لوله بازکنی فوری مشهد

5/5 - (55 امتیاز)

لوله بازکنی فوری مشهد شبانه روزی 09106239040

لوله بازکنی در مشهدلوله بازکنی فوری مشهد، با نیروی حرفه ای و کاربلد خود به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد. این لوله بازکنی از ابزار های مخصوصی استفاده میکند و هر نوع گرفتگی لوله را به صورت تضمینی در زمان کمی انجام میدهند. اگر به دنبال لوله بازکنی فوری مشهد هستید می توانید با شماره 09106239040 تماس بگیرد.

برای تماس با لوله بازکنی فوری مشهد فقط با شماره 09106239040 تماس بگیرید.خارج کردن اشیا از چاه و لوله فاضلاب

در اوردن اشیا از داخل چاهدرصورتی که با مشکل گیر کردن اشیا در چاه توالت مواجه شدید نگران نباشید، لوله بازکنی مشهد با بکارگیری ابزارآلات مخصوص می تواند به راحتی در چند دقیقه اشیا قیمتی مانند گوشی، طلا و جواهر شما را خارج کنند. دقت کنید تا قبل از رسیدن لوله بازکنی از ریختن آب در چاه خودداری کنید.


تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب مشهد

دستگاه پیشرفته تشخیص گرفتگی در کجای لوله اسنپ لولهبرای تشخیص ترکیدگی لوله ساختمان می توانید با این لوله بازکنی تماس بگیرید. تیم متخصص لوله بازکنی فوری مشهد می تواند به تمام سوالات شما از جمله تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب پاسخ بدهد. در صورت تشخیص ترکیدگی لوله، در اسرع وقت خود را به منزل شما می رسانند.


بهترین لوله بازکنی لوله های فاضلاب فوری مشهد

بازکردن لوله گرفته شده توالت فرنگی توسط نیروی اسنپ لولهبهترین لوله بازکنی فوری مشهد کدام است؟ اگر به دنبال یک تیم حرفه ای برای باز کردن لوله های چاه و فاضلاب ساختمان خود هستید، پیشنهاد ما به شما تیم متخصص لوله بازکنی مشهد است.در صورت تماس با اسنپ لوله اعضای آموزش دیده این تیم کار خود را بدون اتلاف وقت در کمتر از 20 دقیقه به صورت کاملا بهداشتی انجام میدهند.

برای تماس با لوله بازکنی فوری مشهد فقط با شماره 09106239040 تماس بگیرید.


ضمانت خدمات لوله بازکنی مشهد

لوله بازکنی تضمینی و با اراعه فاکتور به مشتریاکثر افراد برای رفع گرفتگی لوله های ساختمان، به دنبال یک لوله بازکنی ارزان قیمت فوری مشهد هستند و توجهی به کیفیت کار نمیکنند. لوله بازکنی از کارهای حساسی است که باید توسط افراد متخصص انجام شود زیرا در صورت نابلد بودن ممکن است دچار خسارتهایی مالی چند برابر شوید. تیم ما با ارائه خدمات 100 درصد تضمینی به صورت شبانه روزی در خدمت همشهریان فوری مشهد میباشد.


قیمت لوله بازکنی شبانه روزی فوری مشهد

هزینه ای لوله بازکنی قیمت اسنپ لولهبه طور کلی قیمت لوله بازکنی فوری مشهد، طبق نرخهایی که اتحادیه چاه بازکنی تصویب میکند مشخص میشود. در صورتی که نیروی لوله بازکنی مبلغ بیشتری را نسبت به قیمت تعیین شده دریافت کرد، می توانید با ارائه فاکتور به واحد شکایات سایت اتحادیه درخواست بدهید. لازم به ذکر است قیمت لوله بازکنی مشهد با توجه به خدماتی که انجام میدهند متغیر است و یک قیمت واحد و مشخصی نیست.

برای تماس با لوله بازکنی فوری مشهد فقط با شماره 09106239040 تماس بگیرید.


لوله بازکنی با رعایت پروتکل های بهداشتی

نیروی حرفه ای اسنپ لوله و خدمات شبانه روزیلوله بازکنی فوری مشهد کار خود را تجهیزات بروزی انجام می دهد. رفع هر گونه گرفتگی لوله فاضلاب در چند دقیقه به صورت کاملا بهداشتی، از ویژگیهای این لوله بازکنی است. لوله بازکنی فوری مشهد همچنین در تمام روزهای هفته حتی در تعطیلات، با رعایت پروتکلهای بهداشتی آماده خدمت رسانی است.

 


لوله بازکنی مشهد

بهترین لوله بازکنی فوری مشهد

از دیگر خدمات اسنپ لوله، در آوردن اشیاء از داخل چاه توالت یا حتی روشویی است.
باید با جمع کردن حواس از افتادن آنها جلوگیری کنیم. اما اگر به دلایلی این اتفاق برایمان افتاد، چاره چیست؟
در وحله اول، بهتر است از ریختن آب اجتناب کنید. و چون باعث پایین رفتن بیشتر آن می شود. تنها کاری که باید انجام دهید، تماس با یک متخصص است.
سرویسکاران ما، به کار متعهد هستند. وبا وقت شناسی، احساس مسئولیت توانسته اند. در حوزه لوله بازکنی بدرخشند.


لوله بازکنی بدون کثیف کاری

لوله بازکنی با کارکنان با اخلاق و صمیمی اسنپ لوله بدون کثیف کارییکی از دغدغه های مردم در انتخاب لوله بازکنی، انجام کار بدون کثیف کاری می‌باشد.
چون عدم رعایت نزاکت باعث آلودگی خواهد شد.
در برخی مواقع به هنگام استفاده از دستگاه کثیف کاری زیادی ناشی از دور تند دستگاه حاصل میشود.
اما اسنپ لوله این قول را به شما میدهید که خدمات را با کمترین کثیف کاری ارائه کند.
چون رضایت شما با اهمیت است.


اخلاق سرویسکاران مشهد

حتما دوست داشته اید، که شرکت تاسیساتی که از آنها خدمات میگیرید، با اخلاق باشند. چون درصورت بدخلق بودن، انرژی منفی آنها روی شما نیز اثر خواهد گذاشت.
اسنپ لوله با وجود سرویسکاران با اخلاق توانسته در میان مردم عزیز مشهدی جای باز کند.
لوله بازکنی ۲۴ساعته
اسنپ لوله در هر ساعت از شبانه روز خدمات خود را با کیفیت عالی انجام میدهد. چون ممکن است گرفتگی در پاسی از شب اتفاق بیفتد.


لوله بازکنی فوری مشهد

نیروی اسنپ لوله با تجهیزات چاه بازکنی ارسال فوری خدماتبرای انجام خدمات لوله بازکنی فوری مشهد نیازه تا در همه جا اکیپ فعال مستقر باشه تا خیلی سریع سرویس دهی صورت بگیره.
برای همین، لوله بازکنی فوری مشهد تصمیم گرفت که تو سراسر مشهد سرویسکار مستقر کنه تا این کار امکان پذیر باشد.


لوله بازکنی شبانه روزی مشهد

لوله بازکنی شبانه روزی اسنپ لوله۲۴hگرفتگی لوله توی زمان اتفاق نمی افته و ممکنه که نصف شب صورت بگیره برای همین باید سرویسکارا آماده باشند تا هر ساعتی که مشتری تماس گرفت سریعا به محل اعزام بشن.
برای لوله بازکنی ۲۴ ساعته مشهد ساعت معینی وجود نداره و هر ساعت که شما بخواین میتونن به آدرس شما بیان و گرفتگی لوله رو برطرف کنن.
تا حالا شنیدید که گرفتگی روده فقط صبح اتفاق بیفته سینک فقط شبها بگیره درسته گرفتگی هیچ وقت روز و شب نمی شناسه و ممکنه که هر موقع اتفاق بیفته. واسه همین اسنپ لوله سعی کرده سرویس کاراشو به دودسته شیفت شب و شیفت صبح تقسیم بکنه.


لوله بازکنی ارزان و فوری فوری مشهد

به صورت کلی، نمیشه یه قیمت دقیق برای همه لوله ها در نظر گرفت.
چون عاملان گرفتگی در هر لوله متفاوته. و ممکنه دستگاه های مخصوص هر شرکت متفاوت باشه
اما شما با شماره تماس لوله بازکنی مشهد میتونید، قیمت ها رو مقایسه کنید.


ما زبان لوله ها رو بهتر از خودتون میدونیم!

ممکنه شما چندین روش خونگی رو امتحان کنید، اما هیچ نتیجه ای نگیرین. درسته! هر کس تخصص خودشو داره و همه تو حرفه خودشون حرفه ای هستن و میتونند به نحو احسن انجامش بدن.
افراد زیادی هستند که فکر میکنن زرنگن و میخوان با هزینه کم کارشون رو راه بندازن.
اما بعد مدتی دوباره این مشکل براشون پیش میاد.

یکی از پودر هایی که تو مغازه ها برای رفع گرفتگی لوله به فروش میرسه، پودر چنته برای لوله بازکنی هستش.
اما واقعا برای پرداخت هزینه منصفانه، به یک لوله بازکنی مطمئن
اینقدر سخته که بخاطرش یه پودری بگیرید که نمیدونید، چه بلایی سر لوله میاره. بهتره کارو به کاردونش بسپارید.
از جمله ویژگی های اسنپ لوله عبارتند از:
✅ خدمات دهی سریع
✅ سرویس دهی باکیفیت
✅ مجهز به تجیزات بروز
✅ بدون محدودیت زمانی


لوله بازکنی فوری مشهد

شهر مشهد یکی از پرجمعیت ترین شهرهای کشور است. این شهر همیشه به دلیل رفت و آمد زائرین همواره شلوغ بوده است. بنابراین شغل هایی مانند لوله بازکنی همیشه مورد نیاز است. مسلماً به دلیل بودن دستشویی های عمومی، غذاخوری های زیاد باعث می شود که گرفتگی در این شهر تشدید شود.
بنابراین وجود یک شرکت لوله بازکنی مشهد الزامی است. شرکت لوله بازکنی اسنپ لوله با وجود اکیپ های فعال فوری مشهد توانسته خدمات لوله بازکنی ارزان مشهد را به همه ارائه دهد. خرسندی مشتریان ما نشان از سرویس دهی عالی ما است.

مناطق خدمت شده لوله بازکنی مشهد

اسنپ لوله در همه جای مشهد سرویسکار اعزام کرده است که به برخی از این مناطق خواهیم پرداخت.
همچنین لازم به ذکر است که سرویس دهی در تمامی مناطق به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی است.
لوله بازکنی مشهد پیروزی هم از مناطقی است که چندین سرویسکار در آن مستقر هستند.

علائم مسدود شدن لوله های فاضلاب

● اولین نشانه ای که بعد از مسدود شدن لوله های فاضلاب خود را نشان می‌دهد تخلیه آهسته آب است.

● علامت دوم انتشار بوی نامطبوع در کل خانه است. اگر به این شرایط توجه نکنید ، با پس زدن فاضلاب خود روبرو خواهید شد.در این شرایط شما بدون تماس با شماره تلفن لوله بازکنی مشهد نمیتوانید مشکل خود را حل کنید.
دلیل اصلی مسدود شدن فاضلاب یک ساختمان آپارتمانی، بی توجهی ساکنین است.
ریختن دستمال کاغذی یا باقیمانده غذاها توسط ساکنان باعث این مشکل می‌شود. اگر انسداد فاضلاب در یک آپارتمان رخ دهد؛ در نتیجه آب از توالت ها، وان، حمام، سینک ظرفشویی شروع به بالا زدن می‌کند. لوله بازکنی هفت تیر مشهد در این شرایط به کمک شما می‌آید.


انواع گرفتگی لوله در لوله بازکنی مشهد

• گرفتگی هایی که بر اثر ریختن پسماند های غذایی دستمال کاغذی پوشک تفاله چای به وجود می آیند این گرفتگی بیشتر مربوط به دستشویی و سینک ظرفشویی است.
• گرفتگی هایی که در نتیجه افتادن جسم خارجی به داخل لوله اتفاق می افتد این جسم می تواند اسباب بازی بچه ها، درب شامپو تلفن همراه یا سایر اجسام باشد. این اشیا روده را مسدود کرده و مانع ورود آب می شوند.
• این مورد وقتی اتفاق می افتد که موقع ساخت و ساز خانه کارگران با بی توجهی سیمان و دوغاب یا سایر مصالح ساختمانی را داخل لوله می ریزند و گرفتگی سختی را به وجود می آورند. این نوع گرفتگی ها فقط توسط الهیه مشهد قابل حل می باشد.
• گاهی اوقات نیز گرفتگی مربوط به سیفون است. سیفون به این دلیل طراحی شده که مانع از انتشار بوی بد فاضلاب در فضا شود. اما گاهی عواملی هستند که در این مکان ها گیر کرده و باعث مسدود شدن آن می شوند. سیفون به گونه ای مثل تله عمل می کند. تمیز کردن یا تعویض سیفون باعث رفع گرفتگی می‌شود.

علت گرفتگی

اصولاً لوله های فاضلاب منزل به دلایل مختلفی ممکن است مسدود شوند:

¤ گاهی جسمی داخل لوله گیر کرده و آن را مسدود میکند.
¤ گرفتگی متعددی که در لوله های آب گرم اتفاق می افتد. به دلیل این است که مواد معدنی موجود در آب روی دیواره های لوله نشسته و باعث انسداد آن میشود.
¤ صابون یکی از عوامل گرفتگی است. چربی موجود در صابون به مرور زمان انباشته شده و باعث بسته شدن لوله میشود.
¤ ممکن است فکر کنید که مو باعث گرفتگی نمی شود، اما موهای بلند با در هم پیچیدگی گرفتگی سختی را به وجود می آورند و شما راهی جز تماس با لوله بازکنی تضمینی مشهد نخواهید داشت.
¤ بعضی اوقات نیز شیب غیر استاندارد لوله عامل گرفتگی است.

در ادامه به بعضی از راهکارهای خانگی ساده برای رفع گرفتگی خواهیم پرداخت:
1. در روش اول احتیاج به دو لیتر آب داریم گذاشته و صبر کنید تا به جوش بیاید بعد از این کار آن را به آرامی داخل لوله بریزید.
2. روش بعدی استفاده از نمک خوراکی است البته باید بدانید که در اینجا باید از نمک دانه درشت استفاده بکنید. آن را داخل لوله ریخته و بعد از گذشت ۱۵ دقیقه آب جوش را اضافه کنید.
3. جوش شیرین آب و سرکه را داخل سینک ظرفشویی بریزید و به مدت ۳۰ دقیقه صبر کنید سپس لوله را با آب شستشو دهید.
4. یکی از راه های موثر برای رفع گرفتگی نوشابه و سرکه است برای این کار این دو ماده را با هم مخلوط کرده و داخل لوله میریزیم. اگر نتیجه ای حاصل نشد، می توانید چند بار این روش را تکرار کنید.
معمولاً راهکار های خانگی در بسیاری از مواقع موفق به رفع گرفتگی نمی شوند شما می توانید برای لوله بازکنی ابوطالب مشهد با ما تماس بگیرید.
همچنین بهتر است بدانید قیمت لوله بازکنی مشهد بسیار منصفانه و عادلانه می‌باشد.
09106239040


سخن پایان

در هر ساعت از شبانه روز باهر مشکل مربوط به لوله و فاضلاب مواجه شدید نگران نباشید، بلافاصله با کارشناسان ما تماس بگیرید. لوله بازکنی مشهد به صورت 24 ساعته درخواست شما را قبول میکند. در صورت نارضایتی از عملکرد تیم، هزینه پرداخت شده برگردانده خواهد شد.باز کردن لوله با نیروی مجرب دستگاه و فنر پیشرفته اسنپ لوله

مشهد

برای تماس با لوله بازکنی فوری مشهد فقط با شماره 09106239040 تماس بگیرید.

 

فهرست شهرهای استان خراسان رضوی

# شهر شهرستان جمعیت

 

سال

 

۱ مشهد مشهد ۳٬۰۰۱٬۱۸۴ ۱۲۹۷
۲ نیشابور نیشابور ۲۶۴٬۳۷۵ ۱۳۱۰
۳ سبزوار سبزوار ۲۴۳٬۷۰۰ ۱۳۱۵
۴ تربت حیدریه تربت حیدریه ۱۴۰٬۰۱۹ ۱۳۰۷
۵ کاشمر کاشمر ۱۰۲٬۲۸۲ ۱۳۰۸
۶ قوچان قوچان ۱۰۱٬۶۰۴ ۱۳۰۴
۷ تربت جام تربت جام ۱۰۰٬۴۴۹ ۱۳۱
۸ تایباد تایباد ۵۶٬۵۶۲ ۱۳۳
۹ چناران چناران ۵۳٬۸۷۹ ۱۳۴۶
۱۰ سرخس سرخس ۴۲٬۱۷۹ ۱۳۲۸
۱۱ گناباد گناباد ۴۰٬۷۷۳ ۱۳۱۶
۱۲ فریمان فریمان ۳۹٬۵۱۵ ۱۳۱۶
۱۳ گلبهار گلبهار ۳۶٬۸۷۷ ۱۳۹۱
۱۴ درگز درگز ۳۶٬۷۶۲ ۱۳۲۰
۱۵ خواف خواف ۳۳٬۱۸۹ ۱۳۱۴
۱۶ بردسکن بردسکن ۲۸٬۲۳۳ ۱۳۴۰
۱۷ طرقبه بینالود ۲۰٬۹۹۸ ۱۳۳۲
۱۸ فیض‌آباد مه‌ولات ۱۸٬۱۲۰ ۱۳۳۷
۱۹ نقاب جوین ۱۴٬۷۸۳ ۱۳۷۳
۲۰ شاندیز بینالود ۱۳٬۹۸۷ ۱۳۳۶
۲۱ خرو زبرخان ۱۳٬۵۳۵ ۱۳۷۸
۲۲ خلیل‌آباد خلیل‌آباد ۱۲٬۷۵۱ ۱۳۴۶
۲۳ سنگان خواف ۱۲٬۴۴۳ ۱۳۶۹
۲۴ بجستان بجستان ۱۱٬۷۴۱ ۱۳۱۷
۲۵ کاریز تایباد ۱۱٬۱۰۲ ۱۳۸۲
۲۶ مشهد ریزه تایباد ۱۰٬۱۰۵ ۱۳۸۴
۲۷ دولت‌آباد زاوه ۹٬۳۲۹ ۱۳۳۹
۲۸ جغتای جغتای ۹٬۲۶۸ ۱۳۶۵
۲۹ نشتیفان خواف ۹٬۱۷۶ ۱۳۸۲
۳۰ باخرز باخرز ۹٬۰۴۴ ۱۳۶۹
۳۱ رضویه مشهد ۸٬۸۵۰ ۱۳۷۹
۳۲ صالح‌آباد صالح‌آباد ۸٬۶۲۵ ۱۳۴۲
۳۳ فرهادگرد فریمان ۸٬۴۴۲ ۱۳۸۲
۳۴ گلمکان گلبهار ۸٬۳۷۳ ۱۳۸۷
۳۵ احمدآباد صولت تربت جام ۸٬۳۲۶ ۱۳۸۶
۳۶ کلات کلات ۷٬۶۸۷ ۱۳۳۰
۳۷ سلامی خواف ۷٬۵۵۵ ۱۳۸۳
۳۸ رشتخوار رشتخوار ۷٬۵۱۴ ۱۳۱۸
۳۹ نصرآباد تربت جام ۷٬۴۶۰ ۱۳۷۸
۴۰ نیل‌شهر تربت جام ۷٬۳۷۱ ۱۳۸۴
۴۱ جنگل رشتخوار ۶٬۶۵۰ ۱۳۸۳
۴۲ کندر خلیل‌آباد ۶٬۴۶۰ ۱۳۸۴
۴۳ انابد بردسکن ۶٬۱۸۶ ۱۳۷۹
۴۴ سفیدسنگ فریمان ۶٬۱۲۹ ۱۳۸۳
۴۵ سلطان‌آباد خوشاب ۵٬۹۳۲ ۱۳۷۸
۴۶ فیروزه فیروزه ۵٬۸۸۴ ۱۳۷۵
۴۷ درود زبرخان ۵٬۷۱۷ ۱۳۴۲
۴۸ ریوش کوهسرخ ۵٬۶۸۷ ۱۳۷۸
۴۹ بیدخت گناباد ۵٬۵۰۱ ۱۳۳۲
۵۰ قاسم‌آباد خواف ۵٬۱۴۵ ۱۳۷۹
۵۱ قلندرآباد فریمان ۴٬۸۸۰ ۱۳۷۹
۵۲ کاخک گناباد ۴٬۶۲۵ ۱۳۲۸
۵۳ گرماب فیروزه ۴٬۳۱۶ ۱۴۰۰[۵]
۵۴ سده خواف ۴،۲۵۸ ۱۴۰۰[۶]
۵۵ رودآب سبزوار ۴٬۰۲۸ ۱۳۷۵
۵۶ شادمهر مه‌ولات ۳٬۸۲۵ ۱۳۸۷
۵۷ حکم‌آباد جوین ۳،۸۲۴ ۱۳۹۷
۵۸ بار نیشابور ۳٬۷۶۵ ۱۳۸۷
۵۹ شهرزو کلات ۳٬۷۴۵ ۱۳۸۴
۶۰ کدکن تربت حیدریه ۳٬۷۱۹ ۱۳۷۵
۶۱ نسر تربت حیدریه ۳٬۶۳۳ ۱۳۹۹[۷]
۶۲ چنار کلات ۳٬۵۹۷ ۱۳۹۹[۸]
۶۳ بایگ تربت حیدریه ۳٬۵۴۵ ۱۳۷۸
۶۴ مشکان خوشاب ۳٬۵۴۰ ۱۳۹۷
۶۵ نوده انقلاب خوشاب ۳٬۸۹۶ ۱۳۹۹[۹]
۶۶ یونسی بجستان ۳٬۴۲۶ ۱۳۸۳
۶۷ روشناوند گناباد ۳،۲۷۲ ۱۳۹۹[۱۰]
۶۸ ششتمد ششتمد ۳٬۱۰۸ ۱۳۷۹
۶۹ قدمگاه زبرخان ۳٬۰۱۰ ۱۳۷۵
۷۰ داورزن داورزن ۲٬۷۴۴ ۱۳۷۵
۷۱ نوخندان درگز ۲٬۶۳۴ ۱۳۳۹
۷۲ ریواده جغتای ۲٬۴۴۷ ۱۳۹۷
۷۳ چاپشلو درگز ۲٬۳۷۴ ۱۳۷۶
۷۴ شهرآباد بردسکن ۲٬۰۸۳ ۱۳۸۸
۷۵ ملک‌آباد مشهد ۲٬۰۵۶ ۱۳۷۹
۷۶ عشق‌آباد نیشابور ۱٬۹۹۳ ۱۳۷۸
۷۷ لطف‌آباد درگز ۱٬۸۶۵ ۱۳۴۱
۷۸ چخماق زاوه ۲٬۴۷۸
۷۹ قلعه‌نو علیا باخرز ۲٬۴۲۳
۸۰ سمیع‌آباد تربت جام ۱٬۴۰۸ ۱۳۹۷
۸۱ رباط سنگ تربت حیدریه ۱٬۵۵۱ ۱۳۸۰
۸۲ چکنه نیشابور ۱٬۳۸۱ ۱۳۸۱
۸۳ همت‌آباد فیروزه ۱٬۲۷۴ ۱۳۸۷
۸۴ مزداوند سرخس ۱٬۲۴۱ ۱۳۸۳
۸۵ ریوند داورزن ۱،۰۳۴
۸۶ باجگیران قوچان ۵۹۴ ۱۰۳۵
۸۷ مزرج قوچان ۳٬۷۰۴ ۱۴۰۰
۸۸ شهرکهنه قوچان ۳٬۶۸۳
۸۹ حسن آباد کلات ۲٬۸۷۲ ۱۴۰۰
۹۰ آلماجق قوچان ۱,۵۸۵ ۱۴۰۰
۹۱ اسحاق‌آباد زبرخان ۴٬۲۸۸ ۱۴۰۰
۹۲ جنت آباد صالح آباد ۱٬۶۵۱ ۱۳۹۹
۹۳ سیدآباد چناران ۵٬۳۱۲ ۱۳۹۹
۹۴ رادکان چناران ۲٬۶۰۹ ۱۳۹۹
۹۵ شامکان ششتمد ۲٬۱۰۲ ۱۳۹۹
۹۶ فرگ قلعه کاشمر ۴,۲۲۱ ۱۳۹۹

موقعیت شهرها

مطالب مرتبط

4 دیدگاه‌

  1. عاطفه گفت:

    سلام لوله یخ زده باید چیکار کنیم ؟

  2. نادیا گفت:

    تعمیرات ابگرمکن جز خدماتتونه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
جهت تماس کلیک کنید