می‌توانید این روش‌ها را پیدا کنید. در صورتی که گرفتگی لوله پیچیده و سخت باشد، نیاز است از یک متخصص کمک بگیرید. سرویس‌کاران ماهر مجموعه لوله بازکنی ارومیه در هر روز از هفته و هر زمان از شبانه‌ روز آماده کمک به شما هستند. این سرویس‌کاران از ابزار و دستگاه‌های بروز و متعدد استفاده نموده و گرفتگی چاه را برطرف می‌سازند.

برای تماس با لوله بازکنی در شهرارومیه فقط با شماره 09146807025 تماس بگیرید.


لوله بازکنی با فنر در ارومیه

باز کردن لوله گرفته شده کفشور با دستگاه حرفه ای اسنپ لولهلوله بازکنی با فنر، از رایج‌ترین روش‌های لوله بازکنی است. این دستگاه از فنر و یک موتور تشکیل شده است و در ابتدای روند باز کردن لوله از آن استفاده می‌شود. اگر فنر موفق به باز کردن گرفتگی لوله نشود و گرفتگی پیچیده‌تر و سخت‌تر باشد، سرویس‌کار لوله بازکنی ارومیه از دستگاه‌های دیگر استفاده می‌کند.

برای تماس چاه بازکنی ارومیه فقط با شماره 09146807025 تماس بگیرید.


لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا

دستگاه پمپ تراکم هوا دارای محفظه‌ای از هوای متراکم است که با فشردن دکمه‌ای، این هوا را با فشار به بیرون از محفظه هدایت نموده و گرفتگی لوله را باز می‌کند. از آنجایی که فشار و نیروی هوای خارج شده از این دستگاه بسیار زیاد و شدید است، این احتمال وجود دارد که به لوله‌ها خسارت وارد شود. همچنین این دستگاه برای رفع گرفتگی‌های ناشی از سنگ و خاک مناسب نیست و برای رفع این نوع از گرفتگی‌ها، از فنر استفاده می‌گردد.


لوله بازکنی با مواد شیمیایی

اموزش باز کردن لوله اسنپ لولهلوله بازکن‌های شیمیایی، مناسب باز کردن گرفتگی‌های جزئی هستند و اگر گرفتگی لوله‌ها پیچیده و سخت باشد، مواد شیمیایی نمی‌توانند آن را برطرف سازند. اگر گرفتگی لوله‌ها جزیی باشد، می‌توانید لوله بازکن‌های شیمیایی تهیه نموده و طبق دستورالعمل از آن‌ها استفاده نمایید. متاسفانه این مواد معایب و مشکلات فراوانی دارند؛ از جمله این که به اتصالات لوله‌ها آسیب می‌زنند، در اکثر موارد درست عمل نکرده و گرفتگی را رفع نمی‌کنند.
همچنین به دلیل شیمیایی بودن و تولید گازهای خطرناک باید در هنگام استفاده از آن‌ها حتما از ماسک و دستکش استفاده کرد. نکته مهم دیگر این است که این نوع مواد شیمیایی باید از دسترس کودکان دور نگه داشته شوند. اگر با استفاده از مواد شیمیایی نتوانستید مشکل گرفتگی را برطرف نمایید، با مجموعه لوله بازکنی ارومیه تماس بگیرید. شهرستان ارومیه سرویس‌کاران ماهر این مجموعه در کمترین زمان ممکن خود را به منزل شما رسانده و مشکل را برطرف می‌کنند.

برای تماس سرویسکار لوله بازکن در ارومیه فقط با شماره 09146807025 تماس بگیرید.


علت گرفتگی لوله

از این دلایل میتوان به جمع شدن فضولات، مو، چربی داخل سینک یا… اشاره کرد.
اگر قصد دارید خدمات لوله بازکنی را از لوله بازکنی معتبری دریافت کنید، اسنپ لوله از برترین لوله بازکنی ها در تهران است.


پیشگیری از گرفتگی

رفع گرفتگی های سخت و سیمانیدرخواست ما این است که در هنگام شستن ظروف باقیمانده روغن،وغذا را داخل سینک نریزید. واز انداختن دستمال کاغذی داخل
توالت اجتناب کنید.


نشانه های گرفتگی لوله

رفع گرفتگی های سخت و سیمانی توسط اسنپ لولهاگر لوله خانه تان چکه میکند، یا بوی بد فاضلاب ازارتان میدهد. احتمال گرفتگی فاضلاب خانه تان وجود دارد. اولین گام امتحان راه حل های خانگی می باشد.
ترکیب اب ونمک از راهکار های موثر در بازکردن گرفتگی میباشد.
مایع ظرفشویی هم یکی دیگر از روش های خانگی میباشد.


روش های باز کردن گرفتگی تخصصی

خدمات لوله بازکنی تهرانپمپ هوا: با فشار هوای موجود در مخزن گرفتگی را باز میکند.
فنر برقی: فنر برقی انواع گوناگونی دارد که براساس موع گرفتگی متغیر است. از مزایای ان میتوان به انجام خدمات بدون کثیف کاری وصدمه به لوله اشاره نمود.
دراوردن گوشی واشیاء قیمتی
اسنپ لوله یکی از فعالان در این زمینه است. افراد با بی توجهی با افتادن وسیله های قیمتی خود داخل چاه فاضلاب روبرو میشوند.
وبا سردرگمی دنبال لوله بازکنی مطمئنی هستند که در این زمینه به انها کمک کنند.

برای تماس چاه بازکنی ارومیه فقط با شماره 09146807025 تماس بگیرید.


به نام خدایی که به ما قدرت بخشید، تا بتوانیم باکار کردن رزق حلال به دست اوریم.
موضوع سایت ما، در مورد خدمات لوله بازکنی میباشد. نام برندینگ این لوله بازکنی، اسنپ لوله است.
اسنپ لوله، از سرویسکاران مجرب وحرفه ای تشکیل شده است. که با استقرار انها در سراسر ارومیه، امکان استفاده از خدمات فوری را فراهم ساخته است.
قیمت مناسب، وانجام خدمات به طور کامل
از دغدغه های همشهریان است.
برای دریافت مشاوره ودرخواست سرویسکار باشماره 09146807025 تماس بگیرید.لوله بازکنی ارومیه


دریافت خدمات از ما آسان است!

لوله بازکنی سریع فوری اسنپ لولهوقتی به ما زنگ میزنید
تکنسین های(سرویسکار) با وجدان ما، مشکل اصلی را برطرف کرده و هزینه منصفانه ای از شما دریافت میکنند.

نکات پیشگیری از گرفتگی لوله

□ یک صافی را در زیر سینک آشپزخانه نصب کنید، این صافی ها
ارزان هستند و شما با پرداخت هزینه کم میتوانید، به راحتی از گرفتگی لوله پیشگیری کنید.
□ چربی یا روغن را در سینک نریزید. به جای آن از ظرف یک بار مصرفی برای ریختن روغن استفاده کنید.
□ یک سطل داخل دستشویی قرار دهید. تا از ریختن دستمال کاغذی ها به توالت جلوگیری کنید.
و در نهایت، محدودیت های خود را بدانید. مشکلات جزئی لوله اگر توسط متخصصان حل نشود، به راحتی میتواند به یک فاجعه تبدیل شود.

برای تماس چاه بازکنی ارومیه فقط با شماره 09146807025 تماس بگیرید.


علت گرفتگی لوله ها

باز کردن لوله سینک دستشویی حمام با ابزار مخصوص اسنپ لولهمسدود شدن فاضلاب یکی از رایج ترین مشکلاتی است که بسیاری از صاحبان خانه در برخی مواقع با آن مواجه هستند.
بد ترین قسمت این است که به نظر میرسد. همیشه در نامناسب ترین زمان اتفاق می افتد.
شایع ترین علل مسدود شدن لوله ها چیست؟
دلایل زیادی وجود دارد که لوله ها مسدود شوند.

♡ وقتی ریشه درخت باعث گرفتگی میشود

این متداول ترین علت مسدود شدن لوله در ارومیه است. حتی اگر قسمت بالای لوله شما عاری از درخت باشد، ریشه های درختان همیشه به دنبال آب هستند، بنابراین ریشه های خود را بیشتر و بیشتر گسترش میدهند. با گذشت زمان ریشه های درختان هجوم می آورند و در نهایت باعث انسداد میشوند


چربی و روغن باعث روسوبات در لوله میشود

به طور معمول، این نوع گرفتگی در آشپزخانه اتفاق می افتد.
هنگامی که در حال شستشوی ظروف هستید، روغن را داخل سینک خالی میکنید.
بهترین راه این است که چربی را همراه زباله ها دور بریزید.
بسیاری از مردم فکر میکنند، چون روغن مایع است، میتواند با آب یا مواد شوینده شسته شود. اما این یک باور غلط است. روغن داخل لوله رسوب بسته و گرفتگی سختگی ایجاد میکند.


♡ ضایعات مواد غذایی

مردم اغلب مواد اضافی بشقاب های خود را بدون
استفاده از صافی داخل سینک میریزند. قبل از شستن ظروف در سینک، مطمئن شوید که تمام ضایعات مواد غذایی را دور ریخته اید. اگر از ماشین ظرفشویی استفاده میکنید، تمام ضایعات مواد غذایی را خارج کنید.

♡ مو باعث گرفتگی لوله های بی زبان

اغلب مردم هنگام شانه کردن در حمام موهای خود را روی زمین میریزند. اما این کار موجب میشود تا گرفتگی سختی ایجاد شود. زیرا مو میتواند خود را به روغن ها، چربی ها و سایر اجسام خارجی در لوله های شما بچسبد و باعث انسداد شود.
ساده ترین راه برای اطمینان از مسدود نشدن لوله بر اثر مو، نصب توری کفشور است.

♡ دستمال کاغذی

از علت های شایع گرفتگی توالت، دستمال کاغذی است.
چون میتواند به طور کامل لوله را مسدود کند. پس از ریختن پوشک و دستمال کاغذی خودداری کنید.

علائم مسدود شدن لوله ها

♤ تخلیه آهسته

یکی از بارزترین علائم مسدود شدن لوله ها تخلیه غیر طبیعی سینک، حمام یا توالت است. این مشکل معمولا با گذشت زمان افزایش می یابد.

♤بوی بد

هنگامی که چیزی لوله های فاضلاب شما را مسدود میکند. آب، مو و زباله
که با جمع شدن در لوله بوی بدی ایجاد میکند.

♤ صدای عجیب

مسدود بودن لوله میتواند باعث شود که سطح آب توالت هنگام شستشو بیشتر میشود. به همین دلیل صدای غیر عادی تشکیل میشود.

برای تماس چاه بازکنی ارومیه فقط با شماره 09146807025 تماس بگیرید.


علائم مسدود شدن لوله ها

نیرو حرفه ای اسنپ لوله میتواند سخت ترین گرفتگی هارو برطرف کند♤ تخلیه آهسته

یکی از بارزترین علائم مسدود شدن لوله ها تخلیه غیر طبیعی سینک، حمام یا توالت است. این مشکل معمولا با گذشت زمان افزایش می یابد.

♤بوی بد

هنگامی که چیزی لوله های فاضلاب شما را مسدود میکند. آب، مو و زباله
که با جمع شدن در لوله بوی بدی ایجاد میکند.

♤ صدای عجیب

مسدود بودن لوله میتواند باعث شود که سطح آب توالت هنگام شستشو بیشتر میشود. به همین دلیل صدای غیر عادی تشکیل میشود.


قیمت لوله بازکنی در ارومیه

قطعا قیمت خدمات لوله بازکنی نیز یکی از موارد حائز اهمیت است. هرچقدر که قیمت خدمات مناسب‌تر و با کیفیت‌تر باشد، انتخاب آن شرکت برای شما مطمئن‌تر خواهد بود. با این حال، باید به یاد داشت که قیمت تنها یکی از عوامل تصمیم‌گیری نبوده و باید با سایر عوامل نظیر تخصص و کارایی همراه باشد.

از مهمترین فاکتور هایی که
برای مشتریان مهم است، هزینه لوله بازکنی است.
اسنپ لوله بهترین لوله بازکنی است که شما میتوانید روی آنها حساب کنید.

من پشت سر هم با گرفتگی مواجه میشم چیکار کنم؟

اکثریت مردم، نمیدانند که نباید روغن را داخل سینک بریزند.
چون چربی تمایل به تجمع در یک دوره طولانی دارد. زمانی که روغن وارد لوله میشود، به مرور زمان رسوب بسته و گرفتگی را ایجاد میکند.
پیشگیری بهتر از درمان است.
بنابراین بهترین کار این است که از ریختن برنج، تفاله چای خودداری کنید.


ارتباط تلفنی با اسنپ لوله ارومیه

شما مشتریان عزیز میتونید برای رفع گرفتگی لوله خونتون با شماره تلفن لوله بازکن در ارومیه تماس بگیرین.
یا اگه مشکل دیگه ای مثل رفع بوی بد فاضلاب، افتادن گوشی یا جواهرات داخل چاه فاضلاب مواجه شدین اسنپ لوله در خدمت شماست.

سرویس دهی 20 دقیقه در ارومیه

خدمات لوله بازکنی اسنپ لوله با نیروی بسیار خوش برخورد با مشتریبرای اینکه اطلاعات بیشتری در رابطه با خدمات لوله بازکنی داشته باشید، تا پایان همراه ما باشین تا به موضوع هایی مثل قیمت لوله بازکنی در ارومیه بپردازیم.
شاید شما هم برچسب هایی که رو در خونه هاچسبونده شدن دیدین؟
که چطوری با نوشتن تخفیف مشتری جذب میکنن؟

 • با وبسایت اسنپ لوله تماس بگیرید تا 15 الی 30 دقیقه دیگر خدمات رسانی انجام شود.

لوله بازکنی و نشت یابی در ارومیه

از مدرن ترین شرکت های خدمات رسانی هست که خدماتش رو با بهترین تجیزات انجام میده.

دقت کنید که چقد خونه تو دورو برمون هستن، خب اینها اگه با گرفتگی روبرو بشن همین لوله بازکنی هایی که اینقد واسشون حاشیه درست کردین باید دست به کار بشن. این کار باید توسط کسانی انجام بشه که تجربه بالایی دارن.
واسه همین بهتره لوله بازکنی در ارومیه رو به افراد مجرب واگذار کنید. تو این شهر خیلی ها خدمان ارائه میدن.
پیشنهاد ما اینه که حواستون رو برای انتخاب سرویسکار جمع کنین.
تا دیگه از اسیب هایی مثل شکستن کاسه توالت و تخریب قسمتی از ساختمان در امان باشین.

برای تماس چاه بازکنی ارومیه فقط با شماره 09146807025 تماس بگیرید.

لوله بازکنی ارومیه با فنر مزایای زیادی داره که در صورت استفاده از خدمات از اونها بهره مند میشید:

• مشاوره رایگان توسط مدیر سرویسکار ارومیه
• تعیین قیمت قبل از خدمات دهی
• لوله بازکنی ارومیه با دستگاه فنر برقی، پمپ هوا
• رفع بوی بد ناشی از فاضلاب
• لوله بازکنی حمام، دستشویی، حمام
• بیرون آوردن جوهرات یا تلفن همراه


در خواست سرویسکار برای لوله بازکنی در شهر ارومیه

خدمات اسنپ لوله با نیروی حرفه ایشاید براتون پیش اومده باشه که از یه لوله بازکن ارومیه خدمات خواستید و بعد از خدمات دهی در مدت کمی دوباره با گرفتگی روبرو میشوید. قطعا این مسئله خیلی آزار دهنده هست که دوباره باید براش هزینه کنید.
سوالی که پیش میاد اینه که چطوری بهترین و مورد اعتماد ترین سرویسکار رو پیدا کنید؟
لازم به ذکراست که انتخاب سرویس لوله بازکنی در ارومیه که وب سایت اسنپ لوله اونو ارائه میده تصمیم عاقلانه ای هست. معیار هایی که سرویسکارمون رو باهاش سنجش میکنیم عبارت اند از:
نیروی فنی لوله بازکنی ارومیه، با اخلاق مشتری پسند سرویس دهی میکنه. اون وقتی برای خدمات لوله بازکنی

برای تماس لوله بازکنی شهر ارومیه فقط با شماره 09146807025 تماس بگیرید.


چاه بازکنی ارومیه با تراش رسوب رایگان

علائم گرفتگی لوله و فاضلاببه مشتری وقت میده، سر موقع در محل حضور پیدا میکنه.
سرویسکاران تیم ما تجربه زیادی تو لوله بازکنی دارن و خدمات رو با رعایت مسائل انجام میدن. نیرو های فنی اسنپ لوله موظف هستن قبل انجام کار قیمت رو به مشتری بگن.
همه ی اینها چیز هایی هستن که باعث انجام هر چه بهتر لوله بازکنی ارومیه با پشتیبانی چند ماهه میشن.


سوالات متداول

سینک آشپزخانه من مسدود شده چی کار کنم؟
وقتی سینک آشپزخانه مسدود شده، به احتمال زیاد به دلیل تجمع این موارد است:
◆ روغن، صابون و مواد شیمیایی یا ضایعات غذا اگر با سینک آشپزخانه مواجه شدید، در صورت جزئی بودن
میتوانید چند چیز را امتحان کنید.
برای این کار میتوانید آب داغ را داخل سینک بریزید.

چاه بازکنی در سراسر شهرستان ارومیه

نزدیک به شما هستیم

بخش‌های شهرستان ارومیه

 

ردیف نام شهر شهرستان
۱ ارومیه شهرستان ارومیه
۲ خوی خوی
۳ بوکان بوکان
۴ مهاباد مهاباد
۵ میاندوآب میاندوآب
۶ سلماس سلماس
۷ پیرانشهر پیرانشهر
۸ نقده نقده
۹ تکاب تکاب
۱۰ ماکو ماکو
۱۱ سردشت سردشت
۱۲ شاهین‌دژ شاهین‌دژ
۱۳ اشنویه اشنویه
۱۴ قره‌ضیاءالدین چایپاره
۱۵ شوط شوط
۱۶ سیه‌چشمه چالدران
۱۷ ربط سردشت
۱۸ پلدشت پلدشت
۱۹ بازرگان ماکو
۲۰ چهاربرج چهاربرج
۲۱ محمدیار نقده
۲۲ فیرورق خوی
۲۳ تازه‌شهر سلماس
۲۴ نلاس سردشت
۲۵ نوشین‌شهر ارومیه
۲۶ دیزج دیز خوی
۲۷ گوگ تپه مهاباد
۲۸ محمودآباد شاهین‌دژ
۲۹ میرآباد سردشت
۳۰ قطور خوی
۳۱ باروق باروق
۳۲ لاجان پیرانشهر
۳۳ کشاورز شاهین‌دژ
۳۴ یولاگلدی شوط
۳۵ بکتاش میاندوآب
۳۶ ایواوغلی خوی
۳۷ نالوس اشنویه
۳۸ قوشچی ارومیه
۳۹ نازک علیا پلدشت
۴۰ مرگنلر شوط
۴۱ سرو ارومیه
۴۲ آواجیق چالدران
۴۳ سیلوانه ارومیه
۴۴ حاجیلار چایپاره
۴۵ سیمینه بوکان
۴۶ زرآباد خوی
۴۷ خلیفان مهاباد
۴۸ تازه‌کندنصرت‌آباد تکاب

نزدیک به شما هستیم

بخش مرکزی

بخش مرکزی شهرستان ارومیه به مرکزیت شهر ارومیه با جمعیتی بالغ ۸۷۹٬۷۰۹ نفر، ۸۵ درصد جمعیت شهرستان را در خود جای داده‌است. ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی در جلگه‌ای در کنار دریاچه لاجوردی به همین نام گسترده‌است. زمین‌های بارور ارومیه با آب و هوای مساعد و واقع شدن آن در معبر قفقاز، ارمنستان، آسیای صغیر و بین‌النهرین از یک سو و قرار گرفتن آن در کنار دریاچه ارومیه از سوی دیگر وضعیت ویژه‌ای به چهره این شهرستان بخشیده‌است. ارومیه از لحاظ جاذبه‌های پنهان شده در رتبه‌های نخست کشوری قرار دارد. شهر ارومیه با دارا بودن طبیعت بکر و زیبا و تاریخ کهن خود که بَناهای متعددی از گذشته در این شهر به یادگار مانده‌است، به‌عنوان بهشت سرسبز و نماد تاریخی ایران مطرح شده‌است.

بخش انزل

بخش انزل به مرکزیت شهر قوشچی، در فاصله ۵۳ کیلومتری شمال شهر ارومیه واقع شده‌است.
اولین دهکده سلامت کشور در این بخش و در نزدیکی شهر قوشچی با نام مجتمع باری قرار گرفته‌است. این طرح با یک هتل ۵ ستاره به نام «هتل دنیز» اولین و تنها طرح ملی عملی شدهٔ دهکده سلامت در سطح کشور است و تاکنون بخش‌های بزرگی از آن به بهره‌برداری رسیده‌ است و با تکمیل‌تر شدن فازهای بعدی طرح می‌تواند پتانسیل و جایگاه بالایی در سطح منطقه داشته باشد. قلعه کاظم داشی یکی از مکان‌های دیدنی و تاریخی دریاچه ارومیه می‌باشد که بیشتر شبیه به جزیره س

لوله بازکنی و تخلیه چاه از نزدیکترین منطقه به شما

بزرگترین روستای دهستان بخش نام دهستان
قولنجی انزل انزل جنوبی
قره باغ انزل انزل شمالی
بند مرکزی باراندوز
بالانج مرکزی باراندوزچای جنوبی
گوگ تپه مرکزی باراندوزچای شمالی
توپراق قلعه مرکزی باش قلعه
ریحان آباد مرکزی بکشلوچای
بابارود مرکزی ترکمان
دیزج دول مرکزی دول
بالو مرکزی روضه چائ
عسگرآبادتپه مرکزی نازلوی جنوبی
طلاتپه نازلو طلاتپه
قرالرطسوجی نازلو نازلوچای
خانقاه سرخ نازلو نازلوشمالی
موانا سیلوانه ترگور
راژان سیلوانه دشت
دیزج سیلوانه مرگور
گنگچین صومائ برادوست برادوست
هورسین صومائ برادوست صومائ جنوبی
ممکان صومائ برادوست صومائ شمالی

نزدیک به شما هستیم

شهر ارومیه
۲٬۷۸۷ ۹۳۵ شهر قوشچی
۱٬۶۱۴ شهر سیلوانه
۱٬۸۰۰ ۴۶۹ شهر سرو
۸٬۳۸۰ ۲٬۳۱۱ نوشین‌شهر

 

مطالب مرتبط

37 دیدگاه‌

 1. نیما گفت:

  مادر بزرگم اشپزخونش پر اب شده شما لوله باز میکنید ؟ نظافت خانه چی انجام میدید ؟

 2. علی گفت:

  سلام داشتم در سرویس بهداشتی سیگار میکشیدم یهو در رو زدن هول شدم گوشیم افتاد داخل چاه توالت شما میتونید درش بیارید ؟ زندگیم در اون گوشیه اگه بسوزه باید از شهر برم چون مدارک دادگاهی تو گوشی بود. خواهشا یه کاری کنید دستم به دامنتون

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام نگران نباشید. با شماره 09198810904 تماس بگیرید تا سریعا دستگاه های مخصوص برای در اوردن گوشی خدمتتون بیارنند.

 3. امیر گفت:

  سلام لوله دستشویی گرفته بود بعد من خودم تلاش کردم باز کنم ولی نشد
  یه فکر خوب ؟
  زنگ زدم به اسنپ لوله
  اومدن و دمشون گرم کارشون خوب بودلوله باز کردن وقیمت هاشون خیلی خوب بود

 4. فتانه گفت:

  سلام بو لولع نمه الییک توتولمویا ؟؟

 5. نسرین گفت:

  سلام
  دیروز بابام گوشیمو گرفت و گفت از این به بعد گوشی بی گوشی کور بشی خوبه؟
  بعد چند ساعت لوله دستشویی گرفت
  و بد بختانه یا شایدم خوشبختانه بابام داشت میترکید🥲
  بابام گفت برو از اتاقم گوشیتو بردار یه لوله بازکنی پیدا کن
  منم گفتم اگه کور بشم خوبه
  و خب یه دمپایی خوردم
  با اسنپ لوله تماس گرفتم
  کارشونو زود و خوب انجام دادن
  و گوشبم بهم برگشت.
  بابام اومد کنارم نشست داشتم چالش تیک تاک رو نگاه میکردم که تا اومد تو گوگل سرچ کردم زندگینامه شبخ بهایی
  گوگل گفت باز بابات کنارت نشسته
  خلاصه بچه مثبت بودن تو گروه خونی ما نیست.

 6. نوا گفت:

  سلام قیمت ها چقدره برای باز کردن لوله حمام

 7. اسدالله گفت:

  ببخشید شما لوله کشی انجام میدید ؟

 8. نوری گفت:

  سلام راهکار برای باز کردن لوله کف اشپزخونه داربد اب جمع شده از صب اعصایم خورده

 9. کیان گفت:

  توالت فرنگی فنر بهوره نمیشکنه ؟ چون قبلا یه جایی خونده بودم این رو الان گرفتگی داره و اون به فکرم اومد گفتم بیام ازتون بپرسم بعدش به یکی بگیم بیاد

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام بله حق میدم بهتون بعضا سرویسکاران کم تجربه هستن که باعث شکستن توالت فرنگی میشن … ولی به لطف خدا سرویسکاران اسنپ لوله تماما اموزش دیده و با تجربه انتخاب شده اند و هیچ گونه نگرانی بابت شکستن و یا سیاه کردن توالت فرنگی نداشته باشید‌. این تعهد بصورت تضمینی بین مشتریان اراعه میگردد تا تمامی مشتریان اسنپ لوله خیالشون راحت باشن از این لحاظ

 10. مهرسام گفت:

  گوشیم از دستم در رفت افتاده چاه توالت میتونید درش بیارید ؟ الان فوررری میخوام

 11. النا گفت:

  ببخشید شما برای باز کردن لوله تضمین میکنید چون سری قبل یکی اومد لوله رو شکست بنظرم وارد نبودش

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام عرض ادب بله تمامی خدمات اسنپ لوله بصورت تضمینی هست و بعد از انجام هر کاری تضمین با اراعه فاکتور به مشتری برای سه الی شیش ماه تضمین میگردد. اگه احیانا در این مدت مجدد گرفتگی داشت بصورت رایگان خدمات رسانی انجام میشه

 12. حسنا گفت:

  یه تشت همون وان گذاشته بودن حموم منم رفتم خالی کرذم رفت تو چاه فاضلاب اللن اب زده بالا دیگ اصن نمیره یعنی گرفتگی داره ؟ واقعا موندم الان به خانواده چی بگم

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام به این دو حالت داره ۱_گرغتگی از قبل باشع و با ریختن اب فراوان این گرفتگی کیپ بشه و گرفتگی خودشو نشون بده
   ۲_اگه به چاه فاضلاب متصل هست ممکنه پر شده باشه و با ریختن اب فراوان دیگ اب رحکت نکنه و بالا بزنه

   سرویسکار میاد برسی لازم رو انجام میده بهتون مشکل دقیق رو میگه و اقدامات لازم رو برای رفع این مشکل انجام میده
   کافیه ادرس پستی رو برای ما ارسال کنید.

 13. اف گفت:

  چقدر زمان میبره تا برسید ؟

 14. نفس گفت:

  سلام خسته نباشید مامانم بهم گفته بیام از اینترنت یه لوله بازکن پیدا کنم منم خیلی گشتم تا به سایت شما رسیدم شما رو خیلی تعریف میکردن الان میتونید تشریف بیارید خونه ما لوله اشپزخونه گرفتگی داره اونو بازش کنید ! لطفا یه نفری باشه با اخلاق برای دفعه ای قبلی که من پیدا کرده بودم بد اخلاق بود مامانم همش من رو سرزنش میکرد که چرا همچین ادمی رو یفارش دادم اومده اینجا به هر حال بهتون اعتماد میکنم چون نظرات سایتتون رو خوندم رضایت بیشتر داشتید. ادرس رو براتون ارسال کنم ؟

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام بله از لحاظ اخلاق و قیمت های لوله بازکنی میتونید ۱۰۰درصد به شرکت ما اطمینان کنید.
   شرکت اسنپ لوله با کارکن های بسیار با اخلاق به خود جا داده تا بیشترین رضایت رو از مشتری به خود داشته باشه بنا بر این با خیال راحت ادرس پستی رو ارسال کنید و از سرویسکاران با اخلاق ما خدمات دریافت کنید و بعد از اتمام کار نظر خودتون رو که برای ما با ارزش هست بنویسید تا در سایت منتشر بشه

 15. اریا گفت:

  جوش شیرین با سرکه چیکار میکنه مگه ؟

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام جوش شیرین وقتی به سرکه میخوره یه نوع اسید تولید میکنه و این جریان باعث میشه محلول هایی که در لوله باقی مونده رو بسوزونه و لوله باز بشه.
   اگه این عمل رو انجام دادید ولی نتیجه ای نداد مطمعنا گرفتگی لوله سر سخت هست و باید دستگاه و فنر استفاده بشه در این مرحله هم میتوانید به شرکت اسنپ لوله بسپارید تا سرویسکاران با تجربه خدمات رسانی کنن و مشکل گرفتگی رو حل کنن

 16. رادین گفت:

  برای باز شدن توالت فرنگی باید چیکار کرد ؟ راهکاری داره بهم بگید ؟

 17. فرشید گفت:

  لوله بند اومده اسید بریزم باز میکنه ؟

  • اسنپ لوله گفت:

   پیشنهاد ما برای اسید ریختن به لوله منفی هستش چون اغلب لوله رو پوسیده میکنه و باعث کم قطر شدن میشه و به مرور لوله از بین میره
   بهترین راه استفاده از جوش شیرین با سرکه هست اگه این محول نتونست باز بکنه بایستی فنر ودستگاه استفاده بشه
   در این مرحله میتونید به شرکت اسنپ لوله اعتماد کنید و از خدمات بهره مند بشید

 18. نور محمدی گفت:

  الان خدمات دارید ؟ ببخشید بد موقع مزاحم شدم ولی سرویس بهداشتی گرفتگی داره مهمون داریم باید رفع بشه واس همین در نت جستجو کردم به شما رسیدم دیدم نوشتید شبانه روزی ! اگه بیدارید ممنون میشم با شماره بنده تماس بگیرید برای خدمات دهی

  • اسنپ لوله گفت:

   عرض ادب اقا/خانو نور محمدی شبتون بخیر باشه بله خدمات گرفتگی لوله هفت روز هفته شبانه روزی باز است و میتونید با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

 19. عزتی گفت:

  برای گرفتگی لوله فاضلاب حیاط باید با کدوم شماره نماس بگیریم من گرفتم یکیشون خاموش بودش لطفا سریع پاسخ بدید عجله داریم

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام برای تماس فوری با لوله بازکن میتونید با 09198810904 تماس داشته باشید. بصورت شبانه روزی

 20. مجید گفت:

  سلام اوسسون قیمت لر عقددی ؟ لوله اشپزخانادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
جهت تماس کلیک کنید
error: Content is protected !!