لوله بازکنی اهواز

5/5 - (354 امتیاز)
تماس فوری

لوله بازکنی اهواز شبانه روزی 14 14 215 0916

لوله بازکنی اهوازاحتمالا تا به حال شما هم با پر شدن چاه فاضلاب یا گرفتگی لوله های منزلتان مواجه شده اید. گرفتگی لوله ها مشکلی نیست به هر کسی بتواند به آسانی آن را حل کند بلکه نیاز به تجربه و مهارت دارد. لوله بازکنی اهواز با سرویس کاران ماهر همیشه برای کمک به شما آماده است!

برای تماس با چاه بازکنی اهواز با شماره 14 14 215 0916 تماس بگیرید.


فهرست مطالب

ارائه سرویس در تمام نقاط لوله بازکنی اهواز

باز کردن لوله گرفته شده کفشور با دستگاه حرفه ای اسنپ لولهمهم نیست در کدام منطقه و کدام محله زندگی می کنید؛ لوله بازکنی اهواز در تمامی نقاط اهواز سرویس ارائه می کند. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا به سرعت برق و باد خود را برای رفع مشکل لوله های خانه شما برسانیم. لوله بازکنی اهواز:

14 14 215 0916


لوله بازکنی اهواز فعال در هفت روز هفته

ایا تصور اینکه گرفتگی در روز های تعطیل اتفاق میافتد، درست است؟
حتما جواب شما خیر است. بنابراین باید خدمات لوله بازکنی در همه روز های سال فعال باشند. اگر ادارات برای یک روز تعطیل مثل جمعه، بسته شود، اتفاق خاصی نمی افتد.

 • اما اگر لوله بازکنی اهواز یک روز هم تعطیل باشد، فاجعه رخ میدهد!!
 • لوله بازکنی اسنپ لوله هیچ محدودیتی برای ارائه خدمات ندارد.
 • پس با خیال راحت با لوله بازکنی در اهواز تماس بگیرید

باز کردن لوله های سخت و سیمانی

لولهبازکنی باز دستگاه فنر زنی پیشرفته و بروز اسنپ لولهگاهی اوقات اتفاق می افتد که در حین ساخت و ساز یا تعمیر منزل، لوله ها دچار گرفتگی با مصالحی مثل دوغاب، سیمان، گچ و… می شوند. این نوع از گرفتگی سخت ترین گرفتگی لوله است اما اصلا نگران نباشید! باز کردن لوله های سخت و سیمانی را به لوله بازکنی اهواز بسپارید.


لوله بازکنی 24 ساعته اهواز

لوله بازکنی فوریاگر در ساعاتی از شب شاهد گرفتگی لوله بودید، بدون نگرانی با لوله بازکنی ۲۴ ساعته اهواز تماس بگیرید.
سرویسکاران ما مجهز به دستگاه های بروز هستند که قابلیت رفع گرفتگی لوله را در کمترین زمان دارند.
برای استفاده از خدمات ما، بعد از تماس ادرس خود را پیامک کرده و در عرض نیم ساعت شاهد اعزام سرویسکار باشید به همین سادگی!

گرفتگی لوله، مختص روز نیست.

و امکان دارد در پاسی از شب رخ دهد. پس شما حتما روزی به لوله بازکنی اهواز شبانه روزی احتیاج پیدا خواهید کرد.

برای تماس رفع گرفتگی لوله در اهواز با شماره 14 14 215 0916 تماس بگیرید.


لوله باز کنی اهواز شبانه روزی

لوله بازکنی شبانه روزی اسنپ لوله۲۴hگرفتگی لوله دردسری است که فورا باید برطرف شود چون سرویس بهداشتی جزء مهمی در خانه است و همیشه استفاده می شود. لوله بازکنی شبانه روزی اهواز جهت رفاه حال مشتریان، به صورت شبانه روزی خدمات ارائه می کند. برای دریافت خدمات لوله بازکنی در هر ساعت از شبانه روز با این شماره تلفن تماس بگیرید:

14 14 215 0916


لوله بازکنی اهواز از نزدیکترین نقطه به شما

نیروی اسنپ لوله با تجهیزات چاه بازکنی ارسال فوری خدماتگرفتگی لوله از اغلب مشکلاتی است که برای همه پیش می آید.
از دلایلی که باعث گرفتگی میشود، لوله کشی نامناسب، شیب غیر استاندارد است.
از عوامل دیگر، ریختن دوغاب، گچ و قیر به هنگام بازسازی و مرمت خانه است. این مواد، درون لوله انباشته شده و مانع عبور آب میشود.
دلیل دیگری که وجود دارد، عدم استفاده از سیفون ظرفشویی است. که باعث بسته شدن لوله آشپزخانه میشود.
اکثر اوقات، مردم با ناآگاهی، از محلول های اسیدی لوله بازکنی استفاده میکنند. اما آنها با دست خودشان مشکل را چند برابر کرده اند.

تماس با لوله بازکنی اهواز اسنپ لوله، یکی از بهترین کار ها در هنگام گرفتگی لوله است. زیرا افراد متخصص زیادی در این شرکت مشغول به کارند که هر یک سابقه کاری در این زمینه دارند.
خدمات لوله بازکنی اهواز، نیازمند نیروی فنی حرفه ای است. تا با کمترین هزینه و کثیف کاری مشکل گرفتگی لوله برطرف شود. لوله بازکنی اهواز با بهره گیری از دستگاه های بروز ، انجام می‌پذیرد. پس با خیال راحت جهت باز کردن لوله منزلتان اقدام کنید. خدمات لوله بازکنی، با رعایت مسائل بهداشتی صورت می‌گیرد. تا از انتشار آلودگی، در منزل جلوگیری شود. لوله بازکنی اهواز به سهولت انجام می پذیرد، چون با وجود تجربه و مهارت لازم هیچ مشکلی برای باز کردن گرفتگی وجود نخواهد داشت.

برای تماس رفع گرفتگی لوله در اهواز با شماره 14 14 215 0916 تماس بگیرید.

جهت تماس فوری کلیک کنید

فیلم رضایتمندی مشتری بعد از انجام کار


رفع بوی بد فاضلاب

سرویسکار لوله بازکنی ماهر.اسنپ لولهبوی بد فاضلاب یکی از مشکلاتی است که تقریبا در اکثر خانه ها پیش می آید و تحمل آن معمولا برای ساکنین خانه سخت است. این بوی بد می تواند ناشی از پسماند ها، خرابی سیفون، پر شدن فاضلاب و… باشد. برای رفع این بوی نامطبوع می توانید از سرویس کاران لوله بازکنی اهواز کمک بگیرید.

برای تماس با چاه بازکنی فوری اهواز با شماره 09162151414 تماس بگیرید.


چرا لوله فاضلاب می گیرد؟

سرویسکار حرفه ای اسنپ لولهگرفتگی لوله فاضلاب علت های متعددی دارد؛ از جمله گیر کردن نخاله های بنایی در لوله ها، افتادن زباله یا اشیای خارجی در لوله فاضلاب، خرابی سیفون و تجمع فضولات و… لوله بازکنی اهواز انواع گرفتگی های لوله فاضلاب را به صورت حرفه ای باز می کند و پس از ارائه سرویس از لوله بازکنی اهواز، دیگر دچار مشکلات گرفتگی لوله نخواهید شد.


لوله بازکنی ارزان

هزینه ای لوله بازکنی قیمت اسنپ لولهمعمولا خانه های قدیمی و کهنه ساخت از مشکلات فاضلاب بیشتری برخوردار هستند و ساکنین این نوع منازل هر چند وقت یکبار نیاز به خدمات لوله بازکنی دارند به همین دلیل این افراد سعی می کنند ارزان ترین لوله بازکنی را انتخاب کنند تا در هزینه هایشان صرفه جویی شود. ما به شما اطمینان می دهیم که لوله بازکنی اهواز ارزان بوده و در قبال ارائه سرویس حرفه ای هزینه اندکی را دریافت می کند.

برای تماس با چاه بازکنی سریع اهواز با شماره 14 14 215 0916 تماس بگیرید.


در چه شرایطی به لوله بازکنی نیازمندیم؟

مشکل گرفتگی لوله و رفع انپر شدن چاه فاضلاب و گرفتگی لوله ها از رایج ترین مشکلات خانه هایی است که به شبکه فاضلاب شهری وصل نیستند. اگر احساس کردید دفع فاضلاب منزل به کندی انجام می شود یا بوی فاضلاب آزار دهنده و غیر قابل تحمل است، بهتر است فورا با یک لوله بازکنی تماس بگیرید.

برای تماس با چاه بازکنی در اهواز با شماره 14 14 215 0916 تماس بگیرید.


دستگاه های لوله بازکنی

 • فنر برقی
 • تراکم هوا
 • واتر جت

تمامی این دستگاهها، برای گرفتگی خاصی به کار برده میشود. اما از متداول ترین، دستگاه ها فنر برقی است. چون لوله بازکنی در زمان کم را میسر میسازد. وحتی برای گرفتگی های سخت نیز مناسب است.دستگاه های پیشرفته اسنپ لوله


بهترین لوله بازکنی اهواز

باز کردن لوله کفشور با دستگاه و فنر اسنپ لولهخدمات لوله بازکنی اهواز را همانند دیگر شهرها در مدت زمان کم و با کیفیت بالا از اسنپ لوله دریافت کنید.
ما حاضریم، تا بلافاصله بعد از تماس مشتری به محل رسیده و و برای رفع گرفتگی لوله، دست به کار شویم.
فرقی نمی کند که در کدام منطقه از اهواز هستید. چون تیم لوله بازکنی اسنپ لوله در سراسر این شهر مستقر است و سرویس دهی چاه بازکنی در اهواز، فوری می باشد. اگر هم اکنون خواننده این متن هستید و می‌خواهید لوله بازکنی با تجهیزات بروز برای رفع گرفتگی لوله منزل خود پیدا کنید، بهتر از بدانید که افراد متخصصی در لوله بازکنی اهواز مشغول به کار هستند. که شما بدون محدودیت زمانی و مکانی، می توانید هم اکنون با آنها تماس بگیرید.

برای تماس چاه بازکنی اهواز با شماره 14 14 215 0916 تماس بگیرید.


اتحادیه صنف لوله بازکنی اهواز

اهواز مرکز خوزستان می باشد. تیم لوله بازکنی اسنپ لوله نیرو گرفته از بهترین سرویس کاران است. تا در صورتی پیشامد مشکل گرفتگی لوله، برای خدمات رسانی و آماده باشد. تمامی دستگاه هایی که در لوله بازکنی اهواز به کار گرفته می شود به تخصص و تجربه نیاز دارد. پس هنگامی که نشانه های گرفتگی را در خانه خود مشاهده میکنید. فقط کافیست که با اسنپ لوله تماس بگیرید.

لوله بازکنی اهواز


لوله بازکنی های غیر مجاز

چنین لوله بازکنی هایی معمولا با اتلاف وقت و بهانه تراشی میخواهند هزینه را بالا ببرند. پس قبل از زنگ زدن بهتر است درباره انها اطلاعات جمع اوری کنید.
چون بعد از دادن ادرس به ان ها دیگر کاری از دستتان بر نمی اید.
با بالا بردن آگاهی مردم، میتوان از چنین اقداماتی جلوگیری کرد.
اما باید بدانید حتی لوله بازکنی های مجاز نیز قیمت دقیقی پشت تلفن نمیتوانند، به شما بدهند.
چون در هر صورت باید نوع گرفتگی لوله مشخص شود


قیمت لوله بازکنی در اهواز

قیمت لوله بازکنی اسنپ لولهنرخ لوله بازکنی اهواز به هنگام بررسی کار مشخص میشود.
اگر جزو افرادی هستید که میخواهید با کمترین هزینه اقدام به رفع گرفتگی لوله منزلتان بکنید، بهترین انتخاب لوله بازکنی اهواز میباشد.
اسنپ لوله با کیفیت ترین خدمات را با قیمت منصفانه ارائه میکند.
شایان ذکر است که، اگر به موقع برای بباز کردن لوله اقدام نکنید، هزینه های بیشتری برای شما تراشیده میشود. بنابراین دست بکار شوید و با کمترین هزینه گرفتگی لوله را تا مدت ها از خانه خود دور کنید.

برای درخواست چاه بازکنی اهواز با شماره 14 14 215 0916 تماس بگیرید.


رفع گرفتگی سینک آشپزخانه

این تصور را بکنید که در حال شستشوی ظروف خود هستید بعد از آبکشی متوجه می‌شوید، که آب هنوز در سینک باقی مانده است.
مواد اضافی زیادی روزانه وارد لوله میشود. گاهی اوقات بدلیل حجم زیادشان ممکن است، این ذرات برای مدت طولانی در اطراف باقی بمانند مهم نیست، که چند بار آب داغ داخل لوله بریزید. با افزایش حجم آن ها لوله به طور کلی مسدود میشود.


گرفتگی با بوی نامطبوع نیز همراه است

اگر می‌خواهید خودتان اقدام به رفع گرفتگی لوله سینک کنید، لطفاً از از محلول های شیمیایی که در فروشگاهها به فروش می رسد، استفاده نکنید.
هنگامی که لوله مسدود است هیچ آبی نمی تواند از لوله خارج شود.


چه چیزی ما را متفاوت می‌کند؟

چه دلیلی وجود دارد که شما لوله بازکنی فوری اهواز را برای ارائه سرویس لوله بازکنی انتخاب کنید؟ چون شرکت های زیادی وجود دارند که خدمات مشابه اسنپ لوله را انجام میدهند. در اینجا نکاتی که باعث تمایز ما از دیگران می‌شود را نام می بریم. تا به انتخاب درست شما کمک کرده باشیم.

مسلّماً مشتریان ما انتظار خدمات درجه یک و نتایج برتر را دارند. وقتی برای کمک با ما تماس می گیرید، می توانید مطمئن باشید که مشکل شما به درستی و بدون دردسر حل خواهد شد. اما ما صرفاً به اینکه یک شرکت بزرگ لوله بازکنی در اهواز باشیم راضی نیستیم. ما می خواهیم بهترین باشیم. به همین دلیل است که تلاش می‌کنیم همیشه از رقیبان خود فراتر برویم.

وقتی به تیم با استعداد ما مراجعه می کنید می توانید به موارد زیر اعتماد کنید:

• خدمات ما کاملا تضمینی میباشد.

• بازدید و مشاوره اسنپ لوله کاملا رایگان است.

• سابقه تکنسین های ما بیش از بیست سال است.

• خدمات لوله بازکنی در اسنپ لوله با کیفیت بالا ارائه می شود.

• تمامی سرویسکاران به تجهیزات پیشرفته مجهز هستند.

• خدمات سریع و حرفه ای و بدون کثیف کاری

• رضایت مشتری تضمین شده است.

بهترین لوله بازکنی در اهواز

ما در طول سال ها سخت کار کردیم تا شهرت خود را به عنوان یک شرکت برتر خدمات لوله بازکنی که به تمام مناطق اهواز و نواحی اطراف خدمات را ارائه می دهد، بسازیم.

تیم مجرب ما سخت کار می کند، تا خانه شما با گرفتگی مواجه نشود.
از طریق سخت‌کوشی کارکنان متعهد اسنپ لوله که بسیار ماهر هستند و سابقه اثبات شده در لوله بازکنی دارند، سرویس لوله بازکنی اهواز تبدیل به یکی از بهترین لوله بازکنی های سراسر ایران شده است.

جهت تماس کلیک کنید.

برای باز کردن لوله در شهر اهواز با شماره 14 14 215 0916 تماس بگیرید.


اگه لوله باز نشه پول میگیرین؟

درست عین همونی که بگین اگه دکتر بریم بهش پول بدیم خوب نشیم چی؟ خب در هر شرایطی که شما باید هزینه ویزیت رو بپردازید.
لوله بازکنی هم دقیقا همینطور هست
لوله بازکنی در اهواز همیشه خدماتش رو کامل ارائه میده و نصف کاره ولش نمیکنه.
برای همین همه ازش راضی هستن.
تو وحله اول نیاز نیست نگران این چیز ها باشین.
چون وقتی لوله بازکنی اهواز با فنر انجام بشه گرفتگی راحت باز میشه.

اگه لوله بازکنی در اهواز کنسل بشه چی؟

گاهی امکان داره قبل از اومدن سرویسکار لوله بازشه اون وقت آیا هزینه ای دریافت میشه؟
باید گفت که خیر در اینصورت هیچ هزینه ای بخاطر ایاب و ذهاب دریافت نمیشه. تخلیه چاه فاضلاب در اهواز تنها زمانی هزینه میگیره که خدمات رو کامل ارائه داده باشه.


اگه لوله کامل باز نشه کی پاسخگو هست؟

خواهشا از همون اول ذهن تون رو خدشه دار نکیند. خدمات ما کاملا تضمینی هست و لوله بازکنی اهواز رو با مشتیباتی چند ماهه ارائه میکنیم. پس خیالتون راحت راحت!
اگه احیاناً لوله تون چند روز بعد از خدمات دهی گرفت، به آسونی با شماره درج شده در سایتمون تماس بگیرین تا رایگان بازش کنیم.

لوله بازکنی اهواز با دستگاه توسط فنر برقی صورت میگیره.

نیروی اسنپ لوله درحاله باز کردن لوله کفشور با دستگاه حرفه ایواسه همین کم پیش میاد که دوباره با گرفتگی مواجه بشه ولی خوب به هر حال پشتیبانی سایت در اختیار شما هست. نگرانی که خیلی ها دارن همین موضوع اینکه بعد از پرداخت هزینه اگه دوباره لوله بگیره چیکار کنیم؟ آیا باید دوباره همون قیمت را پرداخت کنیم تا لوله باز بشه جواب اینه خیر؛ شما هیچ هزینه ای در قبال گرفتگی مجدد پرداخت نمی کنید. البته این تا چند ماه امکان پذیر هست. اگه بعد سرویس دهی گرفتگی مشاهده کردید ما با کمترین هزینه آن را رفع می کنیم.

خدمات اورژانسی چه کشکیه؟

توصیفی که مشتریان ما از گرفتگی لوله دارند چنین جملاتی هست،وای آشپزخانه دریا شده، دستشویی غیر قابل تحمل یا اینکه بوی بد از خونه فراری مون داده واقعاً اینطوره و اما لوله بازکنی فوری اهواز میخواد که چنین مشکلاتی را سریعاً و در همون لحظه رفع کنه. چون واقعا حتی اگه چند دقیقه سرویسکار تاخیر داشته باشه، ممکنه که به مشتری خسارت وارد بشه بنابراین این موضوع موضوع حیاتی هستش.

سرویس کارهای ما دستگاه شان را معمولاً با موتور حمل می کند. تا تو ترافیک گیر نکنند و سریعتر به آدرس شما برسند. وقتی که متوجه میشیم شما به لوله بازکنی اهواز، به صورت فوری نیاز دارید نیروهای فنی خود را از نزدیک ترین محل به منزلتان اعزام می کنیم.
واسه باز کردن فوری اسید هم میشه استفاده کرد؟
باید بگیم که خیر اگه حتی سیل هم خونه تون رو برد از قاتل لوله استفاده نکنید و هر گز اقدام به خرید اسید فاضلاب در اهواز نکنید.


تخلیه چاه اهواز

تخلیه چاه اهواز را مثل سایر خدمات، از ما در کمترین زمان و با کیفیت بالا دریافت کنید. ما حاضریم تا بلافاصله بعد از تماس مشتری شروع به رفع مشکلات گرفتگی خانه شما‌ کنیم. تفاوتی نمیکند انسداد برای چه مکانی است. گاهی گرفتگی مربوط به دفتر کار یا خانه است. اسنپ لوله با رعایت مسائل بهداشتی چاه بازکنی اهواز را ارائه میدهد. ما برای رضایت مشتریان خدمات خود را با هزینه کمتر انجام می‌دهیم. چنانچه قصد پیدا کردن تیم بروز با دستگاه های پیشرفته لوله بازکنی اهواز هستید، شماره لوله بازکنی اهواز را در گوشی خود ذخیره کنید.

شماره اتحادیه لوله بازکنی اهواز

اسنپ لوله در شهر اهواز بهترین خدمات خود را با پایین آرین قیمت ارائه می‌کند. ما سرویس لوله بازکن در اهواز را با استفاده از ابزار آلاتی انجام می‌دهیم که فقط متعلق به متخصصین است. طوری که افراد ناشی نمی‌توانند با آن کار کنند. پس اگر متوجه نشانه های گرفتگی در خانه شدید، در اولین فرصت با لوله بازکنی در اهواز تماس بگیرید. تا ما در اسرع وقت برای حل مشکلتان سرویسکار اعزام کنیم.

برای باز کردن لوله در شهر اهواز با شماره 14 14 215 0916 تماس بگیرید.

لوله بازکنی بختیاری اهواز

مفتخریم که نه تنها در اهواز بلکه در همه شهر های ایران عزیزمان خدمات می‌دهیم. ما در سال های متوالی اقدام به جمع آوری سرویسکاران با تجربه کرده ایم. هدف ما فقط خدمات رسانی در شهر اهواز نیست، کارشناسان ما در شهر های پر جمعیت دیگری مثل تهران، یاسوج، سمنان و زاهدان نیز مستقر هستند.

لوله بازکنی اهواز گلستان

گرفتگی یک معضل دردسر ساز برای بانوان کد بانوی خانه است. اما زمانی این موضوع برای آنها آزار دهنده است که مشغول آشپزی یا شستن ظرف ها باشند. اکثر اوقات روش های ساده خانگی جواب نمی‌دهند. در این شرایط تنها را نمی با لوله بازکنی شهرک ولیعصر اهواز است. در صورتی که این مشکل برای شما هم به وجود آمده است، با یک تماس آن را رفع کنید.

برای باز کردن لوله در شهر اهواز با شماره 14 14 215 0916 تماس بگیرید.


مناطق و محله‌های نزدیک بر ای دریافت خدمات چاه بازکنی

لوله بازکنی در سراسر شهر اهواز دارای ۸ منطقه شهری فعالیت میکند.

 • منطقه ۱: کوی دولتی، پادادشهر، کوی ابوذر،
  کوی طالقانی، کوی یوسفی، پاره ۶۰، آخر آسفالت، آزادشهر،
  باغ شیخ، باغ معین، زیباشهر، سی متری، صابئین، عبدالحمید
 • منطقه ۲: امانیه، کیان‌آباد، سید خلف، کیانشهر، پدافند هوایی، زردشت، کیانپارس
 • منطقه ۳: منازل مخابرات، کوی آغاجاری،
  کوی بنیاد شهید،
  کوی پاستوریزه، کوی جواهری،
  کوی عابدین،
  کوی فدک، کوی فرهنگیان،
  کوی معلم، ملی حفاری،
  کوی مهاجرین، کوروش فاز ۱ و ۲، کوروش فاز ۳،
  کوروش فاز ۴،
  بهزادشهر، زیتون کارمندی، زرگان، زویه، ملی‌راه، شهرک جانبازان،
  شهرک نفت، علی‌آباد
 • منطقه ۴: سیلو، دانشگاه شهید چمران، منازل شهرداری،
  کوی پیام، کوی ۲۲ بهمن،
  کوی مجاهد، پردیس ۱، پردیس ۲،
  پردیس ۳،
  چنیبه علیا، رفیش‌آباد، سعدی،
  شهرک اللهیه،
  شهرک برق، شهرک پیام، شهرک دانشگاه،
  فرهنگ‌شهر،
  گیت بوستان،
  گلستان جنوبی، گلستان شمالی،
  لشکرآباد، معین زاده، منازل طبیعی
 • منطقه ۶: کوی مندلی، سیاحی، کیان، کمپلو جنوبی، کمپلو شمالی، پانزده خرداد، راه‌آهن، افشار، خشایار، سلیم‌آباد، شلنگ‌آباد، شهرک رزمندگان، عین دو، گلبهار، گلدشت، لشکر، ملاشیه
 • منطقه ۷: حصیرآباد، خزعلیه، عامری، کارون، کوی رمضان، کوی سپیدار، کوی شهرداری، کوی طالقانی، آسیه‌آباد، آل صافی، چهارصد دستگاه، زیتون کارگری، سلطان‌منش، منبع‌آب، نیوسایت
 • منطقه ۸: راه ترابری، کوی فولادشهر، کوی ایثار، پارک شهروند، محله ایثار، صنایع فولاد، کوی امام، فاز ۵ پادادشهر، کوی آل طاهر، کوی طلاب، فاز ۲ پادادشهر، خروسی، رسالت شرقی، رسالت غربی، فاز ۱پادادشهر، محله جهاد، منازل بنفشه، منازل جانبازان، منازل فولاد، نبوت

ارائه سرویس در تمام نقاط شهر اهواز شبانه روزی است؟

مهم نیست در کدام منطقه و کدام محله زندگی می کنید؛ لوله بازکنی در تمامی نقاط اهواز سرویس ارائه می کند. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا به سرعت برق و باد خود را برای رفع مشکل لوله های خانه شما برسانیم: 14 14 215 0916

سرویسکاران اسنپ لوله اهواز نکات بهداشتی رو رعایت میکنند؟

تمامی سرویسکاران اسنپ لوله اموزش دیده هستن و جان خود را بیشتر دوست دارنند. بنابراین نظافت را در کار خود به کار گرفته و بصورت تر و تمیز کار را تحویل مشتر میدهند. از این بابت خیالتان راحت باشد. میتوانید به صورت شبانه روزی با شماره ای 09162151414 تماس گرفته و درخواست لوله بازکنی کنید. تا در کمترین زمان ممکن خدمات رسانی به ادرس مورد نظر فرستاده و مشکل گرفتگی لوله یا گرفتگی چاه را رفع و تخلیه نمایند.
جهت تماس فوری کلیک کنید

مطالب مرتبط

42 دیدگاه‌

 1. لیلا مرادی گفت:

  واقعا اسید لوله رو خراب میکنه؟
  به نظر من بعضی لوله باز کنی ها به خاطر منفعت خودشون میگن
  صادقانه پاسخ بدید

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام درصد پایین بریزی باز نمیکنه اگه بخوای درصد بالای بریزی خب به احتمال زیاد لوله رو شل و در اخر میسوزونه

 2. صادقی گفت:

  ایول کارتون درسته✌

 3. عباسی گفت:

  وقت بخیر
  اقا من دیروز یه محلول گرفتم تا تهش ریختم تو لوله
  الان صدای قل قل میاد البته لازمه بگم اسید نبوده ها
  الان همسایه مون میگفت اینا لوله ها رو پوسیده میکنن چیکار کنم الان؟
  چاره چیه

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام عرض ادب بایستی فنر دستگاه برای لوله استفاده بشه به احتمال ۸۰درصد مشکل حل میشه وگرنه باید لوله از نو تعویض بشه 💙🙏

 4. شاه ملکی گفت:

  لوله کفشور اشپزخانه گرفتگی داره اب سیاه بالا میاد این ممکنه چاه پر شده باشه .چون ما همکف هستیم خونه هم دست به دست شده نمیدونیم درب چاه کجاست که نگا بکنیم ! میتونید کمک بکنید؟

 5. فرمون گفت:

  سلام قیمت باز کردن توالت فرنگی چقدر هستش ؟

 6. ارمان گفت:

  سلام لوله ها یخ زده میتونید کمک کنید ؟

 7. فردین گفت:

  سلام قیمت هارو لیست میکنید در وبسایتتون ؟

 8. ارشام گفت:

  دیروز رفته بودم امامزاده
  وقتی داشتم برمیگشتم تو مسیر یه پیرمرد پیاده میرفت ازم خواست برسونمش
  وقتی دم خونش پیادش کردم گفت: خیلی ممنون ما قدیما همین راهو با خر میومدیم الان با شما اومدیم
  نفهمیدم تشکر کرد😯 خاطره بود؟ یا میخواست منو تخریب کنه؟
  تا میخواستم گازشو بگیرم گفت راستی جوون این لوله آشپزخونه ما هم گرفته ببین یه لوله بازکنی با قیمت مناسب پیدا میکنی؟ من زیاد توان مالی زیادی ندارم. از گوشی و این چیزا هم سر در نمیارم که خودم خبر کنم
  منم لوله بازکنی اهواز رو زدم تو گوگل
  همه چیزشون خوندم تا بهترینشو پیدا کنم وگرنه پیرمرده یه چیز دیگه بارم می‌کرد.
  رسیدم به شما فقط لطفا میاین کارتونو درس انجام بدین آبروم نره ها
  الان باهاتون تماس میگیرم.

 9. حمید رضا کاتبی گفت:

  وقت بخیر
  ببخشید یه گوشی افتاده تو دستشویی
  که البته برای پسر عموی کوچیکم هست
  باباش براش خریده بچه ی لوس و ننر انداخته تو توالت
  تازه عموم بهش هیچی نگفته که یه وقت ناراحت نشه!
  یادم میاد اندازه اون بودم یه بار خط کش بابامو بردم مدرسه، دزدیدنش
  خلاصه بابام بعد یه ماه با وساطت بزرگان فامیل اجازه داد بیام خونه!
  بچه های امروزی اینطوری شدن متاستفانه

 10. ایسان گفت:

  سلام
  ببخشید یه سرویسکار می‌فرستید هر جا زنگ می‌زنیم میگن تو شلوغی نمیتونیم بیایم
  آدرس رو پیامک کردیم

 11. الیاس گفت:

  برای گرفتگی لوله دستگاه فنر زن خوبه یا واترجت و یا دستگاه پمپ هوا ؟ کدوم برای گرفتگی کفشور حمام مناسبه ؟

 12. ستاره گفت:

  اینترنت ها از ساعت ۴ قطع میشه الان با استفاده از مودم همسایه اومدم گوگل و شمارو پیدا کردم.
  ببخشید یه لوله تراس هستش گرفتگی داره اب بند شده نمیره پایین این لطف کنید بیاید بازش کنید ممنون میشم ادرس رو برای شماره فرستادم
  کوی علوی هستیم

 13. سوگند گفت:

  برای تعویض سینک ظرف شویی هم سرویسکار دارید ؟
  البته یه گرفتگی برای لوله کفشور حمام هستش که باید فنر بزنه چون چند روزه خیلی اب کند میره و بعضا جمع میشه حرص ادمو در میاره
  بهارستان هستیم

  • اسنپ لوله گفت:

   عرض ادب خدمات ما تنها مربوط به رفع گرفتگی میشه برای نصب سینک ظرف شویی بایستی به یکی دیگ بسپارید.

 14. نسرین گفت:

  لوله سرویس بهداشتی گرفتگی داره الان بعد چند روز اب زده بالا و نیاز شده که دوباره بهتون مراجعه کنیم .
  ممنون میشم به این سرویس بهداشتی فرنگی یه فنر بندازید که دیگ گرفتگی نداشته باشه که هر دفعه مزاحم شما بشیم

 15. طاهر گفت:

  قیمت ها حدودا چقدره میشه پاسخ بدید ؟؟؟

 16. نیما گفت:

  فرهنگیان هستش مغازتون ؟

 17. ستاره نما گفت:

  دستگاه واترجت هم دارید برای باز کردن لوله کف اشپزخونه میخوام.
  این سری ۳مین بار هستش که پی در پی میگیره اینبار پرسجو کردم دستگاه واترجت مناسب و مخصوص هستش که کل لوله رو شستشو میده

  • اسنپ لوله گفت:

   بله دستگاه واترجت هم داریم ولی این دستگاه برای لوله های با قطر ۸ به بالا کار سازه و اگه لوله فاضلاب خانه شما به هر یک از دستگاه ها نیاز داشت همون رو براتون استفاده میکنیم و از نظر گرفتگی های پی در پی هم نگران نباشید چون به مدت ۳ ماه ضمانت از سوی شرکت اسنپ لوله تعلق میگیره.

 18. فرهاد گفت:

  سلام و عرض ادب ببخشید من یه لوله بازکن خریدم بابت رفع گرفتگی چاه کفشور حمام الان پف کرده و کف میزنه بیرون و لوله اصلا باز نشده میتونید کمک کنید ؟ مهمون دارم اگه لطف کنید سریع تماس بگیرید ممنون میشم اینم شماره بنده هستش ۰۹۱۶۱۱..۸۷

 19. اناهیتا گفت:

  مردم رو برق یا نیروی انتظامی میگیره منو که انقده خوش شانسم چراغ نفتی میگیره 🥺🥺الان گوشیم افتاده چاه توالت میتونید به دادم برسید کل زندگیم داخلش هست اگه بسوزه مجبورم از پنجره خودمو پرت کنم پایین زنگ زدم جواب نداده برای همین کامنت نوشتم تورو خدا سریع پاسخ بدین منتظرم 😭😭

 20. مهناز گفت:

  سلام سرویس لوله بازکنی کوی نفت اهواز رو میتونید انجام بدید؟

  • اسنپ لوله گفت:

   بله لطفا ادرس رو برای شماره سایت اس ام اس کنید تا از نزدیکترین منطقه سرویسکار اعزام شود

 21. چنگیز خان مغول گفت:

  نصب توالت فرنگی جزو خدماتتونه

 22. خانم نادری گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  لوله توالت بدون هیچ دلیلی گرفته و اب تخلیه نمیشه
  میتونید سرویسکار بفرستید

 23. عسل گفت:

  سلام الان در اوضاع خوبی نیستم چون هر لحظه امکان داره زن داییم بهم حمله کنه
  آخه نفهمیدم واسه چند لحظه انگشتر مادربزرگش رو گرفتم ولی بد بختانه افتاد تو توالت
  بیاین کمک کنین تا شاد بشم
  وگرنه تا ساعاتی دیگر به شادروان تبدیل میشم

 24. اکبر جعفری گفت:

  ببخشید اگه چند روز دیگه با گرفتگی مواجه بشیم چی؟
  اونوقت لوله بازکنی اهواز پاسخگو هستش؟

  • اسنپ لوله گفت:

   بله فقط باشماره 09162151414 تماس میگیرید و از خدمات تضمینی دو مرحله ای برای شما تعلق میگیره و بصورت رایگان خدمات رسانی میشود.

 25. سلحشور گفت:

  سلام عذرخواهی میکنم تعویض سیفون هم دارید؟

  • اسنپ لوله گفت:

   سلام خواهش میکنیم بله فقط ابتدا با شماره ای پشتیبانی هماهنگ کنید بعد درخواست دهید 09162151414

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس کلیک کنید