لوله بازکنی گیلان

5/5 - (51 امتیاز)

لوله بازکنی گیلان 09116203091

لوله بازکنی گیلان

 

یکی از مشکلات همیشگی چاه هر خانه ای، گرفتگی آن است. در این زمان نیاز است که شما با یک شرکت معتبر که در این زمینه تجربه و سابقه ی موفقی دارد، آشنا باشید تا مشکل شما هر چه سریعتر رفع شود. به همین علت می خواهیم به شما یکی از با تجربه ترین شرکت های لوله بازکنی را معرفی کنیم. لوله بازکنی گیلان با چندین سال سابقه درخشان در امور مرتبط با چاه های فاضلاب، به صورت شبانه روزی، خدمات خود را ارائه می دهد.

لوله بازکنی در رشت

برای تماس با لوله بازکنی در استان گیلان فقط با شماره 09116203091 تماس بگیرید.


فهرست مطالب

سرویس دهی فوری (سرویسکاران مجرب اسنپ لوله)

نیروی پر توان اسنپ لوله بارفته تجهیزات و خدمات بروز و پیششرکت خدماتی ما مفتخر است اعلام کند که دارای چندین سرویسکار با سابقه های طولانی مدت و خبره در کار، است. سرویسکاران ما با رعیت حداکثری پروتکل های بهداشتی، به سرعت به محل رسیده و اقدام به رفع گرفتگی خواهند کرد.
علت اهمیت تجربه در این کار، توانایی تشخیص نوع و محل گرفتگی است. در واقع سخت ترین بخش عملیات باز کردن لوله، تشخیص نوع و مکان گرفتگی است. لوله بازکنی گیلان نیز با آگاهی از این امر، کارکنانی با سابقه را استخدام کرده است تا به شما اطمینان دهد که رفع گرفتگی لوله ها، در کوتاه ترین زمان انجام خواهد شد و تا مدت ها نیازی به سرویس دوباره نخواهد بود.


بهترین لوله بازکنی گیلان با پشتیبانی سه ماهه

لوله بازکنی تهران تضمینی اسنپ لوله با اراعه فاکتورلوله بازکنی گیلان، از جمله خدماتی است که روزی هر فرد به آن احتیاج پیدا می کند. انسداد لوله جزو مشکلاتی است که وجود ان، باعث ایجاد نگرانی میشود.
بوی بد حاصل از گرفتگی، میتواند شمارا به ستوه اورد. و همین موصوع انان را ملزم به یافتن لوله بازکنی مینماید. اگر شما هم به طور ناگهانی با گرفتگی لوله منزلتان شده اید، ونیاز به لوله بازکنی فوری دارید، میتوانید با شماره 09116203091 تماس گرفته ودر خواست خودرا ثبت کنید. بعد از این کار به ادرس شما از نزدیکترین محدوده سرویسکار اعزام میکنیم.

 • فاکتور یکی از ضمانت نامه های خدمات است که در لوله بازکن گیلان برای اطمینان مشتری ارائه میشود.
  اگر می خواهید با شغل لوله بازکنی بیشتر آشنا شوید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

لوله بازکنی در شهر های استان گیلان:


خدمات شرکت ما

تجهیزات و خدمات پیشرفته اسنپ لوله خدمات بروزشرکت ما با دارا بودن درخشان ترین کارنامه و رضایت تمامی مشتریانش، اسم و رسمی ماندگار در میان شهروندان دارد. باید به این نکته توجه کرد که این ها بخشی از ویژگی های یک شرکت خدماتی خوب هستند. در ادامه برخی دیگر از ویژگی های شرکت را خواهید دید:

 • انجام خدمات با بهترین کیفیت
 • ارائه خدمات تضمینی
 • استفاده از مدرن ترین تجهیزات
 • رعایت نکات بهداشتی
 • تعهد نسبت به انجام وظایف خود
 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی
 • باز کردن لوله ها در کمترین زمان ممکن و با حفظ کیفیت
 • و…

رفع گرفتگی استان گیلان

 • باز کردن لوله اشپزخانه در گیلان
 • چاه بازکنی گیلان
 • لوله بازکنی فوری گیلان
 • لوله بازکنی شبانه روزی گیلان
 • چگونه گرفتگی لوله را باز کنیم؟

باز کردن گرفتگی لوله توالت فرنگی توسط نیروی پر توان اسنپ لولهبرای تماس با لوله بازکنی گیلان فقط با شماره 09116203091 تماس بگیرید.


اسنپ لوله خدمات رفع گرفتگی لوله

اسنپ لوله یک شرکت لوله بازکنی میباشد.
که خدمات خودرا به صورت شبانه روزی وبدون تعطیلی ارائه میکند.قیمت های اسنپ لوله زیر نرخ اتحادیه می باشد.به جرات می‌توان گفت که  اسنپ لوله منصف ترین لوله بازکنی در گیلان است. اسنپ لوله دستگاه های پیشرفته  برای خدمات دارد. که همه آنها از  بهترین تجهیزات لوله بازکنی به شمار می رود. سرویسکاران هرکدام سابقه طولانی دارند. برای آنها رضایت مشتری با اهمیت است.

باز کردن گرفتگی لوله سینک ظرفشویی گیلان


محاسن لوله بازکنی اسنپ لوله گیلان

لوله بازکنی با تجهیزات و خدمات کامل و رعایت نظافت در حین انجام کارپس از بررسی مشکل، بهترین شیوه را برای بازکردن گرفتگی به کار میبرند. یکی دیگر از محاسن سرویسکاران اخلاق نیکو  با مشتری است .که از مهم ترین ویژگی آن ها می باشد.کادر اسنپ لوله گرفتگی را به طور کامل باز میکنند، که تا مدت ها مشکلی به وجود نیاید.  اسنپ لوله به هیچ وجه با حرف های پوچ و توخالی مشتریان را فریب نمی دهد. که از آنها مبلغ بیشتری دریافت نمایند. زیرا پرسنل می‌خواهند کسب و کار آنان حلال باشند.
دستگاه هایی که در اسنپ توله مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از:
فنر برقی
پمپ هوا


بهترین لوله بازکنی گیلان

نیروی اسنپ لوله با تجهیزات چاه بازکنی ارسال فوری خدماتیکی از مشکلاتی که همشهریان گیلانی با آن روبرو هستند، کاهش فشار آب است. واین مشکل، در ساعات اوج مصرف آب ممکن است، برای همه پیش بیاید. اما در مواردی کم شدن فشار اب، میتواند ناشی از گرفتگی لوله باشد. اگر فقط به تازگی شاهد کمبود فشار آب منزلتان هستید واین مشکل تنها برای شما رخ داده، میتوانید از اسنپ لوله درخواست سرویسکار کنید. این شرکت با اعزام تکنسین ها مشکل شما را حل خواهند کرد.


لوله بازکنی اسنپ لوله گیلان

 • بدون کثیف کاری
 • بدون آسیب به لوله
 • بازدید و مشاوره رایگان
 • فنر زنی با دستگاه های بروز
 • بهره گیری از دستگاه ژنراتور و پمپ هوا
 • استفاده از سرویسکاران کاربلد

قیمت مناسب رفع گرفتگی لوله در شهر گیلان

قیمت لوله بازکنی اسنپ لولههزینه برای مشتریان اهمیت زیادی دارد. آنها دوست دارند علاوه بر کیفیت خدمات خارق العاده، هزینه به صرفه نیز داشته باشد.
قیمت ها بر اساس نوع و میزان گرفتگی و چگونگی باز کردن لوله متغیر است.


انواع سر فنر های مورد استفاده

فنر های مخصوص باز کردن لوله های گرفته شده/اسنپ لولهسر فنر ها اجزای مهمی از دستگاه لوله بازکنی هستند و نقش مهمی در رفع گرفتگی لوله ها دارند. این سر فنر ها انواعی دارند که هرکدام برای یک نوع گرفتگی مورد استفاده قرار می گیرند. انواع سر فنر ها شامل: الماسی، اسیدی، نیزه ای، برسی، چاقویی، کوزه ای و میله فنری هستند.

برای تماس با لوله بازکنی گیلان فقط با شماره 09116203091 تماس بگیرید.


فنر برقی چیست؟

فنر برقی یکی از بهترین روش ها برای لوله بازکنی می‌باشد. که بازدهی بیشتری نسبت به پمپ هوا دارد در لوله بازکنی اسنپ لوله نیز این دستگاه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد این دستگاه با وجود اندازه مناسب و حجم کم و سبک بودن کارایی زیادی دارد.

مزایای فنر برقی

فنر برقی با استفاده از برق کار میکند. هست در بیشتر مواقع می توان از آن بهره برد این دستگاه قدرت اعجاب انگیزی دارد و برای هر نوع گرفتگی با هر مقدار شدت و سختی مناسب می باشد. همچنین سرعت زیادی دارد و به دلیل پایدار بودن استفاده از آن بسیار آسان است.


پمپ هوا چیست؟

دستگاهی که برای باز کردن گرفتگی های سطحی مناسب است. این دستگاه با فشار موجود درمحفظه میتواند  برخی گرفتگی ها را باز کند، اما معایب زیادی دارد و به مراتب کارایی کمتری دارد.


باز کردن لوله با چه دستگاهی صورت می گیرد؟
معمولاً با دستگاه هایی چون فنر برقی و پمپ هوا انجام می‌گیرد. که متداول‌ترین آن‌ها فنر برقی می باشد.

باز کردن لوله با فنر برقی چه میزان کثیف کاری دارد؟ فنر برقی هیچ‌گونه کثیف کاری ندارد. تیم اسنپ لوله به شما قل می دهد که کار را بدون کثیف کاری خدمت مشتری تحویل دهد .

چه تضمینی برای خدمات وجود دارد؟ ما تمامی خدمات خود را صددرصد تضمینی و با ارائه فاکتور مکتوب می کنیم.

برای درخواست سرویس کار با چه شماره ای تماس بگیریم؟
میتوانید با شماره 09116203091 تماس گرفته تااز نزدیکترین شعبه سرویسکار فرستاده شود.

قیمتهای اسنپ لوله در چه حدی هستند؟
اسنپ لوله به قیمت های ارزان خود مشهور است. و می‌توان گفت که ارزان ترین لوله بازکنی گیلان به شمار می رود.

لوله بازکنی گیلان شبانه روزی است؟
سلام خدمت مشتریان اسنپ لوله بله تمام خدمات اسنپ لوله شبانه روزی است اگر مشکل گرفتگی لوله برایتان اتفاق افتاده میتوانید بصورت شبانه روزی با پاسخگویان ما در ارتباط باشید و راهکارهایی برای باز کردن لوله بشنوید برای این کار با شماره ای 09116203091 تماس بگیرید.

ضمانت و تضمین برای باز کردن تمامی لوله ها در شرکت اسنپ لوله واقعیت دارد؟
بله برای تمامی کارهای مجموعه اسنپ لوله تضمین و ضمانت در نظر گرفته شده است بنابر این وقتی سرویسکار مشکل گرفتگی لوله را برطرف میکند با اراعه فاکتور به مشتری برای چند ماه اینده لوله را تضمین میکند تا اکه مججد گرفت بصورت رایگان سرویس دهی صورت بگیرد از طرف اسنپ لوله


لوله بازکنی در سراسر گیلان

امروز بر خلاف گذشته از از راه های مدرنی برای رفع گرفتگی لوله بهره میبرند. به این دلیل که در مدت زمان کوتاه، مشکل شما را حل کنند.
تا پایان همراه ما باشید، تا شما را از نحوه خدمات دهی لوله بازکنی گیلان مطلع کنیم.

لوله بازکنی در شهر های نزدیک گیلان:


علت گرفتگی لوله در استان گیلان

انسداد لوله میتواند با تجمع فضولات، یا افتادن جسمی داخل لوله اتفاق بیفتد.
با بررسی نوع گرفتگی، دستگاه مناسب را برای لوله بازکنی گیلان انتخاب میکنیم.
طبق معمول، لوله های مسدود شده با چربی و روغن، با فنر معمولی یا پمپ هوا قابل رفع است. اما در مواقعی، که علت گرفتگی سیمان یا مصالح ساختمانی است، نیاز به بهره گیری از فنر فولادی میباشد.
امروزه استفاده از تلمبه دستی جایگزین مواد شیمیایی شده است.
چون همه متوجه صدمات این محلول ها، به ریه ها و در مواقعی به لوله، شده اند.
اکثر مردم درصورت عدم موفقیت، در باز کردن لوله از خدمات لوله بازکنی در گیلان استفاده میکنند.
چون موسسات لوله بازکنی، از دستگاه های پیشرفته استفاده میکنند. در اینجا شما را با انواع دستگاه ها اشنا میکنیم.

برای تماس با چاه بازکنی گیلان فقط با شماره 09116203091 تماس بگیرید.


فنر برقی برای رفع گرفتگی در گیلان

نیروی اسنپ لوله درحاله باز کردن لوله کفشور با دستگاه حرفه ایاین دستگاه برای انجام لوله بازکنی فوری گیلان کاملا مناسب است.
در قسمتی از ان فنر وجود دارد. این دستگاه دارای قلابی است که باعث رفع گرفتگی میشود.
و البته، تمام چیز هایی که داخل لوله بوده وسبب انسداد ان شده را بیرون می اورد.
اگر فرد لوله بازکن مهارت لازم را نداشته باشد و نداند که از این دستگاه در کجا و برای چه گرفتگی هایی استفاده میشود، امکان اسیب های جبران ناپذیر وجود دارد.
در لوله بازکنی اسنپ لوله گیلان نیرو های متخصصی وجود دارند که هر یک از انها سابقه ای بیش از ۲۰ سال در زمینه لوله بازکنی دارند


راهکار های رفع گرفتگی لوله

راه حل های گوناگونی برای رفع انسداد لوله وجود دارد. متاستفانه برخی مردم استفاده از اسید را انتخاب میکنند که بسیار زیان بار است. بهترین و پر بازده ترین دستگاه برای بازکردن لوله، فنر برقی است.
که با دوران فنر لوله را باز میکند.
این دستگاه علاوه بر باز کردن لوله، عملیات لایروبی را نیز انجام میدهد.
نیرو های فنی که در این شرکت مشغول به کارند، بر اساس معیار هایی استخدام شده اند.
سرویسکاران علاوه بر مهارت کافی، باید نحوه برخورد با مشتری را بلد باشند. انان باید استفاده درست از هر دستگاه، تشخیص نوع گرفتگی را کامل بلد باشند.

روش های رفع گرفتگی لوله اسنپ لوله
برای رفع گرفتگی توالت، باید با احتیاط برخورد کرد. وگرنه ممکن است به کاسه توالت اسیب برسد. نوک فنر باید از جنس فولاد باشد تا در صورت فشار زیاد با مشکل بر نخورد. اگر عامل گرفتگی مو، چربی یا باقی مانده غذا باشد، با فنرزنی ساده برطرف میشود. اما اگر دوغاب و قیر مسبب گرفتگی باشد، حتما بهرمرور زمان سفت شده و باید وقت زیادی صرف کرد.
میتوانید برای حل مشکل خود، از خدمات لوله بازکنی گیلان استفاده کنید. تمام تلاش ما این است که در کمترین زمان ممکن گرفتگی لوله فاضلاب شما را حل کنیم.
ما با استقرار سرویسکاران در تمام نقاط گیلان سرویس دهی را به صورت فوری انجام میدهیم. فقط کافی است با شماره لوله بازکنی در گیلان تماس بگیرید.

برای تماس چاه بازکنی گیلان فقط با شماره 09116203091 تماس بگیرید.


چرا استفاده از محلول های لوله بازکنی را به شما پیشنهاد نمی کنیم؟

نیروی پر توان اسنپ لوله بارفته تجهیزات و خدمات بروز و پیشاتفاقاتی مانند گرفتگی لوله ها ممکن است مکرراٌ رخ دهد و می دانید که استفاده از محلول های لوله بازکن برای ریه، پوست و چشم ها خطرناک است. به علاوه اگر اشتباهی در نسبت حلال و حل شونده رخ دهد، ممکن است باعث پوسیدگی لوله ها شود. اگر این محلول، حتی برای یک ثانیه، با بخشی از پوست یا چشم تماس پیدا کند، آسیب های جبران ناپذیری را وارد می کند.
استنشاق گاز های حاصل از این محلول ها نیز، به علت فرّار بودن می تواند به بافت ریه آسیب زده و مشکلات تنفسی را در پی داشته باشد. به همین دلیل بهتر است که با مشاهده اولین علائم گرفتگی با لوله بازکنی گیلان، به شماره 09116203091 تماس گرفته و ثبت درخواست انجام دهید.

لوله بازکنی اسنپ در اینستاگرام


لوله بازکنی استان گیلان

لوله بازکنی گیلان مدت ها است که به عنوان نیاز مبرم شناخته شده است.
تخلیه چاه گیلان اگر چه کوچک به نظر میرسد اما در صورت نبودن کل شهر با مشکل جدی روبرو میشوند.


لوله بازکنی گیلان چندین سال است که شرکت اسنپ لوله را بر پا کرده است.

ما با استقرار اکیپ های لوله بازکنی در سراسر گیلان موفق شدیم سرویس دهی فوری و ۲۴ ساعته را فراهم سازیم.
هر روز بیشتر از سایر روزها سعی می کنیم تا بر کیفیت خدمات خود بیفزاییم و شتهد افزایش مشتریان باشیم. تصور اینکه گیلان با ان همه مشکلات چاه فاضلاب واقعا وحشتناک است.
بنابراین حرفه لوله بازکنی همیشه مورد نیاز بوده و هست. پس نبود لوله بازکنی گیلان یک معضل جدی است.
واقعا اگر در گیلان خدمات لوله بازکنی وجود نداشته باشد، آیا مردم میتوانند با مشکلات گرفتگی لوله خود دست و پنجه نرم کنند؟
لوله بازکنی در گیلان خدمات لوله بازکنی را بوسیله دسنگاه های بروز، مانند فنر برقی ارائه میدهد. همچنین تمام این سرویس ها کاملا تضمینی است.


چرا به سرویس لوله بازکنی گیلان نیاز داریم؟

استفاده از دستگاه های لوله بازکنی، برای بررسی گرفتگی نیستند، بلکه بعد از تشخیص نوع گرفتگی لوله برای رفع انسداد بکار برده میشوند.
فنر به دونوع دستی و برقی تقسیم میشود. از فنر دستی برای گرفتگی های معمولی و جزئی استفاده میشود. این فنر ها طول چندانی ندارند. اما مورد دومی یعنی لوله بازکنی گیلان با فنر کاملا تضمینی است.

برای تماس چاه بازکنی گیلان فقط با شماره 09116203091 تماس بگیرید.


فنر برقی برای باز کردن لوله ها

از یک موتور الکتریکی و فنر تشکیل شده است. این دستگاه برای انواع گرفتگی کارساز است.
با این دستگاه گرفتگی های اورژانسی در کمترین زمان قابل رفع هستند.
همچنین بیشتر لوله بازکنی ها این روش را برای لوله باز کنی گیلان با دستگاه بر میگزینند.
دستگاه هایی که ما در اسنپ لوله استفاده میکنیم بر خلاف اسید، مطمئن و تضمینی هستند. و شایان ذکر است که هیچ آسیبی به لوله ها وارد نمیکنند. حتی فنر لوله بازکنی دستی نیز نیاز به تجربه دارد. نباید بدلیل اینکه با موتور کار نمیکند، توسط افراد بی تجربه استفاده شود.


شیوه لوله بازکنی توالت ایرانی و فرنگی

نیروی اسنپ لوله برای باز کردن گرفتگی توالت فرنگیاگر کمی وارد جزئیات شویم، خواهیم دید که فنر برقی مزایای بیشتری نسبت به فنر دستی دارد. لوله بازکنی گیلان با فنر برقی به گونه ای است که گرفتگی دستشویی را به آسانی رفع میکند.
فنر برقی به دلیل اتصال به برق، داشتن موتور قدت زیادی در باز کردن لوله دارد. فنر متصل به دستگاه، وارد لوله شده و مانع را از سر راه برمیدارد. علاوه بر این از مزایای منحصر به فرد فنر برقی رسوب تراشی است که توسط سایر دستگاه ها انجام نمیشود. فنر مواد را کنار میزند و همراه آن ریوبات چسبیده به دیوار لوله را پاکسازی میکند‌.
تفاوتی که با فنر دستی دارد این است که مانع گرفتگی مجدد لوله میشود و کاملا تضمین شده است.
همچنین رفع گرفتگی لوله با سیمان نیز توسط فنر امکان پذیر است.


مزایای لوله بازکنی گیلان با دستگاه فنر برقی

بهتر است در مورد فنر برقی که ممکن است روزی برای رفع گرفتگی خانه تان از آن استفاده شود، داشته باشید.
• گرفتگی های سخت و دشوار مثل دوغاب و قیر را به آسانی رفع میکند.
• نیازی به برق فشار قوی ندارد.
• کارایی بیشتری نسبت به حجم کم خود دارد.
• برای لوله بازکنی شبانه روزی گیلان مناسب است.
• سرویس دهی با آن سریع است.


علت گرفتکی سینک ظرفشویی

تجهیزات اسنپ لوله برای رفع مشکلات منازل مانند سینک ظرفشوییسینک آشپزخانه، یا لوله های وصل شده به ماشین لباسشویی امکان دارد در گذر زمان با گرفتگی مواجه شود.
باز کردن این لوله ها، با توجه به چیزی که درون لوله قرار دارد انجام میشود. در بیشتر موارد گرفتگی های آشپزخانه معمولا علت، پرز و مو و فضولات بوده است. که به راحتی قابل رفع است.
استفاده از خدمات لوله بازکنی بهتر است یا محلول های شیمایی؟
در اکثر مواقع استفاده از اسید کارساز نیست. برای مثال اسید نمیتواند گرفتگی مسدود شده با جسم را برطرف کند.
پس بهتر است گرفتگی لوله فاضلاب را به افراد متخصص در این حوزه بسپاریم. برای این کار فقط کافیست با شماره لوله بازکنی گیلان تماس بگیرید.
تا با ابزار های پیشرفته به صورت تضمینی کارتان را انجام دهند.

رفع انسداد لوله حمام

گرفتگی لوله و بالا زدن اب در خانه اسنپ لوله میتواند کمکتان کند نگران نباشیدلوله گرفته شده حمام بوسیله مصالح ساختمانی با دستگاه فنر برقی توسط متخصصین انجام میگیرد.
مانعی که سر راه لوله قرار گرفته با چرخش فنر از بین میرود.
علت این گرفتگی ممکن است مو، صابون یا حتی در مواقعی ریختن سیمان باشد.
که به هر حال به آسانی باز میشود.

گاهی به ندرت اشیائی مثل گوشواره داخل لوله حمام می افتد که نگرانی مشتریان را بر می انگیزد.
اسنپ لوله نه تنها گرفتگی آشپزخانه، توالت و حمام را رفع میکند بلکه تمامی گرفتگی های منزل شما را تحت پوشش قرار داه است.

سوالات متداول

چه تضمینی برلی لوله بازکنی گیلان دارید؟ ما خدمات خود را به صورت پشتیبانی چند ماهه انجام میدهیم.
با توجه به تجربه پرسنل کاملا تضمین میکنیم که هر نوع گرفتگی را میتوانیم باز کنیم. برای این کار فاکتور نیز ارائه میکنیم.
آیا استفاده از فنر برقی به کاسه توالت آسیبی نمیزند؟ خیر سروبسکاران اسنپ لوله با کنترل دستگاه به صورت اصولی گرفتگی را رفع میکنند.

فعالیت لوله بازکنی (چاه بازکنی) در سراسر استان گیلان

شهرستان‌ها

ردیف نام شهرستان مرکز شهرستان جمعیت مرکز شهرستان ۱۳۹۵ جمعیت شهرستان ۱۳۹۵
۱ شهرستان رشت رشت ۶۷۹٬۹۹۵ نفر ۹۰۲٬۱۱۱ نفر
۲ تالش هشتپر ۵۴٬۱۷۸ نفر ۲۰۰٬۶۴۹ نفر
۳ لاهیجان لاهیجان ۱۰۱٬۰۷۳ نفر ۱۶۷٬۵۴۴ نفر
۴ رودسر رودسر ۳۷٬۹۹۸ نفر ۱۴۷٬۳۹۹ نفر
۵ لنگرود لنگرود ۷۹٬۴۴۵ نفر ۱۴۰٬۶۸۶ نفر
۶ بندر انزلی بندر انزلی ۱۱۸٬۵۶۴ نفر ۱۳۹٬۰۱۶ نفر
۷ صومعه‌سرا صومعه‌سرا ۴۷٬۰۸۳ نفر ۱۲۵٬۰۷۴ نفر
۸ آستانه اشرفیه آستانه اشرفیه ۴۴٬۴۹۱ نفر ۱۰۸٬۱۳۰ نفر
۹ رودبار رودبار ۱۰٬۵۰۴ نفر ۹۴٬۷۲۰ نفر
۱۰ فومن فومن ۳۵٬۸۴۱ نفر ۹۲٬۳۱۰ نفر
۱۱ آستارا آستارا ۵۱٬۵۷۹ نفر ۹۱٬۲۵۷ نفر
۱۲ رضوانشهر رضوانشهر ۱۹٬۵۱۹ نفر ۶۹٬۸۶۵ نفر
۱۳ خمام خمام ۲۰٬۸۹۷ نفر ۵۴٬۸۶۰ نفر
۱۴ شفت شفت ۸٬۱۸۴ نفر ۵۴٬۲۲۶ نفر
۱۵ ماسال ماسال ۱۷٬۹۰۱ نفر ۵۲٬۶۴۹ نفر
۱۶ سیاهکل سیاهکل ۱۹٬۹۲۴ نفر ۴۶٬۹۷۵ نفر
۱۷ املش املش ۱۵٬۴۴۴ نفر ۴۳٬۲۲۵ نفر

استان گیلان دارای ۱۷ شهرستان، ۴۴ بخش، ۵۱ شهر و ۱۱۰ دهستان است.
این استان همچنین در سال ۱۳۹۵ دارای ۲۹۰۵ آبادی (۲۵۶۷ آبادی دارای سکنه و ۳۳۸ آبادی خالی از سکنه) بوده‌است.

 

مطالب مرتبط

15 دیدگاه‌

 1. ناشناس گفت:

  سلام ممنون از خدماتتون کارتون عالی بود تشکر

 2. آنیپه گفت:

  سلام قیمت لوله بازکنی با فنر سه نظام در چه حدودی لوله توالت گرفته

 3. عادل گفت:

  سلام قیمت سر دنده لوله بازکنی چنده

 4. فرح گفت:

  وقت بخیر
  عذر خواهی میکنم ولی واقعا بوی بد آشپزخونه داره عذابم
  میده والا بقیه رو برق میگیره ما رو بوی فاضلاب!
  شما لوله بازکنی در رشت هستین دیگه؟
  میشه سریع یه نفر رو بفرستید
  آدرس رو تو واتساپ فرستادم

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام بله در این زمینه به شما کمک میکنیم میتونید ادرس رو به شماره 09198810904 پیامک کنید یا لوکیشن رو در واتساپ به همین شماره ارسال کنید. تا در ۲۰ دقیقه حاضر باشیم

 5. نازبانو گفت:

  سلام
  منزل ما تو صومعه سرا هست
  میتونید سرویسکار بفرستید

 6. میجان گفت:

  سلام لوله بازکنی کارون رشت جز خدماتتونه

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام لوله بازکنی کارون اسم برند شرکت همکاران هستش که چندین ساله فعالیت میکنن
   برای شرکت ما اسنپ لوله هستش و این دو شرکت سابقه ای خوبی در این زمینه دارند برای همین در بین مردم اشنا هستش

 7. آنیپِل گفت:

  علت گرفتگی مکرر سینک چی میتونه باشه مشکل از لوله هست

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام اگه یه لوله همش در حال گرفتگی هستش به چندین دلیل میتونه باشه.
   1- شیب لوله به شدت کم هست و اب مات در حاله حرکته
   2- عدم جلوگیری از اشغال ها به خروجی لوله
   3- درست و حسابی فنر نزدن به لوله
   4- ناشی بودن سرویسکاری که هماهنگ کردید و امدید براتون کار دوباره کاری انجام بده

 8. اصلان گفت:

  سلام ببخشید قیمت لوله بازکنی در رشت چقدره؟

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام قیمت لوله بازکنی (چاه بازکنی) در رشت نسبت به کاری که انجام میشه تعیین میشه
   قیمت عادی از ۳۰۰ت تا ۸۰۰ت هستش

 9. شهلا گفت:

  سلام از دیروز همه ظرف هارو شستم در اخرین لحظه اب نرفت که پایین نرفت هر کاری کردیم نتونستیم گرفتگی لولش رو برطرف کنیم الان میشه بهم بگید کی میتونید تشریف بیارید چون اشپزخانه ما الان با دریای عمان هیچ فرقی نداره و همه دارن شنا میکنن فقط خدا این لوله بازکن هارو سلامت نگه داره اگه نبودن واقعا ما مردم نمیتونستیم زندگی کنیم

 10. تینا گفت:

  ممنون از خدمات خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
جهت تماس کلیک کنید
error: Content is protected !!