لوله بازکنی کاشان

5/5 - (56 امتیاز)

لوله بازکنی کاشان شبانه روزی:  09136601715

لوله بازکنی کاشان

برای تماس با چاه بازکنی کاشان فقط با شماره 09136601715 تماس بگیرید.

درادامه در مورد جزئیات  لوله بازکنی کاشان صحبت خواهیم کرد.


لوله بازکن شبانه روزی کاشان

لوله بازکنی شبانه روزی اسنپ لوله۲۴hدلایل متعددی وجود دارد که لوله بازکنی ها باید خدمات شون رو بدون محدودیت زمانی انجام بدن. یکی از این دلایل اینکه گرفتگی هیچ موقع شب یا روز نمیشناسه، پس باید یک شرکت رفع گرفتگی لوله همیشه فعال باشه همیشه گرفتگی لوله وقتی که اصلاً فکرش را هم نمی‌کنید اتفاق میوفته برای همین حتما نیاز به لوله بازکنی کاشان خواهید داشت. در هر ساعت از شبانه روز که گرفتگی لوله فاضلاب براتون پیش اومد فقط کافیه که با شماره تلفن لوله بازکنی کاشان تماس بگیرید.


لوله بازکنی کاشان بدون کثیف کاری

لوله بازکنی اسنپ بدون کثیف کاری و با نیروی حرفه ای و با اخلاقفاضلاب کلاً منبع خیلی از ویروس ها میکروب هاست که اگه وارد محل زندگیمون بشه ممکنه مشکلات زیادی برای آن به وجود بیاره. درضمن بوی بد اون که خودش یک معضل جدی هست. برای همین وقتی که به لوله بازکنی زنگ میزنیم، باید حتما انتظار داشته باشیم که اونقدر تجربه داشته باشند که راحت و بدون کثیف کاری کار را انجام بده. باید دستگاه های بروز پیشرفت هایی داشته باشند. دیگه قدیم نیست که بگیم امکان کثیف کاری زیاده صد درصد این موضوع واسه همه مشتری و خیلی مهمه به خصوص اگه خانم ها وسواس بخرج بدن که دیگه افتضاحه و ممکنه که خود سرویسکار رو هم بشوره و از بند آویزان کنه

برای تماس لوله بازکنی کاشان فقط با شماره 09136601715 تماس بگیرید.


لوله بازکنی کاشان چطور صورت میگیرد؟

خدمات لوله بازکنی کاشان، بدون کثیف کاری و رعایت مسائل بهداشتی به صورت تضمینی صورت می گیرد. شرکت همه مناطق شهر کاشان را تحت پوشش خود قرار داده و در همه روزهای سال به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمات رسانی است.
چاه بازکنی کاشان پیشینه ای نزدیک به ۲۰ سال در لوله بازکنی دارد.
لوله بازکنی کاشان بعد از اتمام کار با ارائه فاکتور خدمات خود را تا چند ماه تضمین می‌کند.

برای رفع گرفتگی لوله در شهر کاشان فقط با شماره 09136601715 تماس بگیرید.


قیمت لوله بازکنی کاشان چقدر است؟

هزینه ای لوله بازکنی قیمت اسنپ لولهیکی از رایج ترین سوالاتی که در کاشان به ذهن مشتریان می رسد، هزینه چاه بازکنی است. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که قیمت ثابت و تعریف شده ای برای این سرویس در نظر گرفته نشده است. در واقع مهارت و سوابق تیم متخصص، شهرت شرکت منتخب، حجم کار و ساعات مورد نیاز برای انجام کار از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت خدمات چاه بازکنی می باشد.
یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت تمام شده چاه بازکنی و لوله بازکنی کاشان، نوع فاضلاب است. به عنوان مثال هزینه تخلیه فاضلاب صنعتی نسبت به فاضلاب خانگی بیشتر است و یا هزینه چاه بازکنی توالت بیشتر از لوله بازکنی آشپزخانه خواهد بود. سختی، پیچیدگی و ریسک کار از دیگر عوامل موثر بر قیمت تمام شده چاه بازکنی در کاشان می باشد.

قیمت لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی کاشان

بر پایه معیار های زیر مشخص خواهد شد:

 • میزان گرفتگی. شدت گرفتگی
 • نوع دستگاه. زمان صرف شده
  اگر می‌خواهید قیمت دقیقی از لوله بازکن در کاشان داشته باشید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.
  ما در عرض نیم ساعت با دستگاه های مدرن در محل حاضر می‌شویم.

بهترین لوله بازکنی در کاشان

لوله بازکنی یکی از خدمات پر درخواست در شهر کاشان می باشد. امروزه گرفتگی لوله بسیار افزایش یافته و به همین دلیل خدمات لوله بازکنی بسیار با ارزش جلوه می کند. ابتدا می خواهیم بدانیم که گرفتگی لوله را چگونه برطرف کنیم؟
شاید بعضی از گرفتگی های جزئی را بتوان در خانه برطرف کرد و نیاز به حضور لوله بازکن نباشد. به همین دلیل بهتر است ابتدا راهکارهای ساده را امتحان کنید.

باز کردن گرفتگی لوله توالت فرنگی توسط نیروی پر توان اسنپ لوله
گرفتگی توالت می تواند بسیار ناراحت کننده تر از سایر گرفتگی ها باشد. این گرفتگی می تواند با گذشت زمان و تجمع موادی مثل دستمال کاغذی و سایر زباله ها زهکشی را به طور کامل مسدود کند. و نتیجه آن این است که نمی‌توان به راحتی آن را حل کرد. هنگام رفع گرفتگی توالت همیشه باید از پربازده ترین روش استفاده کنیم. همچنین بهتر است از محلول هایی که در خانه تهیه کرده ایم به جای اسیدهای لوله بازکن استفاده کنیم. این رویکرد احتمال آسیب رساندن به لوله ها یا تماس با عوامل سوزاننده را به حداقل می رساند. با در نظر گرفتن این موضوع، احتمال پوسیدن لوله بسیار کم می شود.

برای درخواست سرویسکار در کاشان فقط با شماره 09136601715 تماس بگیرید.


لوله بازکنی کاشان با پشتیبانی چند ماهه

لوله بازکنی تهران تضمینی اسنپ لوله با اراعه فاکتوریکی از با اهمیت ترین نکاتی که مشتری ها بیشتر تاکید دارند، همین تضمین باز کردن لوله هستش اونا نمیخوان دیگه برای رفع گرفتگی لوله هزینه کنند. برای همین همیشه از لوله بازکن کاشان درخواست می کنند که کار رو تضمین بکنه. حالا موضوع این هستش که محتویات فاکتور چه چیزی رو نشون میده؟ فاکتور نشون میده که تا چند ماه اگه گرفتگی برای همون اول پیش اومد، همون سرویسکار به طور رایگان براتون بازش میکنه.


فیلم رضایت مشتری از سرویسکار شرکت اسنپ لوله

سرویسکار اسنپ لوله بعد از انجام کار و توضیح دادن به صاحب خانه درباره ای نحوه کار کردن با دستگاه های لوله بازکنی / و تقدیر و تشکر از اراعه سرویس به موقع.

لوله بازکنی شبانه روزی کاشان فقط با شماره 09136601715 تماس بگیرید.


ضرورت لوله بازکنی و چاه بازکنی

هنگامی که یک چاه فاضلاب پر می شود، باید تخلیه شود. برای این منظور می توان از روش های مختلفی مانند استفاده از لجن کش 3 فاز، پمپ تک فاز، مکش و سایر عناصر استفاده کرد. اگر این روش ها در شرایط مناسب مورد استفاده قرار گیرند، عملکرد خوب و نتایج خوبی خواهند داشت. البته نا گفته نماند که این روش ها از نظر قیمت با هم تفاوت دارند. به عنوان مثال در لوله بازکنی کاشان به روش ساکشن نسبت به روش های دیگر هزینه بیشتری دارد.


نشانه های انسداد لوله

در مواقعی که نمیدونید لوله تون مسدود شده یا اینکه چاه تون پر شده باید علائم و نشانه هاش رو بشناسید تا بتوانید شناسایی کنید و تا به موقع اقدام بکنید. در غیر اینصورت بهتره که همین الان دنبال یک قالیشویی، مبل شویی و کلاً تعویض خونه باشید، چون کل خونه پر از لجن میشه گرفتگیه شوخی که نداره!
خانمها یک لحظه هم چنین خونه ای رو تحمل نمیکنن.

از عمده ترین نشانه هایی که موقع گرفتگی ممکن با آنها روبرو بشین عبارتند از:

 • تخلیه آرام آب
 • تجمع آب در سینک ظرفشویی و توالت
 • استشمام بوی بد ناشی از گرفتگی فاضلاب

فرقی نداره که شب یا روز باشه هر وقت که این علائم را دیدین بدون وقت تلف کردن با لوله بازکنی کاشان تماس بگیرین. حواستون باشه اگه دیرتر به فکر رفع گرفتگی با شین عواقبش روما به عهده نمی گیریم.


راهکارهای خانگی برای رفع گرفتگی توالت

بازکردن لوله گرفته شده توالت فرنگی توسط نیروی اسنپ لولهبهتر است در صورت امکان از یک روش طبیعی برای باز کردن انسداد فاضلاب توالت استفاده کنید. روش های خانگی برای رفع گرفتگی توالت بسیار ایمن‌تر از مواد شیمیایی و تجهیزات صنعتی هستند. آنها خطرات سلامتی و پوسیدن لوله را کاهش میدهند. شما می توانید با مخلوط چند ماده یک محلول لوله بازکن ساده بسازید. قبل از اینکه به سراغ اسید بروید، این گزینه های مطمئن و طبیعی را امتحان کنید. در حالیکه در حال رفع انسداد هستید، احتمالاً از بوی نامطبوع نیز که اغلب با این مشکل همراه است، رنج میبرید. اما شما با رفع گرفتگی لوله از شر بوی بد هم خلاص خواهید شد. یعنی با یک تیر دو نشان میزنید.

برای تماس با لوله بازکنی کاشان فقط با شماره 09136601715 تماس بگیرید.

استفاده از اب جوش

اگر مشکل گرفتگی برایتان پیش آمده اما به جوش شیرین و سرکه دسترسی ندارید، می توانید از آب جوش که یکی از قدیمی ترین روش ها برای رفع گرفتگی لوله در کاشان است استفاده کنید. آبجوش رسوب و مواد اضافی را به پایین هدایت کرده و باعث باز شدن لوله میشود.
ابتدا آب را آرام و پیوسته داخل لوله بریزید اگر با تخلیه نشدن آب مواجه شدید. ریختن را متوقف کنید، تا سطح آب کمی پایین‌تر بیاید و سپس دوباره شروع به ریختن کنید. برای رفع گرفتگی به اندازه نیاز از آب استفاده کنید.


سرکه و جوش شیرین

اموزش باز کردن لوله اسنپ لولهسرکه_و جوش شیرین مخلوطی است که شما میتوانید، برای باز کردن گرفتگی سینک آشپزخانه و توالت استفاده کنید. سرکه خاصیت اسیدی دارد و هرگونه رسوب و زباله را از بین میبرد. حتی این ماده برای ضدعفونی نیز استفاده می‌شود و یک انتخاب استثنایی برای سرویس حمام است. زمانی که جوش شیرین با سرکه ترکیب می شود، یک مخلوط بسیار قوی تشکیل شده شما می توانید، از این محلول برای از بین بردن سرسخت‌ترین گرفتگی های توالت استفاده کنید.

روش استفاده به این صورت است که در آغاز آب را داخل کاسه توالت بریزید. تا در حد امکان مواد اضافه پایین تر روند. اجازه دهید، سطح آب پایین می آید و جوش شیرین را داخل توالت بریزید. سپس ۳۰ دقیقه منتظر بمانید و بعد از آن سرکه را داخل کاسه بریزید و اجازه دهید سی دقیقه دیگر سرکه_و جوش شیرین کار خود را انجام دهند. سپس آب داغ را داخل توالت بریزید. این بار از ریختن آب جوش خودداری کنید. این بار باید از آب سرد استفاده کنید. زیر آب جوش با مخلوط سرکه و جوش شیرین واکنش نشان می دهد همچنین سرکه و جوش شیرین ترکیب عالی برای تمیز کردن منظم توالت است. شما می‌توانید از این مخلوط برای ضدعفونی حمام استفاده کنید و از شر بوی نامطبوع آن خلاص شوید.


مایع ظرفشویی برای باز کردن لوله

روش های رفع گرفتگی لوله اسنپ لولهمایع ظرفشویی فقط برای شستشوی ظروف نیست، شما می توانید از آن برای تمیز کردن کاسه توالت استفاده کنید. این ماده روی گرفتگی های سرسخت نیز اثر می گذارد. مایع ظرفشویی به عنوان روان کننده عمل می کند تا گرفتگی ها را لغزنده کند این روش غیر سمی و طبیعی است. قبل از اینکه به سراغ راه حل های خطرناک بروید، ارزش آن را دارد که مایع ظرفشویی را روی یک توالت مسدود شده امتحان کنید.
مایع ظرفشویی را در فاضلاب توالت بریزید و بگذارید، حداقل چند دقیقه بماند سپس آب را با دقت داخل کاسه توالت ریخته و منتظر تخلیه آن بمانید ممکن است نیاز باشد، تا چندین بار این فرایند را تکرار کنید.

برای درخواست باز کردن لوله فقط با شماره 09136601715 تماس بگیرید.


نوشابه برای باز کردن لوله

آیا دوست ندارید که یک ماده تمیز کننده فاضلاب داشته باشید، که هم اکنون در دسترس است؟
ماده ای خوراکی که شمارا از لوله بازکنی در کاشان بی نیاز میکند.
بهتر است سراغ یخچال خود بروید. نوشابه یکی از موادی است که برای رفع گرفتگی لوله استفاده میشود. برای استفاده از آن یک بطری نوشابه کوچک را داخل توالت بریزید. میتونید، این کار را هنگام خواب انجام دهید تا صبح که بیدار می شوید توالت خود را باز شده ببینید

در اینجا به شما اموزش داده شد که

“چگونه لوله گرفته خود را بازکنیم؟”

بنابراین با انجام دادن انها شما براحتی میتوانید گرفتگی را رفع کنید.
اما اگر نیاز به لوله بازکنی فوری در کاشان دارید فقط کافیست با اسنپ لوله تماس بگیرید.


انواع روش برای لوله بازکنی کاشان

امروزه انقدر دستگاه های به روز پیشرفته وارد عرصه لوله بازکنی شدند که دریل و سایر ابزار های قدیمی دیگه کاملا از چشم افتادن. دیگه نیاز نیست نگران اونها باشید. به قول قدیمی ها
نو که رود به بازار ♡کهنه شود دل آزار
دستگاه های قدیمی فقط بلد بودند کثیف کاری راه بیندازند و لوله آسیب برسونن. اما الان کار خیلی راحت تر شده این طوری که لوله بازکنی در کاشان خیلی آسون انجام میشه.

اما قرار نیست که همون اول ابتدای کار تصمیم بگیرید که لوله بازکنی ها بسپارید. شما تنها باید بعد از گذراندن مراحل باز کردن لوله تو خونه با شرکت های خدمات رسانی تماس بگیرید. اما بهتره بدونید که خرید اسید یا محلول لوله بازکنی فقط صدمه در پی داره و اگه دلتون یه خرابکاری حسابی میخواد همون بهتره که برید یه اسید برای خودتون بخرین.
پس همه چی راه و روش خودش رو داره. برای مثال شما با مخلوط کردن سرکه و جوش شیرین محلول لوله بازکن خانگی برای خودتون می سازید.

فنر برقی

حالا بریم سراغ ابر قدرت لوله بازکنی، فنر برقی که ۹۰ درصد شرکت ها ازش استفاده می کنند و ازش راضی هستند. در ضمن باید بدونید که لوله بازکنی کاشان با فنر تضمین شده است. سرویس کارهای ما یه عادت خیلی خوب دارن و اون هم اینه که بعد از باز کردن، لوله رو تست و بررسی می‌کنند تا مطمئن بشن که راه ورودی کاملاً بازه. بعدش هم که خوب معلومه فاکتور رو نوشته و به مشتری تحویل میدن. اما واقعا تعجب می کنیم که با وجود یک شرکت خدمات دهی بی نظیر چرا سر خود میرین اسید های بی مصرف آسیب زا را میخرین که جز افزایش هزینه براتون چیزی ندارن.

انگیزه مواد برای انسداد لوله

یکی از همین اسباب بازی های مظلوم مثل اردک که توی حموم تون هست میتونه همون چیزی باشه که لوله شما را گرفته.
یا همین دستمال کاغذی هایی که خیلی راحت میندازی نشون تو توالت می‌ریزید به راحتی تو لوله گیر می کنن. آخه یک آدم عاقل چرا وقتی میدونه که لوله ها قطر شون فقط برای ورود مواد مشخص طراحی شدن میرفتم توالت دستمال کاغذی رو بندازه.
همین روغنی که خانم های خانه دار میریزن تو سینک، خودش یه فاجعه به وجود میاره و شما را ملزم میکنه که با لوله بازکنی کاشان تماس بگیرید.

گذاشتن تله برای مواد گرفتگی زا

راه های مختلفی است مثلاً شما میتونید یه طوری برای همه لوله ها تهیه کنید. تا به موقع مجرم را دستگیر کنن. راهکار دیگه اینکه یه سطل زباله دستشویی تون بزاریم و برای آشپزخانه تون هم یه جا روغنی مخصوص درست کنید.


نکته پایانی

درواقع با پیشرفت تکنولوژی در این بخش، دستگاه های جدیدی که یکی از آنها شلنگ یا دوربین آندوسکوپی است راه اندازی شده و تشخیص گرفتگی لوله ها بسیار آسان شده است. در این مقاله تکنولوژی و فرآیند لوله بازکنی را برای شما عزیزان توضیح دادیم. ممنون که تا پایان ما را همراهی کردید.باز کردن لوله کفشور با دستگاه فنر اسنپ لوله


 •  کویر مرنجاب
 •  نوش آباد
 • قمصر
 • ابیانه
 • نیاسر
 • مشهد اردهال
 • غار نخجیر نراق
 •  محلات

لوله بازکنی خیابان امیر کبیر کاشان/ بلوار امام رضا/ خیابان بهشتی/ بلوار دانش/ طالقانی/ شهرک ناجی اباد/ دشت لتحر/ آران و بیدگل/ نوش اباد/ شهرک 22بهمن/ حسین اباد/

 

مطالب مرتبط

16 دیدگاه‌

 1. الهام گفت:

  کارشون خیلی تمیز بود و خیلی هم سریع خودشونو رسوندن. ممنون از شما

 2. هستی گفت:

  کممممممممک (فرار از حمام) لوله حموم گرفته میشه کمک کنید همه از اسنپ لوله تعریف میکنن میخوام ببینم کارتون درسته

 3. علی میر محمدی گفت:

  سلام
  کارتون لوله بازکنی یا تخلیه چاه کاشان رو هم انجام میدید؟

 4. فرشته گفت:

  سلام ببخشید گوشیم افتاده چاه توالت تمام زندگیم روی گوشیه خواهشا میتونید کمک کنید ؟

 5. ۷۶ گفت:

  هزینه های رفع گرفتگی چقدره ؟

 6. چابک گفت:

  سلام و خسته نباشید حدود یک ماهی میشه که یکی اومد لوله چاه توالت رو باز کرد ولی الان دوباره بند اومده بنظرتون باعثش درست کار نکردن اون سرویسکاره هستش ؟ شما الان الان میتونید بیایید بازش کنید

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام ممنونم از شما بله ادرس رو به شماره 0919881904 پبامک کنید تا کمتر از نیم سایت سرویسکار اعزام شود.

 7. کامران گفت:

  برای طبقه بالایی گرفتگی داره ولی از خونه ما میزنه بیرون علتش چی میتونه باشه ؟

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام اقا کامران علت اینکه از منزل شما اب بالا میاد علتش یکسان بودن لوله های اصلی هستش که وقتی اب پر میشه اولین خروجی از منزل شما راهشو باز میکنه و میزنه بیرون شما میتوانید یا ما تماس بگیرید تا در وقتی که شما تعیین میکنید سرویسکار اعزام شود.

 8. مهسان گفت:

  ببخشید قیمت باز کردن لوله اشپزخونه با دور ۲۳ چقدر ؟

 9. شاملو گفت:

  سلام بنده با این شرکت تماس گرفتم اومدن لوله اشپزخونه رو باز کردن کارشون واقعا مورد پسند مادرم بود چون بعد پایان کار خیلی تر و تمیز تحویل دادن بهمون تشکر از سرویسکاران خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
جهت تماس کلیک کنید