لوله بازکنی کرج

4.7/5 - (30 امتیاز)

لوله بازکنی کرج شبانه روزی 09122769104

لوله بازکنی کرجگرفتگی لوله‌های فاضلاب زمانی اتفاق می‌افتد که کثیفی و زباله وارد لوله فاضلاب شده و در سیفون یا پیچ‌های لوله گیر کند و به تدریج آن بخش از لوله به محل جمع‌آوری زباله تبدیل شود و نیاز به باز کردن یا لوله بازکنی درکرج باشد.
این عمل باعث افزایش حجم زباله در لوله می شود و در نهایت، رسوبی از باقی مانده در لوله باقی می ماند و لوله فاضلاب را مسدود می کند. در این مرحله فرد تازه وارد متوجه مشکل می شود و متوجه گرفتگی لوله فاضلاب می شود. در این مقاله قصد داریم شما را لوله بازکنی در کرج آشنا کنیم تا پایان با ما همراه باشید.


شرکت های لوله بازکنی کرج

نیروی حرفه ای اسنپ لوله خدمات رسانی شبانه روزیشرکت های لوله بازکنی کرج وابسته به اتحادیه هستند و تمام خدمات خود را زیر نظر این سازمان انجام می دهند. از طرف اتحادیه نوع خدمات و نرخ تعیین خواهد شد و شرکت ها موظف هستند این نرخ ها را در کار خود قرار دهند. با توجه به این مورد لوله بازکنی فوری کرج قیمت های بسیار خوبی را به مشتریان ارائه می کند.


لوله بازکنی کرج با فنر برقی

فنر لوله بازکنی در واقع فنر سر مته ای است که با لوله متناسب است و انعطاف لازم برای حرکت در داخل لوله منحنی را دارد. روش کار این دستگاه بدین صورت است که فنر را به سر مته یا موتور مخصوص وصل می کنیم و سر فنر را داخل لوله می کنیم. سپس موتور را روشن می کنیم تا فنر شروع به چرخش کند.
وقتی موتور روشن می شود و فنر می چرخد، به آرامی فنر را به داخل لوله فشار می دهیم. این کار را آنقدر تکرار کنید تا فنر بیشتر به داخل لوله برود و به قسمت گرفتگی لوله برسد. هنگامی که انتهای فنر لوله را مسدود می کند، باعث می شود خاک و مواد جامد سخت در داخل لوله حرکت کرده و آنها را به داخل چاه هدایت کند.

فنر زنی به لوله


لوله بازکنی کرج با پمپ تراکم هوا

باز کردن لوله کفشور با دستگاه و فنر اسنپ لولهاگر علت گرفتگی لوله فاضلاب تجمع خاک در داخل لوله باشد، برای باز کردن لوله از تراکم هوا استفاده می شود. نحوه استفاده از این دستگاه با چرخاندن آن هوای داخل دستگاه فشرده شده و میزان فشار داخل دستگاه با دست نشان داده می شود. با قرار دادن دهانه این دستگاه بر روی سطح لوله بازکنی و کشیدن دسته لوله بازکن، هوای محبوس شده در داخل دستگاه وارد لوله می شود و انسدادهای لوله را مجبور به حرکت می کند.

لوله بازکنی تضمینی


شیوه تعیین قیمت لوله بازکنی کرج

سرویسی که در سایت اسنپ لوله ارائه میشود متنوع بوده خدمات با هم تفاوت دارد. همچنین دستگاه ها و ابزار آلات گوناگون لوله‌بازکنی نقش مهمی در تعیین قیمت دارند. از دیگر فاکتورهای می‌توان به مدت ارائه خدمات اشاره کرد که در تعیین قیمت لوله بازکنی در کرج موثر است. نرخ لوله بازکنی قبل از رفع گرفتگی خدمت مشتری گفته می شود. یک سرویسکار موظف است با بررسی میزان گرفتگی قیمت را مشخص کند. شمامی توانید با تماس با شماره تلفن لوله بازکنی کرج از محدوده قیمت‌های اسنپ لوله باخبر شوید.
قیمت لوله بازکنی در کرج عادلانه و پایین تر از قیمت های همکاران است. چون اسنپ لوله همیشه قیمت های رقابتی ارائه می دهد.

سرویس قابل ارائه لوله بازکن در کرج

لوله بازکن سیار کرج: اسنپ لوله برای راحتی شما همشهریان عزیز به انتخاب سرویسکاران با تجربه در سراسر کرج پرداخته است. همه‌ی این پرسنل بر اساس معیار های مشخصی انتخاب می‌شوند. یکی از این ویژگی ها خدمات دهی در شب است. در ضمن همه آنها مجهز به مدرن ترین دستگاه های لوله بازکنی هستند.
لوله بازکنی تخلیه چاه ولوله بازکنی کرج : خدمات چاه بازکنی توالت ایرانی و فرنگی، آشپزخانه و حمام با فنر برقی انجام می‌شود.
رفع گرفتگی رستوران ها و شرکت ها نیز توسط سرویسکاران ماهر صورت میگیرد. همه خدمات تضمینی و با ارائه فاکتور کتبی انجام می‌شوند.لوله بازکنی تضمینی و با اراعه فاکتور به مشتری

 همه خدمات تضمینی و با ارائه فاکتور کتبی انجام می‌شوند

در آوردن اشیاء قیمتی: کادر اسنپ لوله، با استفاده از دستگاه های گوناگون می‌توانند لوازمی مثل تلفن همراه و انگشتر را از چاه فاضلاب بیرون بیاورند.
در صورتی که در شهر دیگری سکونت دارید، می‌توانید با جستجوی ساده در وب سایت از دیگر خدمات ما بهره مند شوید.
مزیت عالی که متعلق به اسنپ لوله است، پاسخگویی سریع توسط کارشناسان است‌. آنها بعد از خدمات دهی از نحوه سرویس دهی نیروی فنی از شما سوال می‌کنند.

دستگاه های لوله بازکنی کرج

سرویسکاران برای لوله بازکنی کرج از دستگاه های متعددی استفاده میکنند.
لوله بازکنی کرج با فنر: روش مناسبی که برای  باز کردن لوله استفاده می شود،  همان فنر برقی است. فنر انواع مختلفی دارد که توسط سرویسکار انتخاب می‌شود.
رفع گرفتگی با پمپ هوا: این دستگاه برای گرفتگی های رایج مثل سینک استفاده می‌شود.


سوالات مکرر در مورد لوله لوله بازکنی کرج قیمت شماره

• در اسنپ لوله چه نکات بهداشتی رعایت می‌شود؟
سرویسکاران از دستگاه های بروز برای لوله بازکنی استفاده می‌کنند.
همین موضوع باعث می‌شود که خدمات بدون کثیف کاری انجام شود.
• آیا نیرو های فنی از اسید لوله بازکنی استفاده می‌کنند؟
خیر هیچ یک از سرویسکاران برای لوله بازکنی کرج گلشهر از اسید استفاده نمی‌کنند. با توجه به خطرات اسید بهتر است خود مشتریان از استفاده آن اجتناب کنند.
• اسنپ لوله چه تضمینی برای لوله بازکنی در کرج ارائه میدهد؟
تمام خدمات ما از جمله لوله بازکنی کرج با پشتیبانی چند ماهه کاملا تضمینی انجام می‌شود.
این تضمین با فاکتور مکتوب می‌شود.
برای استفاده از خدمات لوله بازکنی با چه شماره ای تماس بگیریم؟ برای برقراری ارتباط با متخصصین اسنپ لوله، کافیست با شماره 09198810904 تماس بگیرید.
بعد از تماس شما از نزدیک‌ترین محدوده به منطقه شما سرویسکار اعزام می‌شود.


نکته پایانی

همانطور که گفته شد مشکل گرفتگی لوله برای هر ساختمانی به وجود می آید. اما این مشکل زمانی جدی می شود که در آپارتمان های چند واحدی، لوله فاضلاب یک واحد بگیرد، مخصوصا در شهر کرج که اگر لوله فاضلاب واحدی بگیرد تمام ساختمان دچار مشکل می شود. در این صورت کل آپارتمان درگیر مشکل گرفتگی لوله ها شده و فاضلاب از تمامی واحدها خارج می شود.
معمولا گرفتگی لوله های حمام، کاسه توالت و کفشور آشپزخونه در آپارتمان های شهر کرج رایج است و باید توسط لوله بازکن حل شود.اموزش باز کردن لوله فاضلاب


 

مطالب مرتبط

4 دیدگاه‌

 1. تهرانی گفت:

  از شرکت شما سرویسکار اومدن لواه چاه توالت رو با رعایت بهداشت بازش کردن دیروز تا الان مجدد بند اومده یادمه اون سرویسکار گفتش که تا سه ماه تضمینی هستش الان جریان ما چی میشه ؟ خیلی ضروری هستش لطفا سریعا رسیدگی کنید

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام بله اگه سرویسکاران ما اومدن برای باز کردن لوله منطل شما و در فاکتور هر چند ماهی درج شده باید در طی اون زمان تضمینی هستش و بایستی بر عهده شرکت اسنپ لوله میباشد بعضا حق اهاب زهاب گرفته میشه از مشتری

 2. نصیری گفت:

  سلام عظیمه سرویسکار دارید ؟ برای باز کردن لوله اشپزخونه

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام بله در تمام نقاط کرج سرویسکار داریم و از نزدیکترین نقطه به شما اعزام میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید