لوله بازکنی آشپزخانه

5/5 - (33 امتیاز)

لوله بازکنی آشپزخانه شبانه روزی 09122769104

لوله بازکنی اشپزخانه شبانه روزی گرفتگی لوله های فاضلاب آشپزخانه یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای خیلی از خانواده ها و شرکت ها رخ داده باشد؛ در اکثر مواقع برای حل این مشکل باید با لوله بازکنی محل خود تماس بگیرید و از آنها درخواست سرویس لوله های فاضلاب را کنید. با ما همراه باشید تا درباره مشکلات مختلف فاضلاب آشپزخانه و راه حل این مشکل اطلاعات بیشتری کسب کنید.


چند راه آسان برای لوله بازکنی آشپزخانه در خانه

اموزش باز کردن لوله اسنپ لولههمیشه آشپزخانه و سینک آن دارای انواع آلودگی ها و مواد غذایی است که امکان دارد با گیر کردن در لوله فاضلاب آشپزخانه باعث بروز مشکل شود؛ یکی از راه هایی که برای حل این مشکل وجود دارد زنگ زدن به اسنپ لوله و یا درخواست برای لوله بازکنی آشپزخانه است.
با اینکه روش های مختلفی برای حل و سرویس لوله های آشپزخانه وجود دارد اما بهتر است که هر شخصی چند ترفند برای حل ساده ی لوله بازکنی آشپزخانه را بلد باشد تا در مراحل اولیه، با استفاده از این روش از بروز مشکلات بزرگتر جلوگیری کند.


خدمات لوله بازکنی خانگی و سنتی

روش های باز کردن لوله های گرفته شده. اسنپ لولهاستفاده از فنر دستی، استفاده از تلمبه پلاستیکی، استفاده از چنته، ریختن جوش شیرین در لوله و ریختن آب جوش پس از آن، محلول خانگی لوله بازکنی جوش شیرین، سرکه و آبلیمو، محلول خانگی و ساده جوش شیرین، سرکه سفید و نوشابه و همچنین محلول جوش شیرین و سرکه سفید میتواند بسیار روش های مناسبی برای لوله بازکنی آشپزخانه باشد.

خدمات لوله بازکنی


راه هایی برای جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه

روش بازکردن لوله گرفته. اسنپ لولهاکثر خانم ها و کسانی که در حال شستن ظرف هستند تلاش می کنند تا در مرحله ی اول مانع از عبور هرگونه آشغال به داخل لوله فاضلاب شوند؛ هرچند یک سری از نکات بسیار مهم که باعث گرفتگی لوله فاضلاب میشود اکثرا نادیده گرفته می شود.

بیشتر اوقات عبور مواد بسیار ریزی مانند دانه برنج، تفاله چایی، پوست تخم مرغ، استخوان های ریز ماهی و مرغ، هسته های میوه، دستمال کاغذی و تیکه های ماکارونی که ممکن است نادیده گرفته شود باعث ایجاد گرفتگی می شود و یا اینکه روغن در داخل لوله سرد شود، برای حل این مشکل باید بعد از ریختن روغن در لوله، از آب داغ استفاده کنید تا سرعت حرکت روغن در لوله را تند کنید و از سرد شدن آن در لوله جلوگیری کنید.


رفع بوی بد فاضلاب آشپزخانه

اموزش باز کردن لوله فاضلابدر لوله های آشپزخانه به علت وجود مواد غذایی مختلف و امکان گیر کردن و فاسد شدن آنها به شدت زیاد است و حتی اگر گیر کردن مواد غذایی در لوله های فاضلاب باعث گرفتگی کامل لوله نشود هنوز هم احتمال ایجاد بوی بد در آشپزخانه وجود دارد.
برای رفع بوی بد فاضلاب آشپزخانه کافی است از محلول های مختلف و بی خطری که برای لوله بازکنی آشپزخانه گفته شد استفاده کنید.


نکته:

نکته جالب اینجا است که لوله بازکنی ها حتی خدمات رفع بوی بد را هم به مشتریان خود ارائه می دهند پس می‌ توانید با خیال راحت به شماره اسنپ لوله تماس بگیرید و از شر بوی بد لوله آشپزخانه راحت شوید.
شماره تلفن اسنپ لوله: ۰۹۱۲۲۷۶۹۱۰۴دستگاه و فنر پیشرفته اسنپ لوله برای باز کردن سینک دستشویی

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. فرشته یادگاری گفت:

    اشپزخونه ما حدود یک ماهی هست که بو میده چندبن نفر هم اوردیم ولی هیچ سر در نیاوردن شما میتونید کمکمون کنید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت تماس کلیک کنید