لوله بازکنی ازگل

4.9/5 - (30 امتیاز)

لوله بازکنی ازگل شبانه روزی 09122769104

لوله بازکنی ازگل لوله بازکنی ازگل افتخار دارد تا به تمام مشکلات شهروندان تهرانی در زمینه ی گرفتگی لوله ها، گرفتگی فاضلاب و مواردی از این قبیل رسیدگی نماید. برای تماس با لوله بازکنی ازگل کافی است 09122769104 را شماره گیری نمائید و در خواست خود را ثبت کنید.

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی ازگل


لوله بازکنی با استفاده از نکات بهداشتی

لوله بازکنی پیروزی تهرانسرویس کاران و پرسنل این لوله بازکنی تمام شرایط و نکات مربوط به پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند. در طول مدت فعالیت خود در محل با ماسک حاضر شده و برای سلامتی شهروندان احترام قائل هستند. همچنین تمام سرویس کاران تست های کرونا را به صورت مرتب انجام می دهند. تجهیزات این لوله بازکنی به صورت مرتب شسته و تمیز می شود.


شاید در این زمینه دوست داشته باشید:


تضمین خدمات لوله بازکنی

لوله بازکنی تهران تضمینی اسنپ لوله با اراعه فاکتور

 

ما در اسنپ لوله از بهترین ابزار ها استفاده میکنیم.
برای اثبات این کار هم خدمات خودمون رو تضمین میکنیم. لوله بازکنی ازگل با پشتیبانی چند ماهه چیست؟ اگر در منزل شما کاری انجام میدیم و به هر دلیلی بعد از چند روز دوباره همون لوله بگیره، ما وظیفه داریم ان را به صورت رایگان باز کنیم. اما منظور از این کار این نیست که ما کار خود را به صورت مادام العمر تضمین کنیم!
گاهی مشتریان گمان میکنند تا هر وقت که بخواهند میتوانند از خدمات رایگان ما استفاده کنند. اما این نکته را بگم که وقتی سرویسکار خدمات با کیفیتی رو ارائه کنه، بله در این صورت شما تا چند ماه گرفتگی لوله رو تجربه نمیکنید و نیاز به لوله بازکنی ازگل ندارید. ولی به این معنی نیست که تا چند ماه اینده هر موقع گرفتگی لوله پیش اومد شما انگشت اتهام رو به سوی ما بگیرید.
خب معلوم هست که هر شرکتی طی مدتی که شروع به کار میکنه ممکنه که دوباره کاری داشته باشه. لوله بازکنی ازگل تهران هم تا الان از این موارد داشته و بدون حرف اضافه خدمات دوباره کاری رو برای مشتری انجام داده.

ما معتقدیم که هیچ مشتری نباید نگران کیفیت کاری باشد که تکنسین های ما انجام می دهند. دلیل اینکه با ما تماس گرفتید اطمینان شما به ما و مهارت سرویسکاران حرفه ای اسنپ لوله است. بنابر این ما هم مطابق انتظارات شما عمل میکنیم، چون رضایت شماست که ستون های اسنپ لوله را می سازد.(اوه اوه چه رمانتیک!!)

اسنپ لوله تمام کارهایی که توسط سرویس کاران و تعمیر کاران این شرکت صورت می گیرد را تضمین می نماید و بعد از اتمام کار، نزد مشتری تمام مراحل صورت گرفته را بررسی و چک می نماید تا خیال مشتری از این بابت راحت شود.


ویژگی های لوله بازکنی ازگل

 • نیروی حرفه ای اسنپ لوله خدمات رسانی شبانه روزیانجام خدمات با قیمت منصفانه
 • انجام سریع خدمات
 • اعزام سرویس کاران ماهر در کمترین زمان
 • شبانه روزی بودن فعالیت
 • انجام کار با کمترین کثیف کاری
 • انجام خدمات تشخیص محل چاه
 • ضمانت اجرای تمام خدمات
 • تشخیص سریع محل ترکیدگی لوله

نحوه ثبت سفارش خدمات

مشکل گرفتگی لوله و رفع انبرای درخواست تعمیر کار فقط باید با شماره ی 09122769104 تماس بگیرید و مشکل خود را با مشاوران شرکت در میان بگذارید. تمام کارها از ثبت سفارش تا اعزام نیرو در طول مدت کوتاهی صورت می پذیرد.


علت گرفتگی لوله ی فاضلاب

رفع گرفتگی لوله های سختگرفتگی لوله ی فاضلاب به علت موارد مختلفی می تواند صورت بگیرد. در زیر چند نمونه از این موارد را عنوان خواهیم کرد.

 • افتادن اجسام داخل لوله ها
 • ورود بیش از اندازه ی موهای زائد
 • رسوب لوله ها
 • ریختن موارد روغنی

سرویس کاران لوله بازکنی ازگل

خدمات لوله بازکنی اسنپتمام متخصصان این شرکت دارای مهارت های فنی لازم می باشند. علاوه بر این، در انتخاب سرویس کاران شرکت به اخلاق، آداب مشتری مداری و نداشتن سوء پیشینه ی آن ها دقت های کافی صورت گرفته است.


سوالات متداول

هزینه ی لوله بازکنی چقدر است؟
هزینه های این شرکت اسنپ لوله منصفانه است و پس از عیب یابی و رفع مشکل فاکتور خدمات انجام شده به مشتری ارائه می گردد. این قیمت ها بر اساس شدت و مکان گرفتگی، نوع گرفتگی، طول فنر، وجود اشیا درون لوله و فنر زدن از چند ورودی حساب می شود

نزدیک ترین لوله بازکن در چه زمانی خود را در محل حاضر می کند؟
این شرکت به دلیل این که در سراسر تهران لوله بازکن و تکنسین دارد معمولا در کمتر از نیم ساعت به محل اعلام شده می رسند.

ساعت کاری این شرکت چگونه است؟
لوله بازکنی ازگل به صورت 24 ساعته فعال است و می تواند خدمات لازم را ارائه نماید.

آیا در روزهای تعطیل هم خدمات ارائه می دهید؟
بله. لوله بازکنی ازگل حتی در روزهای تعطیل هم تمام خدمات خود را به شهروندان تهرانی ارائه خواهد کرد.

باز کردن لوله اصلی با دستگاه فنر اسنپ لوله


مناطق نزدیک به شما برای دریافت خدمات لوله بازکنی (روی منطقه خود کلیک کنید)

مطالب مرتبط

4 دیدگاه‌

 1. Yasnah گفت:

  تضمینی هست خدماتتون ؟ چند ماه قبل گرفتگی لوله داشتیم که مجدد گرفته شود ولی تضمین نکرده بودن

 2. صیفوری گفت:

  سلام لوله های خونه ی ما رسوب کردن از جای دیگه اومدن درست کردن منتها درست انجام ندادن علتش چیه و چطوری درخواست سرویس بدم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت تماس کلیک کنید