لوله بازکنی جردن

5/5 - (22 امتیاز)

لوله بازکنی جردن شبانه روزی 09122769104

گرفتگی لوله یکی از مشکلات طبیعی زندگی امروزه به شمار می‌رود. این مشکل معمولا خود را با بویی بد در ساختمان یا بالا آمدن آب از سینک ظرفشویی نشان می‌دهد. رفع گرفتگی لوله‌ها برای کارشناسان با تجربه و حرفه‌ای لوله بازکنی جردن، کاری آسان است. برای ارتباط با این متخصصان با سابقه می‌توانید از طریق سایت اسنپ لوله یا شماره 09122769104 اقدام کنید.

لوله بازکنی شمال تهران


چاه بازکنی شبانه روزی بلوار نلسون ماندلا

خدمات و تجهیزات اسنپ لولهچاه بازکنی یکی از پر درخواست‌ترین خدمات لوله بازکنی جردن است. گرفتگی لوله یا چاه در خانه‌های قدیمی امری طبیعی به شمار می‌رود. به دلیل سن بالای ساختمان، احتمال گرفتگی لوله‌ها با اجسامی نظیر قیر، ماسه، سیمان، مو، صابون، روغن، ته‌نشین مواد غذایی و بطری شامپو وجود دارد. به گفته کارشناسان لوله بازکنی جردن، این گرفتگی خود را به شکل بوی فاضلاب، تخلیه نشدن آب از سینک ظرفشویی و روشویی و همچنین وجود حشرات موذی، نشان می‌دهد.

بلوار نلسون ماندلا


ژنراتور لوله بازکنی حرفه‌ای

نیروی اسنپ لوله درحاله باز کردن لوله کفشور با دستگاه حرفه اییکی از شناخته شده‌ترین روش‌های رفع گرفتگی لوله در لوله بازکنی جردن، استفاده از فنر لوله بازکنی یا ژنراتور لوله بازکنی است. این دستگاه با نام فنر برقی نیز شناخته می‌شود. ژنراتور لوله بازکنی در اصل همان فنر دستی است که به موتوری الکتریکی وصل شده تا قدرت بیشتری داشته‌باشد. موتور، فنر فولادی را به دوران در آورده و سبب می‌شود تا هر گرفتگی در مسیر لوله‌ها را خرد و بر طرف کند. معمولا از این دستگاه برای رفع گرفتگی چاه توالت، کف شوی حیاط که ناشی از سنگ و خاک و آجر باشد و کف شوی حمام استفاده می‌کنند.


دستگاه تراکم هوا برقی

تجهیزان اسنپ لوله و چاه بازکنی و ابزار اندستگاه تراکم هوا، دومین دستگاه پر کاربرد در لوله بازکنی جردن است. برای کار کردن با این دستگاه باید دهانه آن را روی لوله فاضلاب قرار داد و آن را روشن کرد. دستگاه تراکم هوا با فشار هوایی که ایجاد کرده و به درون لوله هدایت می‌کند، باعث رفع گرفتگی‌ها می‌شود. تفاوت این دستگاه با ژنراتور لوله بازکنی در این است که دستگاه تراکم هوا می‎تواند بدون هیچ محدودیتی، حتی گرفتگی‌های انتهای لوله را نیز باز کند. کارشناسان لوله بازکنی جردن از بروزترین نمونه این دستگاه برای حل مشکل مشتریان، استفاده می‌کنند.


نشانه‌های پر شدن چاه فاضلاب

لوله بازکنی لوله های چاه و فاضلاب توسط نیروی اسنپ لولههر چاه فاضلاب، عمر مفیدی دارد. طول عمر این چاه‌ها به عوامل مختلفی وابسته‌است. به عنوان مثال چاهی که در زمین‌های ماسه‌ای قرار دارد، به دلیل قدرت زه‌کشی بالای خاک، عمر بالاتری نسبت به دیگر چاه‌ها خواهدداشت. از طرف دیگر چاه‌هایی که در زمین‌های رسی وجود دارند، به دلیل قدرت جذب کم خاک، خیلی زود پر می‌شوند. رسوب کردن مواد بر جداره چاه، از عوامل دیگری است که بر سرعت پر شدن چاه، تاثیر مستقیمی دارد. نشانه‌های پر شدن چاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • پیچیدن بوی فاضلاب در ساختمان بدون دلیلی موجه
 • باز نشدن گرفتگی توالت فرنگی و یا سنتی، کفشور های مربوط به چاه
 • وجود حشراتی موذی، نظیر سوسک در حمام و توالت
 • چاه قدیمی بوده و برای مدت‌های طولانی تخلیه نشده‌باشد.
 • در صورت مشاهده این نشانه‌ها، در اولین فرصت با کارشناسان لوله بازکنی جردن تماس گرفته و از آن‌ها برای تخلیه چاه کمک بگیرید.تخلیه چاه اسنپ لوله توسط نیرو حرفه ای

مناطق نزدیک به شما برای دریافت خدمات لوله بازکنی

مطالب مرتبط

3 دیدگاه‌

 1. رزمی گفت:

  سلام
  تولد خالم براش یه لباس مرد عنکبوتی سفارش دادم
  تا بفهمه من تو ۵ سالگی پارچ ولیوان نیاز نداشتم
  دور هم جمع بودیم شانس اوردم اونجا هدیه هارو باز نکردن وگرنه ابروم میرفت
  اونشب نشسته بودیم وکیک میخوردیم که من رفتم چای بیارم
  که دیدم اب همه اشپزخونه رو برداشته رفتم زود به خالم بگم که با دادو فریاد وجارو به دست دیدمش وافتاد دنبالم که چرا لباس مرد عنکبوتی گرفتم ابروش جلوی همه رفته
  فرصت نداد حرف بزنم
  تا سر کوچه دنبالم کرد همسایه ها هاج وواج بهت حیرت مونده بودن
  همه اومدن که منو نجات بدن وقتی دست از سرم برداش ورفتیم خونه
  خدایا خونه نبود که اب انبار بود
  واینبار حتما همه تقصیر ها گردن من بود 🙄
  باید قایقی چیزی پیدا میکردیم که بریم تو خونه
  الان منو انداختن بیرون باید یه لوله بازکنی پیدا کنم وگرنه سروکارم با کرام الکاتبینه 😶

 2. عطایی فر گفت:

  برای گرفتگی های جزعی میتونیم از این لوله بازکن ها استفاده کنیم ؟
  چون قبلا یه باری میخواستم بخرم بریزم داخل لوله که گرفتگیش حل بشه ولی برادر زنم نزاشت میگه لوله رو پوسیده میکنه و اون موقع یکی رو میشناخت برای کار های چاه بازکنی زنگ میزد با اون هماهنگ شدش اومد بازش کرد الان شمارش حذف کردم برای همین توی اینترنت گشتم شمارو پیدا کردم
  ممنون میشم جواب بدین

  • اسنپ لوله گفت:

   بریزید اگه بازش مکرد بایستی فنر و دستگاه بخوره تا رسوباتش از بین بره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید