لوله بازکنی فولادشهر

5/5 - (7 امتیاز)

لوله بازکنی فولادشهر شبانه روزی 09136601715

سلام، سلام به همه فولادشهری های عزیز!
صددرصد تا الان کارتون به لوله بازکنی فولادشهر افتاده. چه برخوردی داشتن؟ دوست داشتین چه قیمتی تعیین کنن؟ تا حالا به لوله بازکنی با این دید نگاه نکرده بودین نه؟ درسته اسنپ لوله آماده دیدگاه همه‌ی شما رو نسبت به لوله بازکنی ها تغییر بده. خب اینطوری مرموز هم نگاه نکن تا آخرش رو بخون. بیا واسه همیشه این موضوع رو تمومش کنیم.
خدمات لوله بازکنی مثل سایر شغل ها نیاز به مهارت خاصی داره.
برای همین بهتره بی خودی با اسید هایی که معلوم نیست چه بلایی سر لوله میارن وقت خودتونو به هدر بدین. مشکل اینجاست که خودتون هم میدونین رفع گرفتگی باید توسط یه سرویسکار ماهر انجام بشه. ولی نمیتونین خوبش رو پیدا کنین. گرفتگی لوله چیزی نیستش که فقط یه بار بیاد سراغتون. اون عاشق لوله هایی که مواد اضافی رو هم تلمبار شدن و خیلی دوست داره هر از گاهی بهتون یه سری بزنه!
واسه این بهتره کارو تموم کنین و یه لوله بازکنی فولادشهر مطمئن جفت و جور کنین.

برای تماس با لوله بازکنی فولادشهر فقط با شماره 09136601715 تماس بگیرید.

 

بنابر آن‌چه که گفته شد شرکت‌های لوله بازکنی نقش بسیار مهمی دارند و از آن مهم ‌تر نحوه‌ کار آن‌ها با رعایت تمام نکات‌ بهداشتی است تا بتوانند مشتریان خود را راضی نگه دارند. در اینجا قصد داریم تا شما را با لوله بازکنی فولادشهر، خدمات و قیمت آن آشنا کنیم تا در صورت بروز مشکل بتوانید با آن‌ها تماس گرفته و کمک بخواهید.


لوله بازکنی شبانه روزی فولادشهر

لوله بازکنی شبانه روزی اسنپ لوله۲۴hگرفتگی لوله ممکنه شب یا روز اتفاق بیفته.
برای همین هم ما بدون تعطیلی کار میکنیم. تا همشهریان مشکلی در مورد دسترسی به لوله بازکنی فولادشهر ملک شهر نداشته باشند. اتفاقات استراری برای همه ما پیش میاد که خیلی وقت هم ناگهانی رخ می دهند و ما را غافلگیر می کنن. اسنپ لوله تا همین چند وقت پیش به صورت سیار کار می کرد. اما با جمع آوری سرویسکاران باتجربه تونست سراسر فولادشهر را پوشش بده تا بدون محدودیت خدمات رسانی کنه.

لوله بازکنی کاشان


ویژگی های لوله بازکنی در فولادشهر

• شبانه روزی
• سرویس دهی سریع و فوری
• تضمینی با ارائه فاکتور
• رفع گرفتگی با دستگاه های بروز
• سرویسکاران خوش اخلاق
• مجهز به ابزار الات پیشرفته و آشنایی کانل با آنها
• دارای تجربه کاری زیاد
• توانایی خدمات دهی در شب
• رفع گرفتگی به طور کامل

اگر قصد دارید خدمات لوله بازکنی فولادشهر را به بهترین نحو دریافت کنید فقط کافیست با شماره مذکور در وب سایت تماس بگیرید

شماره لوله بازکنی در فولادشهر

پاسخگویی شرکت اسنپ لوله به صورت تمام وقت و شبانه روزی میباشد. لوله بازکنی اسنپ لوله با تجاربی که در حوزه چاه بازکنی دارد، به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به همشهریان فولادشهری است. همچنین با مستقر کردن اکیپ های سرویسکاران در سراسر شهر در کم تر از نیم ساعت سرویسکار اعزام میکند. لازم به ذکر است که خدمات لوله بازکنی فولادشهر با شماره 09136601715 به صورت ۲۴ ساعته و با هزینه مناسب برای خدمات دهی آماده است.
نیرو های فنی ما با توجه به تجربه کاری سریعترین روش را برای لوله بازکنی فولادشهر با پشتیبانی انتخاب میکنند.
اسنپ لوله هفت روز هفته و تمامی روز های سال فعال است.


لوله بازکنی فوری فولادشهر

نیروی اسنپ لوله با تجهیزات چاه بازکنی ارسال فوری خدمات

به یکی از مزایایی که مشتریان به آن اهمیت می‌دهند، سرویس دهی فوری نیرو های فنی می‌باشد. از این رو، اسنپ لوله با ارائه این امکان، به شما این امکان را می‌دهد که در هر نقطه‌ای از فولادشهر که قرار دارید، توانایی دریافت خدمات را در کمتر از نیم ساعت را داشته باشید. این اقدام نشان از تلاش ما برای ارائه خدمات با کیفیت و به موقع به مشتریان عزیز است. هدف ما این است که با ارائه سرویس دهی فوری، به شما اطمینان دهیم که مشکلات لوله کشی خود را به سرعت و با حداقل مزاحمت حل کنید. اسنپ لوله به عنوان یک شرکت معتبر و با تجربه در زمینه خدمات لوله کشی، تضمین می‌کند که تیم فنی ما با دانش و تجربه لازم، در کمترین زمان ممکن به محل شما میرسد و مشکلات شما را رفع خواهد کرد. منطقه فولادشهر برای ما بسیار ارزشمند است و ما به خوبی آگاهی داریم که سرویس دهی سریع و کارآمد چقدر اهمیت دارد. به همین دلیل، اسنپ لوله همواره آماده است تا نیازهای شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف نماید.

شما مشتریان عزیز میتوانید برای برقراری تماس با کارشناسان ما با شماره مذکور تماس گرفته و در خواست سرویسکار کنید.


چاه بازکنی شبانه روزی فولادشهر

نیروی اسنپ لوله برای باز کردن گرفتگی توالت فرنگیما به صورت دو شیفت کار میکنیم.
سرویسکارانی در اسنپ لوله مشغول به کارند که توانایی سرویس دهی در شب را دارند. برخی مواقع شاهد گرفتگی شدید و اورژانسی هستیم که برای همشهریان عزیز پیش می آید و خب بسیاری از شرکت ها شیفت کاری مشخصی دارند.
خب در این میان باید تعدادی از لوله بازکنی ها شب ها فعال باشند.
اما بابد بدانید که قیمت ها در سرویس دهی شبانه نیز تغییری نمیکنند و مقطوع هستند.
لوله بازکنی در فولادشهر با وجود شعبه های مختلف، پس از نیم ساعت در محل حاضی میشوند. اسنپ لوله در زمینه چاه بازکنی فولادشهر فعالیت میکند. اگر مشکل گرفتگی دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید. اسنپ لوله با دستگاه های بروز به کمک شما می آید.

برای درخواست رفع گرفتگی لوله در فولادشهر با شماره 09136601715 تماس بگیرید.


رفع گرفتگی لوله فاضلاب با لوله بازکنی فولادشهر

دیگر نیازی نیست نگران گرفتگی لوله در منزل و یا محل کار خود در هر ساعتی از شبانه ‌روز باشید. زیرا نیروهای لوله بازکنی فولادشهر با پیشرفته ‌ترین دستگاه‌ها و در کوتاه ‌ترین زمان خود را به شما می‌رسانند و با رعایت نکات بهداشتی به طور تضمینی مشکل گرفتگی لوله‌ های شما را برطرف می‌کنند.

خدمات لوله بازکنی در شهر های نزدیک:


روش‌ های لوله بازکنی در فولادشهر

نیروی اسنپ لوله درحاله باز کردن لوله کفشور با دستگاه حرفه ایهمانطور که می‌دانید گرفتگی لوله علت‌های گوناگونی دارد که منجر به تفاوت روش‌های رفع گرفتگی لوله‌ها می‌ شود. از جمله روش‌هایی که برای بازکردن لوله‌ها استفاده می‌شود، عبارت است از: باز کردن لوله با استفاده از فنرزنی و لوله بازکنی با استفاده از دستگاه‌های ژنراتور و تخلیه هوا.

نحوه باز کردن لوله


عالی ترین خدمات لوله بازکنی فولادشهر

لوله بازکنی فولادشهر با داشتن نیروهایی متعهد و متخصص در زمینه‌ مربوطه خدماتی از قبیل: رفع گرفتگی چاه توالت و فاضلاب، رفع گرفتگی سینک آشپزخانه، رفع گرفتگی لوله‌ های سرویس بهداشتی، خارج کردن کلید، انگشتر و جواهرات از توالت، رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی را به مردم ارائه می‌دهد.

برای تماس چاه بازکنی فولادشهر فقط با شماره 09136601715 تماس بگیرید.

آیا تا کنون با بوی ‌بد و یا بالازدگی آب فاضلاب در منزل خود مواجه شده‌اید؟ بعد از دیدن این صحنه چه اقدامی را برای رفع آن انجام داده‌اید؟ همه ما می ‌دانیم که هنگام بوجود آمدن این شرایط تنها شرکت‌های لوله بازکنی می‌توانند به ما کمک کنند. از این‌ رو یک شرکت لوله بازکنی باید در تمام ایام هفته و به صورت 24 ساعته آماده خدمت‌رسانی به مردم باشد، تا اگر با آن‌ها تماس گرفته شد در کم‌ ترین زمان ممکن نیروهای خود را به محل فرستاده و در صدد رفع مشکل برآیند.


ارزانترین لوله بازکنی فولادشهر

ما همیشه به ارزان بودن خدمات مون تاکید داریم. چون این فاکتور تو همه کسب و کارها باعث جذب مشتری میشه. همچنین رضایت آنها را جلب میکنه. بهتره بدونید که خدمات ارزان به معنای بی کیفیتی کار نیست.ما در مقابل یک سرویس بی نقص هزینه مناسبی را هم ازتون دریافت می کنیم. پس به جای اینکه به هزار جا زنگ بزنیم و قیمت بپرسید. بدون معطلی با شماره ای که زیر صفحه در حال داد زدن تماس بگیرید.

قیمت لوله بازکنی فولادشهر

قیمت لوله بازکنی اسنپ لولهگرفتگی لوله علت‌های مختلفی دارد و به همین خاطر نرخ لوله بازکنی متغیر خواهد بود. در این زمینه همواره باید توجه داشته ‌باشید که هرگز گول تبلیغات ارزان قیمت را نخورید. زیرا برخی نیروها ممکن است کار بلد نباشند و خسارات سنگین ‌تری را برای شما به همراه آورند و یا این که در ابتدا یک قیمت برای شما تعیین کنند و پایان کار مبلغ بالاتری از شما دریافت کنند. از عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی عبارت است از: نوع گرفتگی لوله یا چاه، مشخص نبودن علت و محل گرفتگی لوله، در آوردن اشیاء از چاه، استفاده از محلول شیمیایی، مدت زمان انجام کار و …

برای درخواست چاه بازکنی فولادشهر با شماره 09136601715 تماس بگیرید.


شماره تلفن لوله بازکنی فولادشهر

اگر دنبال شماره لوله بازکنی در فولادشهر هستید با شماره ای که در پایین صفحه موجود هست، تماس حاصل کنید. این مرکز با مجهز بودن به ابزار آلات روز دنیا میتواند در زمان کم مشکل شما را رفع کند


دلیل گرفتگی لوله

با توجه به 20 سال سابقه کاری اسنپ لوله، علت گرفتگی لوله ها تاثر زیادی در مدت زمان باز کردن آنها دارد. لوله پشت بام ممکن است به دلیل تجمع گردو خاک و سنگ ریزه ها باشد. انسداد لوله حمام نیز گاهاً به دلیل افتادن درب مواد شوینده، یا مو های بلند باشد. این مواد با در هم میجیدگی بوی بدی نیز منشعب میکنند.
لوله آشپزخانه بیشتر مورد گرفتگس قرار میگیرد. چون همه مواد ریخته شده در سینک، داخل شتر گلو (سیفون) گیر کرده و به مرور زمان لوله را به طور کامل مسدود میکنند.

برای تماس چاه بازکنی فولادشهر فقط با شماره 09136601715 تماس بگیرید.

بهترین روش لوله بازکنی فولادشهر چیست؟

خدمات و تجهیزات اسنپ لوله

 • بهره گیری از فنر برای رفع گرفتگی لوله پیشنهاد اهل فن است.
 • قابل ذکر است که این دستگاه هیچ گاه باعث کثیف کاری نمیشود.
 • همچنین بر خلاف شایعه ها باعث شکستن کاسه توالت نیز نمیشود.
 • در حال حاضر بهترین و موثر ترین دستگاه فنر برقی است. اما در صورت باز نکردن لوله از دستگاه های دیگری استفاده میکنیم.

باید بدونید در این شرایط روش باز کردن دو لوله کاملا با هم فرق داره.
پس قیمت با معیار های مشخصی تخمین زده میشه و شماره تلفن اتحادیه لوله بازکنی فولادشهر که بیشتر سایت ها نوشته میشه پایه و اساس مشخصی نداره.

هدف لوله بازکنی فولادشهر شبانه روزی

همه ی ما برای زندگی، برای شغلمان اهدافی داریم. هدف اصلی اسنپ لوله نیز ارائه خدمات با هزینه کم با کیفیت زیاد است.


ارزانترین لوله بازکنی فولادشهر

هزینه ای لوله بازکنی قیمت اسنپ لولهمظنه خدمات لوله بازکنی، از مواردی هست که قطعا برای همه مهم و قابل ملاحظه است.
مشتریان دوست دارند علاوه بر اصولی بودن خدمات، با نازلترین قیمت ان را دریافت کنند.
قیمت های لوله بازکنی فولادشهر بر اساس نرخ اتحادیه لوله بازکنی فولادشهر است.
منظور از این جمله قیمت گذاری درست بر پایه خدمات رسانی با انواع دستگاه است.
چون اتحادیه مشخصی برای خدمات لوله بازکنی اصهفان وجودندارد.

سوالی که ذهن بیشتر افراد را به خود درگیر کرده است، تفاوت قیمت لوله بازکنی فولادشهر است.
دلیل محکمی که میتوان ارائه داد جاه طلبی برخی از صنف هاست.

و سوال بعدی را اینگونه میتوان طرح کرد. اسنپ لوله چطور بهای مناسبی برای هر سرویس خود در نظر میکیرد؟ گاهی ممکن است رفع گرفتگی به فنر بلند تری نیاز داشته باشد. یا حتما باید از چند ورودی فنر زد.
نکته بعدی چیزی است که داخل لوله گیر کرده
امکان دارد به دلایل متعدد مثل مو و فضولات باشه یا اینکه وقتی خانه تون رو باز سازی میکردید مقداری گچ و ملات داخلش ریخته.


معمولا شغل ها به دو دسته خدماتی و تولید کننده تقسیم میشن

تولید کننده ها باید اجناس خوبی تحویل مردم بدن و خدماتی ها هم باید کارشون رو به درستی انجام بدن.
لوله بازکنی فولادشهر با پشتیبانی چند ماهه در خدمت شماست تا تو کسری از ساعت مشکلتون رو حل کنیم. وقتی زندگی بر وفق مرادتونه ولی یکدفعه گرفتگی باعث دلواپسی تون میشه اسنپ لوله کمکتون میکنه.
مسلمه که همه تو حرفه خودشون ماهرن و هنگامی که شما یه دکتر یا خانه دارین هیچ وقت نمیتونین مثل لوله بازکن گرفتگی رو برطرف کنید.
کافیه با شماره لوله بازکنی فولادشهر تماس بگیرین.


جمع بندی لوله بازکنی در استان اصفهان فولادشهر

لوله بازکنی با دستگاه های پیشرفته اسنپ لولهتا اینجا شما را با خدمات و نحوه عملکرد لوله ‌بازکنی فولادشهر آشنا کردیم. بنابراین هنگام گرفتگی لوله در هر نقطه‌ای از فولادشهر که باشید، کافیست با شرکت تماس بگیرید تا نیروهای ما در کم‌ ترین زمان خود را به آن‌ جا برسانند و با انجام خدماتی بسیاردقیق و با گارانتی مشکل شما را برطرف کنند.

لولهبازکنی باز دستگاه فنر زنی پیشرفته و بروز اسنپ لوله

برای درخواست چاه بازکنی فولادشهر با شماره 09136601715 تماس بگیرید.


تجربه یکی از مشتریان اسنپ لوله

از مشکلاتی که همشهریان بیشتر با آن روبرو هستند.، مشکل گرفتگی است. در این مواقع همه به دنبال لوله بازکنی ‌فولادشهر با پشتیبانی هستند. آنها دوست دارند بهترین و ارزانترین خدمات لوله بازکنی را پیدا کنند.

 • یکی از مشتریانمان که با گرفتگی سینک روبرو شده بود درمورد تجربه خود از چاه بازکنی فولادشهر میگوید.
  در حال شستن ظرف ها بودم که دیدم آب دیگه پایین نمیره
  در حالی که کلی ظرف تلمبار شده بود و من ظهر مهمون داشتم!
  اول تصمیم گرفتیم که با راه حل های معمولی حلش کنیم. من تز انباری تلمبه رو پیدا کردم اما اصلا کارساز نبود. کم کم بوی بد گرفتگی همه جا پیچیده بود. اگه به موقع رفع نمیشد آبروم پیشه اقوام رفته بود.
  دیگه تصمیم گرفتم با چاه بازکن فولادشهر تماس بگیرم. با استفاده از نقشه نزدیکترین لوله بازکنی که اسنپ لوله بود رو پیدا کردم. کلی تذکر دادم که لطفا سریعا بیاید. تقریبا ۲۵ دقیقه گذشته بود که اومدن. تصمیم گرفتن لوله بازکنی فولادشهر با فنر انجام بدن.
  بعد از اتمام کار، گفتن که تا چند ماه پشتیبانی داریم و بعد فاکتور دادن.
  اول اینکه چون سریع و فوری رسیدن ازشون ممنونم. بعد چون بدون دردسر و کثیف کاری انجام دادن خودش عالیه.
  و در آخر اخلاق خوبشون و پشتیبانی واقعا خوب بود.

نرخ لوله بازکنی فولادشهر

قیمت لوله بازکنی اسنپ لولهقیمت دقیق خدمات ما زمانی مشخص میشه که کار رو بررسی کنیم. این یه روال عادی که که باید همیشه رعایت بشه. متاسفانه بعضی ها فکر میکنند که لوله بازکنی برای خودش اتحادیه داره و قیمت ها رو تعیین میکنه. اما این طور نیست لوله بازکن ها بر اساس نوعی گرفتگی و دیگر معیارها قیمت را تعیین می کنند. در این میان ممکنه که برخی افراد هر قیمتی که دلشون میخواد را پیشنهاد بدن. اما اسنپ لوله با نظارتی که روی سرویس کاراش داره این اجازه را به اونها نمیده. عوامل زیادی ممکنه که باعث بالا پایین شدن قیمت بشن که ما بهش اشاره می کنیم. قبل از این لازم به ذکره که بگیم لوله بازکنی فولادشهر سه راه سیمین هم جزء خدمات ماست. اگه تو این منطقه‌ای بعد بدونین که خدمات ویژه ما به شما تعلق میگیره.

قیمت لوله بازکنی بافنر فولادشهر

لوله بازکنی 09122769104 نزدیکترین لوله بازکنی به شمااز پرتکرارترین سوال ها هزینه لوله بازکنی هست. اما چون فنر برقی یکی از دستگاه های رایجه و بیشتر سرویس هامون رو باهاش انجام میدیم، قیمتش هم برای مشتری ها مهم شده.
ولی فقط فنر برای باز کردن لوله کافی نیست. ما برای سرویس‌دهی ممکنه از سر فنر های مختلف استفاده بکنیم که هزینه هرکدوم جداست. لوله بازکن فولادشهر موظف که همه چیز رو قبلا براتون توضیح بده تا بتونید انتخاب درستی داشته باشید. پس به جای این نگرانی های بیهوده تلفن تون رو برداریم و شماره لوله بازکنی فولادشهر و تو گوشیتون ذخیره کنید. اگرم به کمک نیاز داشتین، همین الان بدون نگاه کردن به ساعت و اینکه روز یا شب با شماره زیر تماس بگیرید.

برای درخواست باز کردن لوله در فولادشهر با شماره 09136601715 تماس بگیرید.

حالا چرا اسنپ لوله؟

اشاره مستقیم نمی‌کنما ولی سایتی که توش هستین بهترین شرکت ارائه خدمات هست!  دلیل اول مبنی بر این که تابحال مشتری ناراضی نداشتیم و خدارا شکر از این به بعد هم نخواهیم داشت. دلیل بعدی اینه که قیمت های ما منصفانه و متناسب با خدمات ارائه شدست.
گزینه بعدی میزان مهارت سرویسکار و خبرگی اون هست. فولادشهر شهر بزرگی هست و ما هم کم نیوردیم و همه جا سرویسکار اعزام کردیم. تا تمام مشتریان رو پوشش بدیم. چه میشه کرد دیگه از اول تاسیس اسنپ لوله قرار بود دونه به دونه مشتری ها راضی باشن. کارمون هم تضمینیه. الان نمیدونم چرا حس ششمت نمیزاره به ما زنگ بزنی. بهتر از این پیدا نمیکنی. منم میدونم از متن های تبلیغاتی که جملات قلمبه و سلمبه به کار می‌برن خوشت نمیاد. لکن تمام جملات ما را در واقعیت خواهید دید.خدمات و تجهیزات اسنپ لوله با نیرو پر توان

خدمات لوله بازکنی در استان اصفهان فولادشهر و حومه

شهر (شهرها)مرکز بخش  آران و بیدگل ، نوش‌آباد ، سفیدشهرآران
و بیدگل ابوزیدآبادابوزیدآباد  اردستاناردستان
مهابادمهاباد زوارهزواره  فولادشهر
، بهارستان ، قهجاورستان ، زیارفولادشهر  دولت‌آباد. ، خورزوق ، دستگرد ،
سیندولت‌آباد حبیب‌آباد ، کمشچه ،
شاپورآبادحبیب‌آباد  بوئین میاندشت ،
افوسبوئین میاندشت [[]]نوغان  تیران ،
رضوانشهرتیران عسگرانعسگران  نیک‌آباد ،
نصر‌آباد ، محمدآبادنیک‌آباد حسن‌آبادحسن‌آباد  چادگان ، رزوهچادگان
اورگان  خمینی‌شهر ، درچه ، کوشک ،
اصغرآبادخمینی‌شهر  خوانسار ،
ویستخوانسار  خور ، جندق ، فرخیخور  دهاقان. ،
گلشندهاقان  سمیرم ،
حنا ، ونکسمیرم کمهکمه بیدهبیده فتح‌آبادفتح‌آباد  شاهین‌شهر ،
گزبرخوار ،
گرگابشاهین‌شهر میمه ، وزوان ، لای بیدمیمه  شهرضا ،
منظریهشهرضا  داران ، دامنهداران [[]]نهرخلج  فریدون‌شهر.
برف‌انبارفریدون‌شهر [[]]اسلام‌آباد  فلاورجان ، کلیشاد و سودرجان ،
ایمان‌شهر ، ابریشم ، بوستان ، اشترجان ، مینادشتفلاورجان پیربکران ،
بهاران‌شهرپیربکران قهدریجان ، زازرانقهدریجان  کاشان ، راوند ،
مشکاتکاشان قمصر ، جوشقان قالی ، کامو و چوگانقمصر نیاسرنیاسر برزکبرزک  کوهپایه ،
تودشکتودشک سجزیسجزی  گلپایگان ، گوگد ، گلشهرگلپایگان  زرین‌شهر. ،
ورنامخواست ، چمگردان ، سده لنجان ، زاینده‌رود ،
باغشادزرین‌شهر فولادشهرفولادشهر باغ‌بهادران ، چرمهینباغ‌بهادران  مبارکه ،
کرکوند ، طالخونچه ، دیزیچه ، مجلسیمبارکه زیباشهر ، ده‌سرخزیباشهر  نائین ،
بافراننائین انارکانارک  نجف‌آباد ، گلدشت ، کهریزسنگ ، جوزداننجف‌آباد دهق ،
علویجهدهق ، علویجه  نطنز ، طرق‌رودنطنز بادرود ، خالدآبادبادرود  ورزنهورزنه
کفران  هرندهرند اژیهاژیه

برای سفارش باز کردن لوله در فولادشهر با شماره 09136601715 تماس بگیرید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
جهت تماس کلیک کنید