لوله بازکنی فوری کرج

5/5 - (23 امتیاز)

لوله بازکنی فوری کرج شبانه روزی 09122769104

گرفتگی لوله‌ها یکی از مشکلاتی است که گاهی اوقات رخ داده و زندگی افراد را مختل می‌کند. برای باز کردن گرفتگی لوله‌ها، برخی روش‌های خانگی وجود دارد، اما اگر گرفتگی جدی و پیچیده باشد، حتما باید از سرویس‌کاری ماهر کمک گرفت. سرویس‌کاران لوله بازکنی فوری کرج، در صورتی مواجه با مشکل گرفتگی شدید و پیچیده لوله‌ها، به کمک شما خواهند آمد.


لوله بازکنی و خدمات اسنپ لوله

لوله بازکنی کرج، عملیاتی است که در طی آن، گرفتگی لوله‌های فاضلاب بر اثر تجمع مو، چربی، سقوط اشیا یا موارد دیگر، برطرف می‌شود.
عوامل گرفتگی لوله فاضلاب
عوامل متعددی می‌توانند سبب گرفتگی لوله‌ها شوند. برخی از این عوامل عبارت اند از:

 • تجمع چربی (به دلیل شستشوی ظروف چرب)
 • سقوط اشیاء در درون لوله‌ها
 • تجمع مو (به خصوص در لوله‌های حمام)
 • مصالح ساختمانی نظیر سیمان و گچ که از زمان ساخت یا تعمیرات ساختمان به جا مانده باشند.
 • سرویس‌کاران مجموعه لوله بازکنی فوری کرج در هر ساعت از شبانه‌ روز و در هر روز از هفته، آماده خدمات‌رسانی به مشتریان و رفع مشکلات آنان هستند.

لوازم و تجهیزات مورد نیاز لوله باز کنی

لوازم و تجهیزات مورد استفاده سرویس‌کاران عبارت اند از فنر لوله‌ای در متراژها و قطرهای مختلف و همچنین یک دستگاه ژنراتور. طول و قطر فنرها با توجه به عواملی نظیر نوع گرفتگی و متراژ لوله فاضلاب متغیر است. نوع گرفتگی و میزان آن، بر روی لوازم و تجهیزات مورد نیاز و همچنین قدرت دستگاه‌های مورد نیاز تاثیر می‌گذارد. سرویس‌کاران مجموعه لوله بازکنی فوری کرج، با بررسی نوع و میزان گرفتگی، مناسب‌ترین تجهیزات و دستگاه‌ها را انتخاب نموده و مورد استفاده قرار می‌دهند.

 


قیمت لوله بازکنی

هزینه ای لوله بازکنی قیمت اسنپ لولهبرای انجام خدمات لوله بازکنی در کرج نمی‌توان قیمت واحدی را اعلام نمود. هزینه باز کردن لوله با توجه به نوع و میزان گرفتگی و زمان صرف شده مشخص می‌شود. برخی از گرفتگی به راحتی و با یک فنرزنی ساده برطرف می‌شوند، در حالی که برای لوله بازکنی نوعی دیگر از گرفتگی، ممکن است چندین بار نیاز شود تا دستگاه را عوض نموده و از دستگاه قوی‌تری استفاده کرد.


افتادن اشیاء گران قیمت نظیر انگشتر طلا در سیفون توالت یا حمام

در اوردن اشیا از داخل چاهاگر اشیاء قیمتی شما نظیر انگشتر طلا و زیورآلات شما در سیفون توالت یا حمام افتاد، بدون اینکه اقدام دیگری انجام دهید، فورا با مجموعه لوله بازکنی فوری کرج تماس حاصل نموده و از آن‌ها درخواست کمک کنید. سرویس‌کاران این مجموعه با استفاده از ابزار و وسایل مخصوص، اشیاء قیمتی شما را از سیفون توالت یا حمام خارج می‌سازند. انجام هر کاری توسط افراد غیرمتخصص می‌تواند سبب شود اشیاء قیمتی خود را برای همیشه از دست بدهید، پس در این زمینه ریسک نکنید.


لوله بازکنی در زمان پاندمی ویروس کرونا

لوله بازکنی اسنپ بدون کثیف کاری و با نیروی حرفه ای و با اخلاقگسترش و همه‌گیری ویروس کرونا سبب شده تا افراد در هنگام دریافت خدمات گوناگون از مجموعه‌ها، دچار نگرانی‌هایی در رابطه با احتمال ابتلا به این ویروس شوند.
تمامی سرویس‌کاران این مجموعه از ماسک و دستکش و الکل استفاده می‌کنند و تمامی ابزارآلات و وسایل لازم قبل و بعد از انجام کار ضدعفونی می‌شوند؛ پس نگران انتقال ویروس و احتمال ابتلا به ویروس کرونا نباشید.


لوله بازکنی در اینستاگرام

مطالب مرتبط

6 دیدگاه‌

 1. سعید حاتمی گفت:

  سرویسکارتون خیلی خوش برخورد بود
  اخلاقش خودش میلیون ها می ارزید

 2. کاترین گفت:

  لوله بازکنی عظیمیه کرج رو هم انجام میدید؟

 3. برزو گفت:

  اوقات به کام
  شما لوله بازکنی شبانه روزی کرج رو انجام میدید
  یعنی شبا هم فعالیت میکنید

 4. مهران گفت:

  حیدر اباد کرجیم اینجا سرویسکار دارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
جهت تماس کلیک کنید